Srbija opalila pljusku Milanoviću i Hrvatskoj
Alojzije Stepinac nije što i Josip Perković niti je Srbija što i EU da Milanović izvlači svoj drčni prkos i brani dostojanstvo nacije nakon jalove diplomatske note
Komentari 122
Milanović lipi pljuske cilom hrvatskom narodu otkako je došao na vlast .
Milanovic i Pusicka svakako vise Srbiju dozivljavaju kao svoju domovinu nego Hrvatsku. Takvu pljusku i ne osjete.
Sva sreca pa uskoro dolazi kraj ove mlake i jadne vladavine Milanovica. Na vlast dolazi domoljubna koalcija na celu s Hdz-om koja ce pokazati pravi stav prema Srbiji!
Zalosno je sto sve Milanovic dopusta da se dogadja. Kako nas samo blate i sramote u nasoj domovini. Milanovicu, sve tvoje poteze cemo kaznit na izborima!
milanović ga i doveo da to kaže..ta srpska politika je ista onoj koju vodi milanovićeva ekipa samo ne govore to glasno kao srpska ekipa..
Ajde Zorane Jovanoviću obrani nas od ovog srpskog fašista. Jučer si spominaqjo najveće Hrvate, po tvojoj ocijeni, Radića, Tuđmana i Tita. Svako od ove troje bi ovom četniku pljunuo u usta i opalio po jajima i obranio svoj narod. Zaprijeti Srbima da neće u EU, ako nisi njihov kao što tvoj stari daje naslutiti.
....još mi zuji u ušima...haha....
Došo,ispraznio muda i otišo nekažnjeno.Kad nam već vlast šuti,zašto "Hrvati"ne reagiraju.
Upravo zbog svih ovih stvari domoljubna koalicija sigurno preuzima vlast. Novi premijer je Tomislav Karamarko!
Pljuska od Srba.??komu?ne znam! Ali znam da hrvatski narod srbi pljuskati ne mogu! Oni su pljusnuli kao po običaju i povijesti, sami sebe! Ne pravite cirkus, to su samo sline jednoga cemernoga Srbina, i treba ih razumjeti!! Dajte se uu njihove opanke i sve će biti jasno!!
Predsjednica je izjavila isto što Milanović i Pusić, dakle kućni odgoj, ali nju se ne spominje u ovim komentarima. Sigurno da se radi o nedostatku kućnog odgoja što rezultira primitivnim i nekulturnim ponašanjem u gostima. Po meni bi proglašenje Vulina za nepoželjnu osobu bila prava mjera, a Srbija neka radi s snjim što god hoće.
Koja plitkost! Srbija opalila pljusku Milanovicu - ma daj ne tupi Jurasicu. Zasto izazivas?
A tko je zapravo Stepinac reći će njegova crkva. Za sada je blažen i dosta je daleko od sveca.
Baš mi je drago što Srbadija pljuje po svemu i svacemu sada i po Svetcima Sv. Aloiziem Stepincem jer u Hrvatskoj u zadnjih par godina Je opet podignuta Ljubav prema Srbima. Srbski Lobi u RH je dostigo Vrhunac u RHH jos malo ce se RH odreci i Oslobodivaćkog Domovinskog Rata. A Branitelji ce postati Fašisti i zlo našeg društva. Srbi su jedina Naciji na svijetu koja su zasticenija zakonima vise od Bjelih Tigrova.
Uvesti ponovno služenje vojnog roka,modernizirati hrvatsku vojsku,podiči žičanu ogradu na granici s Srbijom i R.Srpskom,prekinuti sve diplomatske i druge veze s istima,prognati iz Hrvatske sve orjunaše,pročetnički i prosrpski orijentirane pojedince,smijeniti nesposobnu prosrpski i projugoslovensku vladu i itd.itd.
Cijela "hrvatska" vlada trebala bi podnijeti ostavku! Zar i njima nije dosta ovih skandala i štete koju su napravili? Zar nije sramota da nam fašisti koji su razrali državu i počinili tolike zločine sada dijele lekcije? Znam da oni nemajuu srama, ali ovi "naši"! To je civilizacijska sramota, kao i mnoge druge cijeloga Svijeta!
Naš je Zoki već na pljuske i navikao. Jedino što dobiva, gdje god se pojavi...
oni vole kad ih srbija h,,,ali nece dugo,,,
Zašto nitko ne reagira i nikog ne vrijeđa izjava Ivana Gabelice (HČSP) : "Svoju privrženost Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i lojalnost Paveliću kao njezinu državnom poglavaru Stepinac je javno isticao u niz prigoda i svojih javnih nastupa." Već se svi bave srpskim ministrom, koji je svojim jeftinim i prljavim politikanstvom i izjavom, prvenstveno uvrijedio sve one nevine žrtve na komemoraciji kojih je držao govor. Da, složio bih se sa premjerom i predsjednicom da se radi o barabi, bez osnovnog kućnog odgoja, a Hrvatska ima većih problema nego tri dana raspravljati o dotičnom.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nema srpski ministar Vulin šanse protiv naša Ruže.Čast prisebnim i promišljenim ljudima i političarima na svim stranama, a one ostale ostaviti da govore dok se sami ne diskvalificiraju.