Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 157
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
OTVORENO
Povratak na članak

Stazić: Lustracija je bedasta tema, treba li lustrirati i Tuđmana?

Miroslav Tuđman Stazićevu je izjavu nazvao političkom perverzijom

Komentari 120

ME
MED
00:12 17.10.2014.

Hrvatska vlast ce morati sprovesti lustraciju u Hrvatskoj! A to znaci da dvoglava partija HDZ i SDP poslije sudjenja u Njemackoj nece moci preci izborni prag!! Istina ce se otkriti u Njemackoj a katarza ce biti u Hrvatskoj ! Utojj katarzi ce proci lose SDP i HDZ ostatci SKJ i njihove sluge! Varaju se oni koji misle da ce samo SDP biti otkriven i SDP kao zlocinacka organizacija nego ce biti i otkriveni i oni iz HDZ vlasti koji su ubijali u Hrvatskoj Paradzika ili Blaza Kraljevica u BIH, pad posavine, Manoliceva komisija, Mire Baresica, prebijanje Dedakovica i Borkovica, pretvorba i privatizacija u Hrvatskoj, unistavanje banaka, prodaja resursa za jednu kunu, Zagrebacka banka i dionice,kadroviranja Gregurica i udbe u sve dosadasnje Vlade, cenzure, izbori iz otudjenog hrvatskog novca iz gospodarstva i proracuna, ocevi iz partije, povezanost u regionu, ubojstvo Djindjica, Hodak, Pukanica, razne politicke kaste koje se protive gospodarskom razvoju Hrvatske, promjeni izbornog sustava i donosenju korisnih zakona u korist hrvatskih nacionalnih interesa!! SDP i HDZ ce nestati kao repovi SK Jugoslavije!!

VL
ST
Stipeprof
09:21 17.10.2014.

Želite li vi reći da je Franjo Tuđman postavio ubojicu za zamjenika ministra obrane i načelnika vojnoobavještajne službe?

VL
GE
genšer
10:42 17.10.2014.

LUSTRACIJA,OBAVEZNO!!!!Našim generalima a ne sreću NEVINI SUsudilo se po zapovjednoj odgovornosti.Zato treba svim članovima CK KPJ i SKOJA sudit po zapovjednoj odgovornosti jer su oni zapovjedali UDBAŠKIM ubojstvima, "hudim jamama" jazovkama" golim otocima" "gradiškima" a njihovoj djeci koja znaju za zvjerstva vlastitih roditelja (npr Ivo Josipović,Zoran Milanović ko djeca članova CK KPJ i CK KPH) koja štite vlastite očeve i nedaju da ih procesuira treba sudit ko suučesnicima kako stoji po hrvatskom i europskom kaznenom zakonu!! SDP-si je podjeli narudu pokredenu imovinu koja je nasilno pripala KPJ I KPH te ju podjelio između svojih članova ali ZLOČINE KPJ ne želi!!! DOKLE?

VL
KI
Kissinger
10:50 17.10.2014.

koliko znam gospodin stazić nikad nije bio član SKH-a.reče da nema niš protiv "lustracije"ali i pita koga lustrirati nakon 25 godina samostalne hrvatske.lustraciju je trebalo napraviti odmah poslije rata1996 godine.

VL
RA
rament123456
12:47 17.10.2014.

I, koliko je ono komunjara prešlo u HDZ 90ih?

VL
KK
kroki.krokic1
11:01 17.10.2014.

je za one koji se imaju čega bojati, ali jednom treba reći bobu bob, a popu pop i staviti točku na sve to. inače, mi nikad iz drugog svjetskog rata izaći nećemo, a o vremenu poslije njega da ne pričamo

VL
Avatar upitnik.pita
upitnik.pita
08:41 17.10.2014.

...nema glupih pitanja... samo...

VL
AP
apolon
09:56 17.10.2014.

Da se razumijemo ovo nema veze samo sa SDP-om , napadaju ga osobito ljevičari iz sličnih svjetonazorskih strančica koji se u staljinističkoj maniri u nekim lokalnim glasilima obrušavaju na suca Turudića ...Zašto dakle ...zbog čega se plaše suca Turudića????Sada nam se plaše suca Turudića????Sada nam jedan od mogućih odgovora daje sam Turudić ali on ne zadovoljava u potpunosti opisane kriterije orkestriranog napada!? Odgovor možemo zbog nedostatka preciznih informacija samo naslućivati ne i znati ali to daje izvanredan argument da se takav vrstan sudac imenuje na mjesto državnog odvjetnika!!!

VL
AS
antun sklepic
06:28 17.10.2014.

HA HA HA kad se dira u moje molim, vas nemojte tako pa mi smo zločinima došli do države šta god ko rekao to već i vrapci na krovu znaju o pljački te iste kaste da i ne pričamo,a ovo o ubojstvima poštenih hrvata koji su nahebali od HDZ-e vlade po meni to bi prvo trebalo raspetljat prije ova država neće moć dalje.

VL
DU
Deleted user
09:09 17.10.2014.

Novinar namjerno propusta najbitnije odgovornost Racana....i po tome se vidi da je kompletna hrvatska i mediji u rukama UDBE ako Nnjemacka uspije bilo sto sa ovim procesom bit ce to velika stvar za Hrvatsku ....ako neuspije kukala nam majka,....

VL
SA
santos008
09:07 17.10.2014.

Bivsi komunisti u HDZ-eu su za SR Hrvatsku ,dok su komunisti koji su ostali u SDP-eu su za SFR Yugoslaviju.Samo je to razlika.

VL
AP
apolon
09:41 17.10.2014.

Sudac Turudić pokazao je potpunu nezavisnost prilikom donošenja presuda ,to je najbolje dokazao na slučaju Ive Sanadera, pa i u slučaju izručenja bivših udbaša,pažljivi promatrač postavio bi logično pitanje, zašto ga onda ljevičari u pravoj agit-prop maniri već duže vrijeme u pravoj agit-prop maniri već duže vrijeme napadaju i to u svim pa čak i lokalnim medijima u kojima imaju utjecaja????

VL
ST
Stipeprof
05:45 17.10.2014.

Ako su u Hrvatskoj još uvijek prisutni UDB-aši, tko je za to više odgovoran od bivšeg načelnika Sigurnosno-obavještajne službe Tomislava Karamarka? Zašto je Karamarko lovio Antu Gotovinu a ne UDB-aše? Da nije upravo Karamarko UDB-aš?

VL
SR
srbinvojo
23:38 16.10.2014.

Sve lustirati, čemu drama.. Samo to se nikad neće desiti u ovoj zemlji. Političari koji dolaze isti su upljuvak kao i oni koji sad vladaju, i oni koji su bili prije njih. Nema tu kvalitete, to je jedna prokletinja kojaja nas prati oduvijek, i ja tu ne vidim ništa dobro. Istinskih Hrvata u ovoj zemlji nema 30%, i to je činjenica koja govori dovoljno! Hdz, Sdp - isto smeće, i tko to ne vidi, nek se svrsta u jedni ili drugu opciju. A i sve ostalo su samo podopcije.

VL
TO
Tom123tom
00:32 17.10.2014.

Jeste vidjeli kako je bilo neugodno Miroslavu Tudman kad mu je bilo postavljeno pitanje "Jel zna ko je pomilovao ubojice Ante Paradzika". Kaze da ne zna da nije pratio, a odgovor je Franjo Tudman.

VL
ZI
zico
03:19 17.10.2014.

Riva...ST...nedamo generale...branitelj invalid....pjesme linča...bla bla bla.... na....kraju...nigdje branitelja....IVO tamo di je....Gotovina.....? tune uglavnom...boli sve racku za ikoga

VL
RU
rubix
00:14 17.10.2014.

Mogao bi Perković pozvati Karamarka za svjedoka obrane, ipak je on kao šef SOA-e dva puta proglasio Perkovića nedužnim i stopirao slanje dokumenata Udbe u Njemačku.

VL
DU
Deleted user
23:13 16.10.2014.

E sad ova lustracija meni uopce nije jasna,,,,,,hoce li se dirat svi od UDBASA dosusnika suradnika i Tiletovih generala ili ce se ici po tome,,,,,ovaj je nas njega necemo ovaj nije njega cemo??????????

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.