Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HND O TOMIĆU:
Povratak na članak

'Spaljivanje lutke novinara i pisca asocira na zatvore i logore'

Duka: Kad god se u karnevalu spaljuje lutka konkretnog čovjeka, to je morbidno i upozoravajuće

Komentari 118

Avatar dott980
dott980
15:25 18.02.2015.

zapalilo freddy kruegera za maškare normalno

VL
TI
Tinaiva
15:47 18.02.2015.

Sramota i primitivizam. Vratimo se u jednoumlje, gdje svi moraju misliti isto. Sramimo se svi skupa onoga što smo postali.

VL
SA
samograd
15:22 18.02.2015.

Duka se javio , kladim se da je bio na plaći Udbe . Tomiću izgleda nije kanta govana bila dosta pa traži još jedan vaspitni hamper

VL
US
USPINJAČA
16:29 18.02.2015.

Kojekakvi Frljići, Prljići i ini pod financiranjem Države mogu izvoditi morbidne predstave s vrijeđanjem Isusa itd i gle čuda nitko se od ovih dušebrižnika ne javlja da to osudi. To je sloboda govora, a fašnik je vrlo, vrlo ozbiljna stvar.. Treba pod hitno provest istragu nad gosponom fašnikom

VL
B2
bokida 2
15:50 18.02.2015.

Bolje vam je i to nego da ste dobili svi kantu na glavu.

VL
SA
samazg
16:30 18.02.2015.

Tomić godinama vrijeđa, pljuje po drugima, omalovažava, ismijava....Toliko mržnje malo tko da je u javnom životu bilo koje normalne i civilizirane zemlje mogao vidjeti...Ne podržavam napade kao onaj s legendarnom splitskom kantom, ali nevjerojatno je da i poslije te porukee taj kvazi novinar i dalje nastavlja bljuvati. Selektivna pravda je novi imidža aktualnih pa i tzv. HKD. Novinari i ovog portala su u sekundi dobivali otkaz zbog nepodobnih razmišljanja, Krišto je neviđeno šikanirana, Neda je dobila otkaz zbog istine...Sjeverna Koreja!Najsvježiji dokaz nepravde je Gojanica s nedjeljnog javljanja s kojom se Duka ne misli bavaiti. Kada se izvodio performans i predstava koja ismijava Željku Markić, nitko se nije javio ... No, sami sebe ukopavaju.

VL
MI
mihoper
16:37 18.02.2015.

upravo su na karnevalu osudili pojavu - i to pojavu pisaca jednoumlja i diktature jer tomić svakog tko ne misli kao on proglašava glupim i glupoljim te seljačinom kom nema mjesta u njegovom intelektualnom boljševićkom svijetu, sva sreča da smo takav jedan preživjeli i preppoznajemo pisce ideologe takvog propalog sustava i zašto netko ne bi demokratski pokazao da mu se ne sviđaju jednoumni i jednoobrazni stavovi takvog piskarala-piskaralo je zato što navodi društvo na netoleranciju a li istina je da zna lipo slagati rijeći i rečenice

VL
OG
Oger
15:19 18.02.2015.

In satira veritas !

VL
LI
livoguza2
16:48 18.02.2015.

Duki su uvijek bile važnije lutke od živih ljudi. Zbog spaljivanja Tomićeve lutke HND se digao na sve četiri, a kad su u Haagu kažnjavani novinari koji ne pripadaju njihovu svjetonazoru i kad je Karolina Vidović Krišto, majka četvero djece izagnana s tzv. HRT-a na kojemu viluje gojanica, onda ni zucnuli nisu. Ne kuže oni poruku spaljivanja lutke. Na poklade se spaljivanjem nečije lutke ne spaljuje osoba nego zlo koje ta osoba čini kako bi na svijetu vladalo dobro i ljudima krenulo nabolje. A Duki se ukazuju logori. Narod bi rekao: "Što se babi htilo, to joj se i snilo." Bolje bi Duki bilo da sredi svoje članove, konkretno novinara Vukovića koji javno u Slobodnoj izjavljuje da bi na Proložane trebalo izliti ono što je izliveno na Antu. Zasad kante posjećuju zaslužnike. Lp.

VL
DR
drugPlenky
16:58 18.02.2015.

Mene asocira na kantu govana i ništa više

VL
TO
totijeto
17:12 18.02.2015.

ja stvarno ne razumijem, ali vjerojatno je u meni greška... kad je nešto prema demokratskim standardima dozvoljeno, a kad nije? gospodin Tomić je vrlo oštro i u svojem prepoznatljivom stilu pisao o inauguraciji i gospodin Pavičić i gospođa Gojun odilaa izravni prijenos iste na javnom RTV servisu (da ne budem grublji). Gospodin Matić je pisao stavku po stavku iznose naknada i plaća jednog teškog invalida i njegove supruge pred kamerama svih medija u RH i da ne nabrajam dalje, to je sve u duhu demokratskog i uljuđenog ponašanja, jer radi se o javnim osobama. No, kad na jednom fašniku maškare zapale pusta koji sliči na nekog od njih koji su isto javne osobe (a ne sliči na Davora Šukera), onda su to logori,zatvori, fašisti, fuj, bljak... Pa dajte se vi gospodo demokrati odlučite konačno što se može, a što ne može u toj vašoj demokraciji...

VL
PO
pozornik66
15:28 18.02.2015.

Tomić je humorista on zna šta je šala . Krnjo ,karneval Tomiću ha,ha,ha

VL
MC
marta@cro
17:08 18.02.2015.

Svakom prema zasluzi! A Ante Tomić je zaslužio.

VL
PI
pinkec
17:47 18.02.2015.

Morbidno društvo javilo se i govori o morbidnosti!? Bljak!

VL
KA
kamatar
18:08 18.02.2015.

Proložac je vlaško selo. Naši stari su prije komunizma govorili '' pusti zeca, ubij vlaja. A, onda su ih partizani dognali u grad, u tuđu imovinu i bez ičega. Sa sobom su donijeli smrdljive gače i hemaroide. Štogod imaju dali su im komunisti ili su ukrali.

VL
DU
Deleted user
17:47 18.02.2015.

da je spaljivana lutka sa likom gospodina Tuđmana, duka i ekipa sa Yutela bi organizirala cjelonoćni dernek sa lepom brenom, VIP gošćom elizabet goyan!!!!

VL
FR
Francini
19:30 19.02.2015.

Žalosno, koliko mržnje i netrpeljivosti prema jednom sjajnom novinaru. I to od onih "velikih Hrvata" katolika, koji govore o kršćanskim vrijednostima. Jedno je kad se pali krnja od Sanadera, koji je upravljao i uništavao imovinu svih nas, ili kad gori sadašnji premijer, koji isto tako ima sve poluge za upravljanje državom i jednako nju uništava. Ante Tomić ima samo pero, britke misli i sposobnost uočavanja nepravde i kriminala na koje hrabro upozorava. To što on piše, je vrhunska satira i ne blaćenje niti vrijeđanje. To bi trebali znati i naučiti oni, koji ga ne podnose. Njima su međutim očito draži razni šverceri naftom, "domoljubni tajkuni" koji su pokupovali polovinu ciljano rasturenih hrvatskih poduzeća za jednu kunu, korisnici dvostrukih braniteljskih mirovina, utajivači poreza itd, dakle svi oni beskrupulozni, oportunistički kriminalci, koji su ovih zadnjh 20 godina temeljito uništavali Hrvatsku. Baš na te strašne pojave Tomić hrabro, s visokom dozom humora upozorava. Njegovi žestoki kritičari ga međutim svrstavaju u komunjare, jer njihovo viđenje prilika se u skladu s njihovim mentalnim sklopom ograničava samo na crno-bijelo, lijevo-desno. Ako nisi s nama, onda si protiv nas. Za njih ne postoji čovjek, koji vidi i misli sam svojom glavom. Uostalom, i ta crno-bijela polarizacija hrvatskih stranaka je upitna, jer je samo u HDZ odmah početkom devedesetih ušlo više od 70 tisuća bivših komunista. I ne treba uopće sumnjati, da takvi ne bi promijenili stranačku zastavu već sutra, ako bi se promijenile političke prilike.

VL
DE
demokršćanin
18:38 18.02.2015.

"Poznati novinar" bavi se komentiranjem bezveznih događanja.Kada je u pitanju položaj pojedinog novinara koji mu nije po volji ili kada mu se uruči otkaz,Duka ne reagira.Pravi je predsjednik HND.

VL
Avatar Jaguar_Paw
Jaguar_Paw
18:45 18.02.2015.

Popularnog novinara i književnika koji svoja najbolja sabrana djela prodaje za 70 kn....te svako malo bude izložen opće narodnoj pljuvačini. Kako može biti konkretan, kada u njegovom rodnom mjestu ne žele ni čuti za njega....???

VL
Avatar IstinaHurts
IstinaHurts
17:51 18.02.2015.

to je "demokracija" po desničarima - cenzura i linč. pljuju po komunizmu a podržavaju isti teror kao i kada su bili članovi desnog krila komunističke partije, a nakon 1990 su postali crkvaši i desničari domoljubi

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.