Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 62
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ZAGREBAČKI VELESAJAM
Povratak na članak

Šostar: Tri su razloga za gužve. Nema teorije da oni dobiju cjepivo

Jedan je razlog što se danas ljudi cijepe s Pfizerovim cjepivom, drugi je razlog što ljudi dolaze po sat, dva ili tri ranije nego što im je zakazan termin, kaže Šostar

Komentari 44

DI
Dingo
13:20 20.04.2021.

Mjere vidim da su na snazi i svi ih se drže. Vjerovati u smrtonosni virus, vjerovati u svemoguće cjepivo i onda se gužvati.

VL
MJ
m.jelic
13:48 20.04.2021.

Vjeruju Pfizeru isto kao što su vjerovali komunističkoj partiji!

VL
JO
jorgen
13:11 20.04.2021.

Pa što se živciraš, Šostar. Fino kao ostali budeš dobio prijavu za organizaciju okupljanja iznad dopuštenog broja ljudi i sve po zakonu. Drugi puta ćeš stvari bolje organizirati.

VL
Avatar Proleter
Proleter
13:27 20.04.2021.

Da mi je samo znati na temelju čega ova gomila nesretnih staraca toliko vjeruje Fajzeru.

VL
ST
stav12345678910
13:19 20.04.2021.

Otvoreno pismo Kako to da u zemljama koje su cijepljene se opet zaraze ? Da li sete proučili nus pojave i tko preuzima odgovornost za nus pojave (zgrušavanje, sterilizaciju i slično) ? Molim odgovor g.Beroša i stožara

VL
VU
VučedolacHrvat
13:48 20.04.2021.

Naručili ljude u 8h ujutro a počeli s cijepljenjem iza podne. Namjerno stvorili gužvu od 200 ljudi da mogu raditi medijsku propagandu u stilu neviđena navala na ciepivo a nagurali ljude ko ovce u tor radi što bolje fotografije a sve to dok je na snazi mjera zabrane javnog okupljanja.

VL
ID
ivo.dzinic
14:07 20.04.2021.

Gledam i citam kako se ljudi tiskaju kako bi se cjepili a onda odmah drugi clanak kako ih se samo u Bolnici Dubrava lijeci njih devedesetak koji su vec cjepljeni a gdje su jos drugi covid centri. Znaci cjepio se ne cjepio obolit ces od korone.

VL
Avatar KORONAŠ
KORONAŠ
14:04 20.04.2021.

Najbolji dokaz koliko je ova izmišljena pLandemija opasna je radno vrijeme cjepljenja. Petkom rade do 13h a vikendom zatvoreno. Ako je tako opasno, tada nema radnog vremena, cijepi se 24/7.

VL
PV
prcko.vita
14:00 20.04.2021.

može izmisliti sto razloga zašto je gužva ali nikad se neće sjetiti da je možda greška do njih, do organizacije poslovanja... naime, organizacija poslovanja se ne uči na medicinskom faksu, ali eto, to im neće pasti na pamet... baj d vej u Las Vegasu su cijepljene već i čimpanze u zološkom vrtu.

VL
CH
chupakabra
15:09 20.04.2021.

To su oni koji su povjerovali u priču da su se političari ciiepili, od ostatka doze, da se ne baci :-))

VL
RA
RACMAN
13:26 20.04.2021.

Svi koji dođu nenaručeni izbacit ih van kruga, pa nek se žale.

VL
HR
Hrvoje123
13:27 20.04.2021.

Najbolje da opet pocnu cijepiti s AstromZenecom, ne bu guzvi, ne bu nikog!

VL
BK
Branimir Krešimir
13:17 20.04.2021.

Gospodin Šostar nije kriv i to sve govori o našim ljudima.Nije ni čudo,da nam je ovako kako je.Treba pod hitno mijenjati obrazovni sustav.

VL
5S
505.scrtom
14:40 20.04.2021.

strašni prizor,kao da ljudi čekaju u red da vide mengela,pa za koju godinu sa drugim virusom opet tako ,toliko je neke sa 80 godina strah kao da će živjeti još 25 godina

VL
ML
Mega_London
14:04 20.04.2021.

Zanimljiv članak: "U Dubravi se liječilo 97 cijepljenih osoba, 12 s dvije doze"

VL
DU
Deleted user
13:25 20.04.2021.

strasno kakvi primitivci, kaj misle da ce se cijepit nadivljaka? da ce doc i intimidirat nekoga dok ih ne cijepi? vodenim topovima to treba sredit.

VL
GR
gruzija
15:18 20.04.2021.

toliki redari pa nemogu napraviti red jezivo je bilo i kada sam se ja cjepila nitko nemice one koji su prerano dosli nego jednostavno nitko nista ne kontrolira na samom ulazu na velesajam da to rade nebi bilo guzve sram ih bilo i onda su uglavnom kako kaze postovana glavna sestra ljudi su krivi sram ju bilo

VL
I4
ivan.42
14:18 20.04.2021.

HDZ plus vaš stožer majstori ste za nered.Hajde Zagrepčanci ostavite ih na vlasti ako vam se to sviđa.

VL
CA
cannibal.amazon
13:26 20.04.2021.

Pa dobro, kakva panika. Neka čekaju! Ja sam se cjepio sa Astrom i super, a gospoda sa Pfizerom neka se malo strpe.

VL
GB
goran.brodsky.3
14:50 20.04.2021.

Samo je jedan razlog,a to si ti Sostaru,ti i tvoj tim. Za to bi trebao odgovarati

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.