Šišljagić: Puna nam je kapa i jednih i drugih, kao mala djeca su
HDDSB i HSP na sastanku s premijerkom istaknuli da se izbori trebaju održati prije referenduma za EU
Komentari 44
I drugima je puna kapa Glavaša i njega,nek se prime posla umjesto da stalno pametuju i moraliziraju
Kosor okupila HZD, HSS, SDSS, HDSSB i HSP. Ujedinjuje li se to hrvatska desnica pod zajedničkim rukovodstvom Jace, Stanimirovića i Srba? Jesu li se dogovorili o zajedničkom izlasku na izbore?
@ ladaniva \"svante. Pa kaj sad hračkaš po Šišljagiću\" --- Hraćkam? Naprotiv, ukazujem prohadezeovcima da ako je Franjo mogao biti general JNA onda i Šišljagić može biti kapetan. Neka ne budu licemjerni.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
svante. Pa kaj sad hračkaš po Šišljagiću, pa malo prije si branio onog klauna Burića.