Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Srbija opalila pljusku Milanoviću i Hrvatskoj

Alojzije Stepinac nije što i Josip Perković niti je Srbija što i EU da Milanović izvlači svoj drčni prkos i brani dostojanstvo nacije nakon jalove diplomatske note

Komentari 122

LI
lixeGZ
18:56 23.06.2015.

oj drugovi neka, neka, dugačak vas post tek čeka !

VL
SH
shuljic50
22:13 23.06.2015.

Pa sam je reko mi ili oni,pa neka ide u Srbiju i dabogda ga klonirali,i nek ostane u dežali..

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
18:02 23.06.2015.

Kršćanski bi bilo okrenuti i drugi obraz.

VL
HI
Hik
12:07 23.06.2015.

@pavo: Drcan je prava rijec za opisat Vulina. Tesko je opisat kaj znaci, ali moguce. To je netko tko je samouvjeren, bahat, neustrasiv, bijesan i zeli se potuci (sve u isto vrijeme). "Kurcevit" je slicna srpska rijec ali je ondaa vise samouvjeren, a manje bijesan. Ak ti znas nasu rijec za drcan, napisi je ovdje na forumu.

VL
Avatar Semper5
Semper5
17:53 23.06.2015.

Nije Milanoviću nitko opalio pljusku, ovo je i bila njegova namjera. Napravio je točno ono što je želio i sve što se dogodilo imalo je njegov blagoslov.

VL
CH
chemica
21:02 23.06.2015.

Da mogu, žrtve Jadovna bi srpskom ministru uputile pljesak. Ovako se čuo samo zaglušujući zvižduk dice iz ustaških familija.

VL
RA
ranko75
06:44 24.06.2015.

Tu je sve prosto.HDZ i ustase na jednoj strani, drugi hrvati na drugoj. Srbi sa drugim hrvatima. Jasno kao dan.

VL
ME
Meter
11:13 23.06.2015.

Pustimo to kršćanima da riješe između sebe

VL
CH
chemica
20:50 23.06.2015.

Bolje je biti udbina špijunčina nego osuđeni nacifašistički kolaboracionist. Tako je bilo oduvijek, a ostat će i na sve vjeke vjekova. Stepinac je velika hrvatska sramota. Perković je pak samo Zokijeva.

VL
Avatar tetina
tetina
00:04 24.06.2015.

Drug neki ministar Srbije rekao je ono sto su mu savjetovao iz partije a partija SDP I srpska je ista. .sto sve ti pokondureni srbi nisu rekli pod vodstvo ove jadne cemerne I sramotne vlade. ..ali neka nam je takoo to smo im mi hrvati dali mac u ruke ... Ima jedna mudra " daj budali mač u ruke I onda trči ispred njega I brani se " ... Nismo bolje ni zasluzili jer je evidentno da su kukurikavci dobili izore od glasova u hrvatskoj. .. Treba nama biti jos gore! !

VL
Avatar obrezani-hassan
obrezani-hassan
11:56 23.06.2015.

kad je domoljubni hdz bio na vlasti zajedno sa sdss-om,onda je stanimirović jednom izjavio da srbi nisu počeli agresiju u Vukovaru,reakcije domoljuba tada nije bilo,nisu smjeli reagirati,don ivo sanader zabranio tada

VL
Avatar bokolo
bokolo
17:48 23.06.2015.

Taktika Beograda je ista kao I SDPova, govorimo o Ustasama (svih 3 koje znamo) da bi se komunizam I 1990 zaboravila.

VL
KA
KapetanMikulaMali
11:48 23.06.2015.

Kakvu pljusku ? Poslali su provokatora da izazove budalastu reakciju hrvatske klero-fašističke desnice. Izgleda da im nije uspjelo. Bravo za nas !

VL
AL
alikoka
13:13 23.06.2015.

Kakva crna pljuska .Vulin je Vučićev arlekin ili ti pajac.Dokle više huškanje gladnih naroda?Okrenite se radu.

VL
Avatar Melankolija
Melankolija
13:08 23.06.2015.

Cuda se dogadjaju, u zadnja dva mjeseca se pretvaraju u Ivankovica i Ivkosica.

VL
HI
Hik
11:32 23.06.2015.

Predsjednica Kolinda je rekla isto kaj su rekli Milanovic i Pusic (stvar kucnog odgoja).

VL
DU
Deleted user
10:37 23.06.2015.

Nije me toliko Vulin iznenadio, kao nasa predsjednica koja ne poznaje hrvatsku povijest.

VL
Avatar obrezani-hassan
obrezani-hassan
09:27 23.06.2015.

milanoviću je to pljuska,a kolindi kojoj je jedina tema razgovora u evropi da srbija što prije uđe u eu za što se i javno zalaže,za nju to nije,autor je stvarno genijalac

VL
Avatar obrezani-hassan
obrezani-hassan
09:24 23.06.2015.

sam naslov je već tendeciozan,pljuska milanoviću,a kolindi nije bila valjda pljuska ili je autor to "najmjerno"zaboravio

VL
Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
11:03 23.06.2015.

ČINJENICA je da je Stepinac u doba NDH doista bio vojni vikar i dijelio blagoslove ustaškoj vojsci. Za vojnog vikara Stepinac je u NDH potvrđen početkom siječnja 1942.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.