Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HND O TOMIĆU:
Povratak na članak

'Spaljivanje lutke novinara i pisca asocira na zatvore i logore'

Duka: Kad god se u karnevalu spaljuje lutka konkretnog čovjeka, to je morbidno i upozoravajuće

Komentari 118

MM
mali mate56
15:08 18.02.2015.

Jeli izgorio stvarno Ode u vjetar kao i mila mu Yugoslovija

VL
DU
Deleted user
15:05 18.02.2015.

Hahahaha... najprije mu smeta sta ga se poljeva sa izmetom, sad mu smeta sta mu spaljuju lutku, na kraju ce mu smetati i sta te budalastine nitko normalan ne cita :-)))

VL
PO
pozornik66
15:20 18.02.2015.

Kad Tomić i Dežulović vrijedjaju ljude onda je to festival demokracije a kad se stavi plakat protiv Josipovića onda se i dijeca hapse i zatvaraju

VL
MM
mali mate56
15:07 18.02.2015.

Mene asocira na slobodu krvlju stvorenu a Yugo patnje nastoji asocira i ne zanima nikoga osim njih Sjedio blizu mene na ustoličenju sva sreća vjetar duvao u drugom smjeru

VL
SJ
svakog jutra oko podne u 18:00
16:10 18.02.2015.

Ovo je pisac?

VL
FA
Fake
16:03 18.02.2015.

Nadajmo se da će slijedeće godine lutka predstavljati tebe.

VL
AL
Alkana
15:59 18.02.2015.

A da se je spaljivao npr. Thompson ili gđa Markić, onda bi to bila sloboda izražavanja iliti umjetnost i ne bi bilo gnjusno nego šaljivo i baš prikladno za fašnik!

VL
FA
Fake
16:05 18.02.2015.

Da li se ovaj oglasio kada je nedavno hrabra novinarka HTV-a dobila otkaz jer je samo razmišljala drugačije nego njezin šef?

VL
PI
pinichi
15:25 18.02.2015.

Da se na karnevalskoj lomači spalila lutka Velimira Buinca, Josipa Jovića, Tihomira Dujmovića, Mladena Ivkošića, Nine Raspudića.... siguran sam da Duka ne bi okom trepnuo, kamo li osudio taj čin. Bez obzira što su svi spomenuti itekako još živi...

VL
Avatar vitez
vitez
15:32 18.02.2015.

Ne znam zašto mene HND I Duka asociraju na društvo pijanih pisaca.Slažem se da spaljivanje nije baš prikladno za Tomića, puno prikladnije bi bila puna kanta g....a

VL
AZ
antonio_zg
15:52 18.02.2015.

Pa samo malo, ne sjecam se da je tko dizao glas kad se na fašniku palilo 'princeve' koji strašno nalikuju na Ivu Sanadera i Stipu Mesica!!!!! Nije mi jasna logika prema kojoj je OK da se spali netko kao maskota na fašniku ako je omražen, ali nije ok kad se u jasnoj karikaturi spali netko tko je opet omražen, ali eto, nije političar nego je novinar?!?!?! Svasta. Vidim da su glavne vijesti kad se dobar satiricar ( i ocajni politicki komentator ) poput Ante Tomića polije fekalijama i zapali njegov lik na fašniku. I digne se graja jer to znaci sto? Jel se boji za svoj zivot Ante zbog toga? U najgoru ruku je samo neukusno, ali da je potreban bilo kakav dopis bilo kakve organizacije s ovakvim tezama to je stvarno previse.

VL
U1
ursus_1212
15:52 18.02.2015.

Sloboda govora i demokracija u svakom izričaju, zar ne drugovi iz HND-a ??

VL
K
K
15:25 18.02.2015.

Je suis Prologue :)

VL
Avatar dajoober
dajoober
15:56 18.02.2015.

ovakve glupe bezobraznike i laprndala kao Tomić, Dežulović, Ivančić, Gojan, Radman treba dobro lupit po ćivarici ili tamo na osjetljivo mjesto, a što bi ih primoralo na poštenje, moral i odgovornost

VL
Avatar tituš
tituš
15:33 18.02.2015.

Inače drek završava u đubrištu u boljem slučaju ili u kanalizaciji, pa bi se ovo čak moglo nazvati i svojevrsnom nagradom, gorio kao fašnik. Kada fašnik gori u Samoboru ili u Rijeci ili u Kaštelima, to je spektakl, a kada isti gori u Prološcu onda je to morbidno. Morbidno za Duku i njegovu družinu, čekamo da se još javi Dežulović i Jergović, pa će slika biti potpuna. Kakav je Tomić o tome su rekli Proložani, a valjda oni najbolje poznaju svoje mještane, pa ako ćemo i iz daljeg korjena. Hajde Duka pojasni malo kako to asocira na logore i zatvore, osim ako ne misliš na one logore i zatvore u kojima su pozavršavali Hrvati nakon 45.

VL
GO
goga12
16:15 18.02.2015.

Šta je HND?A sloboda govora?A umjetnička sloboda?A ,šta je sad.A demokracija.A naša Karolina Vidović Krišto?

VL
AF
afer
16:19 18.02.2015.

Koji pisac, koji novinar, pogledajte sliku, drži knjigu naopako...

VL
AF
afer
16:23 18.02.2015.

Ovo se Duka javlja iz Antine kante :-)

VL
ZG
zorbas.grk
16:20 18.02.2015.

Duka nemas ti pametnijeg posla ?....to vise nije onaj isti Tomic, smanjio je obod na sesiru :-)

VL
DU
Deleted user
16:04 18.02.2015.

Tomić i Duka? U ovom slučaju vrijedi ona stara "vrana vrani ne kopa oči"...pljuc!!! Pa Duka taj isti Tomić u svojim kolumnama svaki tjedan "spaljuje" ljude na svojoj ideološkoj lomači! I to u maniri vas drugova kako samo vi znate...bezz dokaza, činjenica, istine jer eto nisu na vašoj partijskoj liniji! Na šta te to asocira Duka? Mene na čisti fašizam i govor mržnje..

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.