Šišljagić: Puna nam je kapa i jednih i drugih, kao mala djeca su
HDDSB i HSP na sastanku s premijerkom istaknuli da se izbori trebaju održati prije referenduma za EU
Komentari 44
10.03.2011. u 13:15h skala je napisao/la: . Ratifikacija će ionako biti tek 2014, o do onda EU neće ni biti. ... EU je pre daleko da bi se raspala. cinjenica je samo jedna,i to je samo pitanje vremena,doci ce doo \'reorganizacije\', tako nesto kao prva liga i podsavez(krave muzare)
Prije nego se odlucimo za EU, trebamo znati sta nam donosi Codex Alimentarius. Pogledajte: http://vimeo.com/18720200 (Video sa Nikolom Aleksić) Premda se video odnosi na Srbiju, svi Hrvati trebaju pogledati, jer se to i nama radi. Primjer: Uništavanje hrvatskog svinjogojstva ii uvoz svinja. ili ovaj: http://www.youtube.com/watch?v=VnAXZOkEl70&feature=related
@ ime99 \"kako reče Milorad Pupovac SDP je i srpska stranka \" --- A kako reče Vojislav Stanimirović, i HDZ je srpska. Nema što HDZ nije napravio za Srbe, iako im je Pusićka torpedirala plan o priznavanju SAO Istočna Slavonija.
@ ime99 \"drugo Pusićka spriječila da istočna slavonija dobije krajinu provala tisućljeća\" --- Zapravo i nije. U lipnju prošle godine HDZ je pokušao kroz Sabor provući priznanje Zajedničko veće općina Istočna Slavonija kao pravnog entiteta. Da Pusićka nije digla dreku,, imali bismo teritorijalnu jedinicu baziranu na jednonacionalnom (srpskom) principu. . Košta HDZ ta koalicija sa bivšim ministrom SAO Krajina i gradonačelnikom okupiranog Vukovara, zar ne?
10.03.2011. u 13:21h miha je napisao/la: .da su drski i arogantni i da trebaju dati ostavku to znamo svi,medjutim politika je dirty game,igras da izvuces maksimalno. ako je to maksimalno negiranje MINIMALNE,skoro bi rekao hipoteticne sanse da se pregovori zavrse,ondaa mislim da cine medvjedju uslugu Hrvatskoj. da upotrijebim tvoj izraz ígnorirati\'..to je u svakom slucaju bod za stranku,pokazujes misice,ali,ali,da li je to bod za Hrvatsku? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- -Ja sam u principu misljenja da ovu vladu ne samo da treba ignorirati nego sam misljenja da ih treba otjerati sa vlasti da se zna da ih je narod otjerao. -Pitanje dali bi ignoriranje vlasti bilo poen za Hrvatsku? Odgovor je da, jer ovo sto vlada radi je devastacija demokratskog razvoja zemlje i to je po mome misljenju u ovom trenutku gore od ne ulaska u EU. Ova arogancija koju vlada prakticira mozda se dodiruje sa diktaturama.
@Svantevid U pravu si da su to Srbi tražili i dosta toga su se nasisali od vlade ali u saboru HDZ ima većinu znači nije ima dao zašto to pripisuješ jednoj zastupnici i mene smeta što srpska nacionalna manjina ima veća prava od češke nacionalne manjine ali isti tako me smeta što onaj kako Hebrang reče fan Jovana Raškovića pljuje po svemu što je hrvatsko
Vidimo tko je prava \"opozicija\". Ma gdje su sad nestali likovi koji stalno reklamiraju tog Srbu i njegov HSP...Taj bi vjerojatno lizao guzice Arkanu da ga je ovako pozvao, a Ceca bi mu kuhala kavu. Nema do pravog rvata i domoljuba s križem oko vrata.
@ ime99 \"U pravu si da su to Srbi tražili i dosta toga su se nasisali od vlade ali u saboru HDZ ima većinu znači nije ima dao zašto to pripisuješ jednoj zastupnici \" --- Zato jer je to pokušao progurati HDZ, a jedna zastupnica - Vesna Pusić - je to zaustavila. . Da nije bilo nje, Jadranka Kosor bi se mogla pohvaliti jednim jedinim uspjehom - davanjem političke autonomije Srbima u Hrvatskoj.
HSP, HDSSB, HDZ, HSS. Nova koalicija?
@ Svantevid Tako mali čin ja sam mislio da je moguće dogurati do doživotnog Maršala kao Tito, Čaušesti tovariš Staljin itd
Nek se on drži svoh ratnog zločiinca Glavaša umjesto da pametuje
@ ime99 \"Tako mali čin ja sam mislio da je moguće dogurati do doživotnog Maršala\" --- Pa Franjo je na kraju i dogurao do doživotnog Maršala. Komplet sa bijelom maršalskom uniformom.
@patuljčica A što tebe smeta otkapanje raka iz 1945 danas mnogi u hrvatskoj na tisuće neznaju gdje su im pobijeni očevi i braća od strane partizana mora da je netko tvoj radio na zakapanju pa te to žulja
@Svantevid Pa Franjo je na kraju i dogurao do doživotnog Maršala. Komplet sa bijelom maršalskom uniformom ------------------------------------------------- Ali s hrvatskim grbom na čelu za razliku od tvojih tovariša koji su pobili više hrvata tri puta nego što je stradali u Jasenovcu
baš me briga za to tko će biti na vlasti ionako se samo mijenjaju jedni te isti... samo je bitno da ovi crvene komunističke zločincie strpaju u zatvor što prije to bolje... , a što se mene tiče možete zajedno s njima i svi vi koji ih podržavate... .. ajmo sad... zapjevat ... druže tito ljubičice bijela..... čekam odgovore crvendaći.??
@ ime99 Iako, ruku na srce, kako je HDZ popunjen podobnima a ne sposobnima (osim za ukrasti, as seen on TV) sasvim je moguće da se hadezeovci nisu htjeli odužiti četniku za vjerno koalirane, nego je Kosorica uobičajeno nesposobna i nije imala pojma kakav prijedlog šalje na izglasavanje. . Ne da je krajnji rezultat imalo drugačiji, bila to izdaja ili nesposobnost.
@ ime99 \"Ali s hrvatskim grbom na čelu za razliku od tvojih tovariša koji su pobili više hrvata\" --- A što misliš da je Franjo bio 1945, berač pamuka u Louisiani? Ne da je bio komunist, nego je bio partizanski politkomesar... uberkomunist, koji pazi da ostali drugovi ne skrenu sa puta Partije. Je li zgađeno bacio sa sebe uniformu te vojske, ili je počeo strelovit uspon do mjesta najmlađeg generala JNA?
Uf kako su se gedže usplahirile.Čim je Hrvatska desnica u pitanju lijepe se kao muhe.
patuljčica.. vrati ukradeno i oteto, stan, kuću, i odgmiži nazad u kanalizacijski šaht otkud su ti crveni djedovi izmigoljili..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
10.03.2011. u 13:10h Chicago USA je napisao/la: Vladu treba ignorirati jer je drska i arogantna. ... da su drski i arogantni i da trebaju dati ostavku to znamo svi,medjutim politika je dirty game,igras da izvuces maksimalno. ako je to maksimalno negiranje MINIMALNE,skoro bi rekao hipoteticne sanse da se pregovori zavrse,onda mislim da cine medvjedju uslugu Hrvatskoj. da upotrijebim tvoj izraz ígnorirati\'..to je u svakom slucaju bod za stranku,pokazujes misice,ali,ali,da li je to bod za Hrvatsku?