Svađa na vrhuncu: Olujni vikend na relaciji Milanović – Linić
Premijer drži da Linić podmeće ravnateljici Porezne uprave
Komentari 117
Pa ljudi kakva smo mi drzava. Imamo premijera koji bi rado zabranio referendume i ukinio demokraciju a vi ga uvalili u EU pa sada nemoze nista bez da pita Vivien Reding a doma mu Linic krade pred nosom a on ga nezna zaustaviti.
...manje me zanima kako ce se Milanovic obracunati s ekipom s Kvarnera, pitanje je kako se to odrazava na rad Vlade i koje posljedice ce imati po standard gradjana!? Danas sam cuo jos jednu glupost od Vrdoljaka, zamislite, ni manje ni vise, ministra gospodarstva, da ce porez na kamate na stednju povecati potrosnju? Prestrasno, ko nam vodi drzavu, i kud je vodi! S druge pak strane Josipovic najavljuje dolazak Angel Merkel i vodecih ljudi iz regije (Srbije) te da ce razgovarati o prosirenju EU. Ma nemoj me yebati, nemamo pametnijeg posla nego srbima pomagati pri ulasku u uniju.
nisu složni, nemaju jasnu viziju - neka predaju glas onima koji imaju.
Izmedju Linića i Milanovića uvijek bih prije dao prednost Milanoviću. Milanoviću mora biti jasno da pod hitno treba nabiti nogom u dupe Linića inače mu se crno sprema. I sad mu je crna budučnost,ali ako ovog ne ukloni piši kući propalo.
Slinič drži Mileta za kokošji proizvod. Kad DORH pokuca na vrata nekom od SDP-a Mile viče koda mu kožu deru. Dere Linič jarca .
Ova vlada je kao lud,zbunjen I NEnormalan...
Problem je u tome što se ljudi nadaju da će iduća vlada/stranka biti bolja ili barem ne toliko nesposobna kao trenutna a praktički ne postoji mogućnost ili volja da se provjeri kvaliteta kandidata. Po tom principu se izabrao SDP da se sruši HDZ kojemu je ''istekao rok trajanja''. Sada bi se mogla dogoditi ista situacija samo obrnuto, i tako ad infinitum, a nekim ''trećim'' strankama ne dati glas ni pod razno jer je to bacanje glasova :p
@crocro I ti znas bit "neozbiljan" postavljas "neozbiljna" pitanja.. Naravno partijska knjizica / clanstvo ,kog briga za kompetentnost i kompetenciju ,strucnjake, vjernost partiji i odanost je priori ostalo ako naleti smo od sebe Ok , ako ne nitko i neko i ne pita za to..
A slučaj sisačke porezne uprave Liniću i gđo Smiljanec, tu ste rekli da je isto sve u redu??
Ovi nesposobni, prethodni osuđeni kao zlaočinačka organizacija, treći vode stranku iz zatvora... kad malo bolje razmislim, i ovi današnji vode županiju iz zatvora a od ove zlčinačke pola je u zatvoru... Jbt, gdje ja živim!? Ispada da je zatvor ustanova iz koje se vlada ovom zemljom... koja debilana od države!
Rusi se kula od karata pa su se poceli medjusobno optuzivati, medjutim ostavku im ne pada na pamet dati.
ha ha mislili ste da više ne egzistira ona stara : ko pod kim jamu kopa , sam u nju pada drž se zok zubima za vjetar
Znate zboč čega, između ostalog, će sigurno sdp izgubiti na slijedećim izborima? Zbog toga što ne samo da ne priznaje da i u njegovim redovima ima kriminala, lopuvluka, javaštluka, pogodovanja putem kumskih, rodbinskih ili stranačkih veza nego to pokušava i zataškati. Bandić za razliku od njih ima sam preko 200 kaznenih prijava i smije se na njih i veli "neka institucije delaju svoj posao". Ovi ne! Oni vrše pritisak na institucije. Možda kod institucija i uspiju, ali kod birača neće. Iz dana u dan gube potporu. Nakon gubitka izbora ili će Linićeva struja preuzeti stranku ili će osnovati novu. Zapamtite kaj vam velim.
Nadam se da ćete što prije otići s vlasti!! Nesposobni, bahati, arogantni! Vrijeme je za promjene!! Vrijeme je da dođe na vlast netko tko ima sposobne i kvalitetne ljude, a to je HDZ!
kraj ove velike muke se približava....:D
ajde se više raspadnite...ovo je gorje i od nastavaka Gričke vještice
HDZ-u je na vlasti bilo najvaznije sto vise ukrasti, ovi u SDP-u se medusobno takmice, tko ima veceg pimpeka, a svi zajedno su drzavu pretvorili u "spaljenu zemlju"
Da se hoće "požarišta" , kladio bi se na Milanovica mladji je a u pomoc ako priskoči "dizač tegova" koji mu je prijatelj preko žene Milanović bi trijumfao. Opet ako Liniću udari pjena na usta e tad' je opasan ,san , kao i svaka sirovina od čovjeka i kraj bi bio neizvjestan ..! Ništa od ovog meča nema zabave za sirotinju !!
ps Da se hoće "pomarisati"......
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Lustracija je za Hrvatsku jedini spas! Jedino na taj nacin rijesit cemo se crvenih u svim frakcijama koje se nazivaju stranke. Narod je frustriran , ogorcen i razocaran ali sadasnji vlastodrsci nisu pali s neba , netko ih je ipak izabrao ali danas nitko nebi priznao da je glasovao za ovu bagru. Zato na iducim izborima , bili oni izvanredni ili redoviti , pamet u glavu i birajmo sposobne, postene i domoljubne a takovih jos ima. Zbacimo vec jednom s grbace sve jogonostalgicare , titoiste ,marxiste , udbase i sve neprijatelje Lijepe Nase !