Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 117
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Srbija opalila pljusku Milanoviću i Hrvatskoj

Alojzije Stepinac nije što i Josip Perković niti je Srbija što i EU da Milanović izvlači svoj drčni prkos i brani dostojanstvo nacije nakon jalove diplomatske note

Komentari 122

MT
Mirko Tot
11:18 23.06.2015.

Nema srpski ministar Vulin šanse protiv naša Ruže.Čast prisebnim i promišljenim ljudima i političarima na svim stranama, a one ostale ostaviti da govore dok se sami ne diskvalificiraju.

VL
DI
dinouvoda
13:53 23.06.2015.

Milanović lipi pljuske cilom hrvatskom narodu otkako je došao na vlast .

VL
Avatar mili99
mili99
14:14 23.06.2015.

Milanovic i Pusicka svakako vise Srbiju dozivljavaju kao svoju domovinu nego Hrvatsku. Takvu pljusku i ne osjete.

VL
Avatar mili99
mili99
14:15 23.06.2015.

Sva sreca pa uskoro dolazi kraj ove mlake i jadne vladavine Milanovica. Na vlast dolazi domoljubna koalcija na celu s Hdz-om koja ce pokazati pravi stav prema Srbiji!

VL
Avatar mili99
mili99
14:16 23.06.2015.

Zalosno je sto sve Milanovic dopusta da se dogadja. Kako nas samo blate i sramote u nasoj domovini. Milanovicu, sve tvoje poteze cemo kaznit na izborima!

VL
ĆA
ćaćaća
20:52 23.06.2015.

milanović ga i doveo da to kaže..ta srpska politika je ista onoj koju vodi milanovićeva ekipa samo ne govore to glasno kao srpska ekipa..

VL
IV
ivan.vidaspunta
11:52 23.06.2015.

Ajde Zorane Jovanoviću obrani nas od ovog srpskog fašista. Jučer si spominaqjo najveće Hrvate, po tvojoj ocijeni, Radića, Tuđmana i Tita. Svako od ove troje bi ovom četniku pljunuo u usta i opalio po jajima i obranio svoj narod. Zaprijeti Srbima da neće u EU, ako nisi njihov kao što tvoj stari daje naslutiti.

VL
Avatar blederhund
blederhund
02:18 24.06.2015.

....još mi zuji u ušima...haha....

VL
MU
mudri
15:51 23.06.2015.

Došo,ispraznio muda i otišo nekažnjeno.Kad nam već vlast šuti,zašto "Hrvati"ne reagiraju.

VL
Avatar mili99
mili99
14:17 23.06.2015.

Upravo zbog svih ovih stvari domoljubna koalicija sigurno preuzima vlast. Novi premijer je Tomislav Karamarko!

VL
Avatar fenixem
fenixem
18:23 23.06.2015.

Pljuska od Srba.??komu?ne znam! Ali znam da hrvatski narod srbi pljuskati ne mogu! Oni su pljusnuli kao po običaju i povijesti, sami sebe! Ne pravite cirkus, to su samo sline jednoga cemernoga Srbina, i treba ih razumjeti!! Dajte se uu njihove opanke i sve će biti jasno!!

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
18:33 23.06.2015.

Predsjednica je izjavila isto što Milanović i Pusić, dakle kućni odgoj, ali nju se ne spominje u ovim komentarima. Sigurno da se radi o nedostatku kućnog odgoja što rezultira primitivnim i nekulturnim ponašanjem u gostima. Po meni bi proglašenje Vulina za nepoželjnu osobu bila prava mjera, a Srbija neka radi s snjim što god hoće.

VL
GI
gilesfra007
09:25 23.06.2015.

Koja plitkost! Srbija opalila pljusku Milanovicu - ma daj ne tupi Jurasicu. Zasto izazivas?

VL
Avatar rimaz
rimaz
22:01 23.06.2015.

A tko je zapravo Stepinac reći će njegova crkva. Za sada je blažen i dosta je daleko od sveca.

VL
Avatar ArbanaSS
ArbanaSS
10:13 24.06.2015.

Baš mi je drago što Srbadija pljuje po svemu i svacemu sada i po Svetcima Sv. Aloiziem Stepincem jer u Hrvatskoj u zadnjih par godina Je opet podignuta Ljubav prema Srbima. Srbski Lobi u RH je dostigo Vrhunac u RHH jos malo ce se RH odreci i Oslobodivaćkog Domovinskog Rata. A Branitelji ce postati Fašisti i zlo našeg društva. Srbi su jedina Naciji na svijetu koja su zasticenija zakonima vise od Bjelih Tigrova.

VL
DO
Dormen
20:18 23.06.2015.

Uvesti ponovno služenje vojnog roka,modernizirati hrvatsku vojsku,podiči žičanu ogradu na granici s Srbijom i R.Srpskom,prekinuti sve diplomatske i druge veze s istima,prognati iz Hrvatske sve orjunaše,pročetnički i prosrpski orijentirane pojedince,smijeniti nesposobnu prosrpski i projugoslovensku vladu i itd.itd.

VL
BA
barovka777
15:48 23.06.2015.

Cijela "hrvatska" vlada trebala bi podnijeti ostavku! Zar i njima nije dosta ovih skandala i štete koju su napravili? Zar nije sramota da nam fašisti koji su razrali državu i počinili tolike zločine sada dijele lekcije? Znam da oni nemajuu srama, ali ovi "naši"! To je civilizacijska sramota, kao i mnoge druge cijeloga Svijeta!

VL
Avatar zabadalo5
zabadalo5
21:06 23.06.2015.

Naš je Zoki već na pljuske i navikao. Jedino što dobiva, gdje god se pojavi...

VL
NL
nenad.levar
19:23 24.06.2015.

oni vole kad ih srbija h,,,ali nece dugo,,,

VL
Avatar sunčano_jutro
sunčano_jutro
21:21 24.06.2015.

Zašto nitko ne reagira i nikog ne vrijeđa izjava Ivana Gabelice (HČSP) : "Svoju privrženost Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i lojalnost Paveliću kao njezinu državnom poglavaru Stepinac je javno isticao u niz prigoda i svojih javnih nastupa." Već se svi bave srpskim ministrom, koji je svojim jeftinim i prljavim politikanstvom i izjavom, prvenstveno uvrijedio sve one nevine žrtve na komemoraciji kojih je držao govor. Da, složio bih se sa premjerom i predsjednicom da se radi o barabi, bez osnovnog kućnog odgoja, a Hrvatska ima većih problema nego tri dana raspravljati o dotičnom.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.