Steže se obruč oko Todorića, DORH računa na pokajnike
Bivši glavni financijaš Agrokora navodno je ostavljao svoj potpis na svim važnim dokumentima, iako je o svemu odlučivao vlasnik koncerna Ivica Todorić
Komentari 106
Čekaj ne kužim. Zar u austriji ne postoje zakoni ?
Todorića pod hitno skupa sa rodbinom do 3. koljena staviti u kućni pritvor i nek čekaju dok se točno ne utvrdi sve oko Agrokora.Tako poslovati i napraviti toliko duga nebi moao ni čovjek sa osnovnom školom..Treba dati MAMIĆU da vodidi Agrokor pa bi vidjeli kako sve funkcionira bezprijekorno.Uzeo bi sebi ali bi dao i drugima i Agrokor bi cvao.
Steže se obruč oko Todorića, DORH računa na pokajnike ali se boje da će oni biti domoljubni peravi hrvati poput Luke Modrića koji su poznati po tome da vole domovinu ali gube pamćenje kada je rijeć o maznutoj lovi.
Ovaj klan bi u drugim zemljama već odavna bio u zatvoru a ne da dopustite da idu van HR uzet im treba poutovnice
o corku sa lopovom i prevarantom
Agrokomerc i Fikret Avdic su samo mali bosanski dzeparosi u usporedbi s ovim nasim hrvatskim megalomanskim Mafijasima-Trgovcima i Politicarima. Uhljebljivanjem Todoric u svoju "Firmu" uvalio sve bitnije hrvastske politicke cimbenike ili njihove Zenke ili rod. Narod jos jednom megalomanski opljackann ali interesantno suti i nemocan. Justicija DORH totalno nemocno odnosno valjda i sami nesposobni i preko politickih veza uhljebljeni. Nekroza cijele Drzave. Apatija Drustva.
Todorićima treba na vrijeme sve reći tako se ljudi stignu spakirati i otići na, recimo, Kajmanske otoke!
Ivica Todorić je pravi hrvat originalne domoljubne klase zbrinjavanja i snabdjevanja i njega se nesmije dirati jer je do bogastva došel uz Boga i domoljublje kao svoj na grbaći svojih domoljubnih ali nedovoljno pametnih da ga spreće.
Ne znam sto se mi pjenimo ovdje. Očito hrvatski jal. Pa čovjek je sagradio ozbiljno poslovno carstvo kao sirotek . Smiješni, neuki i glupavi Hrvati opet ništa ne kuže.
neće njemu dlaka s glave pasti..... vrag čuva svoje.... a on uz to ima i političare
Hm, izvlačio novac plaćajući skupe najmove.... I to uglavnbom stranim nekretninskim fondovima. Kad prošitam ovakve idiotarije, već vidim kako će čvrste biti te optužnice. Dečki su se zaigrali, a onda kad ih nitko nije lupio po prstima, vidjeli su dada mogu i samo nastavili. Tpo je uvijek tako.
Na kraju će netko i stvarno odgovarati prekršajno uz kaznu od 500 Kuna.
A kad i ovaj igrokaz završi troškove odvjetnika kao i ukupni dug hrvatskog Enrona platiti će hrvatski porezni obveznici.
ma na zalost nista se nece dogodit ovoj lopini - ipak je u pitanju nase korumpirano pravosudje - malo buke po novinama mozda poneki obavijestni razgovor i to je to - evo i sanadar stalno proviruje u popup reklamama za svoju novu knjigu umjesto da je na zasluzenoj dugogodisnjoj robiji, tako da vjerojatno i todoric vec radi na svojoj novoj knjizi koju ce izdati u suradnji s vecernjim ( vecernji neka vrsta pr agencije za kriminalce)...
Pa naravno da HDZ informiran jer je držao lojtre todorićavom ministru, pa moraju paziti da DORH ne bi pretjerao sa svojom neovisnošću pa da optuži više ljudi nego mu je dozvoljeno. Kako bi to izgledalo da sudstvo postane neovisno eh.
Moguće je da su orjuna i djeca jugo oficira ,srpske nacionalnosti ponajviše,nepovratno razvalili,tj.rasprodali Hrvatsku.
... čitajući komentare ovdje mogu samo biti sretan što živim u vremenu ovdje prisutnih silnih komentatora, stručnjaka za ....pravo, kriminal, financije, sport, religiju, kulturu, znanost, molekularnu biologiju, 'međuljudske odnose', ... te s njima mogu 'podijeliti' svoje mišljenje. Ganut sam, hvala vam svima. ;)
Ipak ima pravde. Spora je, ali dostižna.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Oko svog druga pavica drugovi iz dorha nisu stezali obruc ....partija je svome drugu izmislila predstecajnu nagodbu....