Srbija opalila pljusku Milanoviću i Hrvatskoj
Alojzije Stepinac nije što i Josip Perković niti je Srbija što i EU da Milanović izvlači svoj drčni prkos i brani dostojanstvo nacije nakon jalove diplomatske note
Komentari 122
A naša Vlada šuti.Drugo nismo ni očekivali.Ajd da vidimo hoće li aca vulin tako lajati slijedeće godine.Još jedan pokazatelj da Zoki i partija spremni za odlazak.Voditi državu a šutjeti na objede jednog ......je poniženje za sve građane ove zemlje.
Srbija i srbi konstantno vode agresivnu politiku protiv RH dok se naši političari na čelu sa drugaricom Vesnom i antfa. ligom trude tu agresivnost kamuflirati kao nešto nebitno.Dok Srbija oživljava četnički pokret nisu uputili ni jednu ozbiljnu prosvjednu notu prema evropskim i svjetskim institucijama a oni iz petnih žila žele odgoditi proglašenje Stepinca svetim u čemu ih ta svita samo podržava.
Da je Vulin izvadio kalaš i porokao par ljudi... Odgovor vladajućih bi i u tom slučaju vezan za kućni odgoj bio. Sramotna Vlada da ne može biti sramotnija. Zar smo to zaslužili!? Ako jesmo, bolje da nas nije. Zemljo otvori se!
Da rezimiramo,ako ti je do pljuvanja Hrvatske na njezinom tlu,samo dođi za vrijeme vladajućih,tada je to moguće.
Dokle ćemo više o četnicima i srpčadima. Dosta. Počnimo se baviti svojim problemima. Istjerajmo van ove domaće četnike i srpske političare, a počnimo se baviti mladima koji napuštaju ovu napaćenu zemlju. Dosta više o tim četnicima, srbima i marvi!!!!!!!!!!!
Nadolazeći izbori, koje nitko ne može zaustaviti, premda bi to neki i željeli, najsvjetlija su točka Hrvatske budućnosti. Kako je Hrvatska potratila vrijeme na nazadovanje, tako s druge strane vrijeme igra veliku ulogu za budućnost Hrvatske. Jer dolaze nam izbori. Koje nitko ne može zaustaviti.
Sramota je da mu nitko na licu mjesta ne zna odgovoriti. Zagrebačko-ljubljanski mitropolit Porfirije pjeva četničke pjesme, lako za pronaći na internetu.
Srbi ih'''samaraju'' iz dana u dan a on rastresa gace na braniteljima i nogometnim savezom .Milanovicu ,doci ce ti Pusicka glave sto se tice politicke karijere,izbori idu a narod ce ti ovo debelo honorirati.
Pusička govori o kulturi i kučnome odgoju. Ženo božija toga ti u srbiji nema. Opet će se nanovo čuditi kada će se ovaj puta iz Knina iz pola milijuna grla zaoriti "Za Dom spremni". Mislim da će se Vulinovci sakriti u mišju rupu.
Jučer sam napisao, a danas ću ponoviti, S R A M O T A i razlog za zabrinutost. Pozvati osobu koja je javno pokazala netrpeljivost prema Hrvatskom rodu i narodu. Koja je govorila govorom mržnje u srbiji, smo znači daa se organizatori skupa itekako slažu s istim. Kada bi bilo moguće već danas bi trebalo raspisati prijevremene izbore i smijeniti ove šarlatane po pitanju gospodarstva, "jugonostalgičare" po političkom uvjerenju. Koji bi po svaku cijenu htjeli zatomiti ,ugušiti nacionalno i domoljubno.
Samo malo, pa tko je pozvao četnika Vulina u Hrvatsku? Netko tko je znao kojim jezikom će on govoriti pa ga je zato i pozvao/pozvala. Bojim se da je taj netko iz Milanovićeve vlade.
"Drčni" je srbska rieč. Čuo sam je ali joj ne znam točno značenje. I u ovom kontekstu mi je nejasna. Zašto se ne rabe rieči koje su jasne i hrvatske, nego se nejasnu srbsku rieč čak izvlači u naslov.
Vulin je odrzao politicki govor na mestu na kom to nije smeo i time je na najprimitivniji nacin zloupotrebio gostoprimstvo koje mu je ukazano.
Tko će kome ako ne svoj svome. Vulin, Milanović, Ousić, Nikolić nema razlike niti u detaljima.
Pljusku je dobila Hrvatska. Nije kriv ni Milanović ni Kolinda nego Srbija što ima takve ministre. Trebalo bi mu zabraniti ulazak u Hrvatsku zbog višestrukih uvreda izrečenih prema hrvatskim građanima.
u milanovicev plan * 21 * ulazi i ovaj sarlatan iz srbije koji je dosao u ur i ponizava javno hr da su neki potezi vlade ,,,,,zbog biraca,,,morali biti ,,,,da kazemo kriticni,,,mada nitko od njih nije javno osudio,,,neznam dali je netko gledao dnevnik i pupavca,,,kao gosta...taj dripac ni jednim slovom nije osudio izjavu onog drugog sarlatana......za sve je kriva ova vlada sa milanovicem svi su isti jer misle isto
Kako se HTV uključio u prljavu igru, kaže novinarka nekoliko desetaka tisuća ubijenih. Kao da se radi o krumpirima, a cilj je postignut. Koliko desetaka tisuća?
Da mi držimo do sebe i do naše države, naša bi policija spakirala toga Vulina u Helikopter i direktno ga izbacila na dunavu i zabranila mu da ikad više dođe u Hrvatsku. Eto tako bi se ponašala normalna država alii pošto na vlast iimamo to što imamo onda svaka šuga smije po nama pljuvati bez ikakvih posljedica.
Milanović lipi pljuske cilom hrvatskom narodu otkako je došao na vlast .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Imamo li razloga za čuđenje? Nemamo! Nismo li se grlili i ljubili sa pok. Đinđićem, padali od oduševljenja Tadićem sa pozornice, izjenačavali Ovčaru sa mjestom pogibije nekolicine Srba u okolici Vukovara......, pa izjavama Tome grobara, kojeg smo tri puta cmokali u častan obraz, i nakon izbora za predsjednika Srbije. Nažalost, hrvatska ljevica i ono što je danas zastupa, u suprotnosti je sa osnovnim nacionalnim pitanjima, jer svako spominjanje H njih odmah podsjeća na ustaštvo, klerikalizam i klasnog neprijatelja! Tragično će biti ukoliko i iduće generacije nastave sa istim "strahom" u podsvijesti i ukoliko opet , bilo kada, dođu na čelne državne pozicije