Šišljagić: Puna nam je kapa i jednih i drugih, kao mala djeca su
HDDSB i HSP na sastanku s premijerkom istaknuli da se izbori trebaju održati prije referenduma za EU
Komentari 44
@ ime99 \"Zna li netko šta bi bio ovaj lik sa slike po činu da je ostao u JNA \" --- General, kao i Franjo. :-P
Predizborni slogan: Otkapamo rake iz 1945-te, zakapamo Hrvatsku 2011-te.
Hrvati ,gdje će te na more?
E da je kakav sastanak u Beogradu SDP bi se rado odazvao, kako reče Milorad Pupovac SDP je i srpska stranka
o čemu Šišljagić ima pričat s Ja. Kosor? prva točka dnevnog reda je rehabilitacija B. Glavaša, ako tu uspiju pronaći zajednički jezik, odosmo svi u tri p.... m....
naravno da onu yugoslavensku opoziciju SDP HNS IDS zanima zamo rušenje Vlade,to im je jedina šansa preuzeti Vlast koja im se omilila kao krvoloku Brozu i nikakav konktetan dogovor o boljitku Hrvatske.
ime99 Ne, mene ne smeta prvi već drugi dio (pokapam Hrvatsku 2011-te) Prvi dio me smeta isključivo zato što se s njim želi pokriti i zamaskirati drugdi dio. A slogan je baš odgovarajući za ove stranke, zar ne?
Izbori ce se odrzati kad MESIC odredi;EEHEHHEHHEEH
Nisam bas siguran, ali meni ovi djeluju kao uvlakaci. Mislim izgleda kao da im samo noge vire. Izlaze sa komentarima kao \"dosta nam je i jednih i drugih,....bla....\" kao da i i dosad nije bilo. Vise mi djeluje da idu Suzani na konsolidacija kako da izbjegnu da se ugase.
Pravi razlog odbijanja razgovora leži u činjenici da lijevi blok nema ni snage a još manje promišljenosti i strategije,već time želi skupiti glasove za nadolazeće izbore. U biti ponašaju se isto kao i vladajuća koalicija na čelu sa J. Kosor,dakle ‘partei ueber alles’. Ako preskočimo te njihove plemenite nagone poput ‘ljubav prema Hrvatskoj i briga za građane’ koji su ništa drugo nego propagandne poruke za naivne,vidljiva je njihova nemoć kako se ponijeti u ovoj teškoj situaciji. Sa jedne strane miriši im EU kobasica koju bi rado zagrizli,sa druge strane ne miče im se iz počasne lože u kojoj su se raskomotili i čekaju da narod raskomada vampire iz Banskih dvora. Nekako mi se čine kao pijani Ruski oficiri kad počnu sa svojim Ruskim ruletom
g.Josipovic se ponasa kao neki 14-god u Puberteu ,eh i ja imam nest...... Milanovic i kompanija imaju neki \"Sotonsi\" naum, glavno da mi dodemo na Vlast. Svi bi htjeli Novac ali nisu ta Reforme. Narod je momentalo u nekom paktutu sa tim \"vragovima\" drzi, udri, primitivo vredjanje nemaju nikakvog Respekta, Primitivno verbala vika po Gradovima. Pitanje-Tko to Finacira ? Tko ima Novac ja Proteste? Koja Stranka ima profit iz tih Demonstracija? Sta je SPD. napravio sa svojim Lopovima? Zagreb,Rijeka, Istra........ Sta cekaju sa Cacicem..........
@Svantevid Vojislav Stanimirović, i HDZ je srpska. Pusićka torpedirala plan o priznavanju SAO Istočna Slavonija. Recimi gdje i kad je Stanimirović rekao da je HDZ Srpski ja ću to ovdje objaviti drugo Pusićka spriječila da istočna slavonija dobije krajinu provalaa tisućljeća da ih Klayn nije spasio pomela ih bi akcija Grom za koju nikako nemogu prežaliti što se nije dogodila
+ - 10.03.2011. u 12:58h miha je napisao/la: Pravi razlog odbijanja razgovora leži u činjenici da lijevi blok nema ni snage a još manje promišljenosti i strategije,već time želi skupiti glasove za nadolazeće izbore...... ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Vladu treba ignorirati jer je drska i arogantna. Vlada uprkos podrsci od samo 17.8 % gradjana i dalje insistira na vlasti koja ocito ne fungcionira. Zbog toga vlada snosi odgovornost za sve sto se dogadja u zemlji i oporba ne samo da treba da se povuce nego treba da je totalno ignorira. Ova vlada svojim principima rusi demokratske principe u zemlji.
normalno da kod nje dolaze njeni pomočnici sa desna.To su stranke koje njima služe kao zakrpe.
Izgleda da se naše dvije najveće stranke jedino bave time tko će nas uvesti u EU. I to se bave s tim jedino zbog svojih pozicija koje će dobiti, a za ostalo briga njih. Jer da ih je briga nee bi dozvolili da se ova zemlja opustoši i uništi skoro do temelja. I kad bi i izglasali ulazak u EU. Što će se dogoditi onda. Veliki dio naivne mladeži misli da će im teći med i mlijeko. Neće, jer zaboravljamo Grčku, Irsku i Portugal a rijetko tko govori o tome da će krah Španjolske biti i potop Titanika od EU. Mi, ovakvi kakvi smo sad, u EU smo nitko i ništa, trećerazredni putnici, a znamo što se s njima događa. Ako izglasamo sad ulazak u EU iscjedit će nas, iskoristiti sve što mogu, osiromašiti i to sve legalno jer smo to htjeli. Ratifikacija će ionako biti tek 2014, o do onda EU neće ni biti. I moram i podsjetiti kakav je bio sam put do EU. Posut ucjenama, podvalama, isporukama, poniženjima i čega sve još ne. I sad je glavni zgoditak postići to da u EU uđemo na koljenima pokisla i podvijena repa bez dostojanstva pa da nam se gospoda iz EU smije. PS: I zato se trebamo pobrinuti da do ratifikacije uopće i ne dođe i na referendumu im se zahvaliti na svemu i reći NE gospodo, sad mi vas više nećemo.
Konačno su se našli! Svi su oni, u suštini, jedna stranka: pravaše je svojevremeno od propasti spasio sam \"otac domovine\" ( iz razloga povijesne zbiljnosti), a Šišljagićeva stranka ima korijene u HDZ. I tako si je HDZ konačno pronašao svojeje \"korienske\" istomišljenike. Svi su vrlo napredni - super su za 19 stoljeće.
@Svantevid Ali nerazumijem to i dalje da jedna zastupnica može zaustavit većinu u saboru onda ispada da je mogla zaustavit i zakon o pretvorbi, a nije htjela recimo....
Šišljagić bivši oficir sastao se sa jacom iz pokreta za jugoslaviju ----susret stolječa
Zna li netko šta bi bio ovaj lik sa slike po činu da je ostao u JNA
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@ ime99 \"Ali nerazumijem to i dalje da jedna zastupnica može zaustavit većinu u saboru\" --- Potcjenjuješ skandal koji bi izbio da je Pusićka uzbunila oporbu i medije da HDZ pokušava priznati SAO Krajina. Zato je prijedlog priznanja oboren u roku od par minuta.