Šostar: Tri su razloga za gužve. Nema teorije da oni dobiju cjepivo
Jedan je razlog što se danas ljudi cijepe s Pfizerovim cjepivom, drugi je razlog što ljudi dolaze po sat, dva ili tri ranije nego što im je zakazan termin, kaže Šostar
Komentari 44
Meni nije jasno zašto se ovo radi? Prije ovog na Velesajmu ljudi su se mogli cijepiti u svojoj četvrti...Došao si 10 minuta prije i obavio cijepljenje...a ovako se izgubi cijeli dan pogotovo ako si dalje od Velesajma...
Organizacija, a ne cjepivo spašava živote u ovoj pandemiji!
Nema teprije da nakon izbora budeš išta drugo osim nezaposlenog parazita.
Sve je loše.
Evo još jednog dokaza krive Plenkovićeve politike. Ljudi bi se masovno cijepili Pfizerovim cjepivom, a Plenković naručio na tone AstraZenece...
smijem se hehehe kao Jim Carey a sta je smijresno zasto sto sam sve predvidio..1)prvo da nije jos ni pocelo sta ce biti 2)da ce te se tuci za cjepivo,ali lijek jos nije izmisljen ...lijek ce stvarno sprijeciti zarazu i biti ce dostupan samo nekima..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Šostar vrijeme je da odeš u ropotarnicu povijesti