Srbija opalila pljusku Milanoviću i Hrvatskoj
Alojzije Stepinac nije što i Josip Perković niti je Srbija što i EU da Milanović izvlači svoj drčni prkos i brani dostojanstvo nacije nakon jalove diplomatske note
Komentari 122
Pa sam je reko mi ili oni,pa neka ide u Srbiju i dabogda ga klonirali,i nek ostane u dežali..
Kršćanski bi bilo okrenuti i drugi obraz.
@pavo: Drcan je prava rijec za opisat Vulina. Tesko je opisat kaj znaci, ali moguce. To je netko tko je samouvjeren, bahat, neustrasiv, bijesan i zeli se potuci (sve u isto vrijeme). "Kurcevit" je slicna srpska rijec ali je ondaa vise samouvjeren, a manje bijesan. Ak ti znas nasu rijec za drcan, napisi je ovdje na forumu.
Nije Milanoviću nitko opalio pljusku, ovo je i bila njegova namjera. Napravio je točno ono što je želio i sve što se dogodilo imalo je njegov blagoslov.
Da mogu, žrtve Jadovna bi srpskom ministru uputile pljesak. Ovako se čuo samo zaglušujući zvižduk dice iz ustaških familija.
Tu je sve prosto.HDZ i ustase na jednoj strani, drugi hrvati na drugoj. Srbi sa drugim hrvatima. Jasno kao dan.
Pustimo to kršćanima da riješe između sebe
Bolje je biti udbina špijunčina nego osuđeni nacifašistički kolaboracionist. Tako je bilo oduvijek, a ostat će i na sve vjeke vjekova. Stepinac je velika hrvatska sramota. Perković je pak samo Zokijeva.
Drug neki ministar Srbije rekao je ono sto su mu savjetovao iz partije a partija SDP I srpska je ista. .sto sve ti pokondureni srbi nisu rekli pod vodstvo ove jadne cemerne I sramotne vlade. ..ali neka nam je takoo to smo im mi hrvati dali mac u ruke ... Ima jedna mudra " daj budali mač u ruke I onda trči ispred njega I brani se " ... Nismo bolje ni zasluzili jer je evidentno da su kukurikavci dobili izore od glasova u hrvatskoj. .. Treba nama biti jos gore! !
kad je domoljubni hdz bio na vlasti zajedno sa sdss-om,onda je stanimirović jednom izjavio da srbi nisu počeli agresiju u Vukovaru,reakcije domoljuba tada nije bilo,nisu smjeli reagirati,don ivo sanader zabranio tada
Taktika Beograda je ista kao I SDPova, govorimo o Ustasama (svih 3 koje znamo) da bi se komunizam I 1990 zaboravila.
Kakvu pljusku ? Poslali su provokatora da izazove budalastu reakciju hrvatske klero-fašističke desnice. Izgleda da im nije uspjelo. Bravo za nas !
Kakva crna pljuska .Vulin je Vučićev arlekin ili ti pajac.Dokle više huškanje gladnih naroda?Okrenite se radu.
Cuda se dogadjaju, u zadnja dva mjeseca se pretvaraju u Ivankovica i Ivkosica.
Predsjednica Kolinda je rekla isto kaj su rekli Milanovic i Pusic (stvar kucnog odgoja).
Nije me toliko Vulin iznenadio, kao nasa predsjednica koja ne poznaje hrvatsku povijest.
milanoviću je to pljuska,a kolindi kojoj je jedina tema razgovora u evropi da srbija što prije uđe u eu za što se i javno zalaže,za nju to nije,autor je stvarno genijalac
sam naslov je već tendeciozan,pljuska milanoviću,a kolindi nije bila valjda pljuska ili je autor to "najmjerno"zaboravio
ČINJENICA je da je Stepinac u doba NDH doista bio vojni vikar i dijelio blagoslove ustaškoj vojsci. Za vojnog vikara Stepinac je u NDH potvrđen početkom siječnja 1942.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
oj drugovi neka, neka, dugačak vas post tek čeka !