Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 53
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
pravomoćna presuda
Povratak na članak

Šeks: Glavaš je pobjegao kad je osjetio da će dobiti višu kaznu

Osjećam satisfakciju jer stalno tvrdim da nisam mogao znati ništa o zločinima, kaže Šeks.

Komentari 290

UJ
u je u mom srcu
09:32 01.08.2010.

cvrčak dali je hrvatska sa ovom smiješnom optužbom protiv glavaša( osijeka9 postala bolja? ja ću ti reć nije a zašto glavaša nisu teretili zaono što su on i kramarić odgovorni? opet ću ti ja reći to je gospodarski kriminal od pivovare do ipk a dali znaš koja firma s novcima uvijek stoji iza glavaša i njegove stranke? e to vam neću reć istražite pa povežite konce

VL
OB
-obrisani-
09:38 01.08.2010.

Ne. Ne mislim da je Hrvatska postala bolja. Mislim da je Glavas postao losiji. Kao general, trbao se pojaviti i braniti. Pa ako treba, nek reze glave. Ovo je 2010. godina. Danas se moze razgovarati i braniti. Mislim da je dio ljudi to od njega i ocekivao. Jer ako je kriv i pobjegao, kakva ljaga ce pasti na njegove ljude? Ako je nevin, a u Bosni je zasto da ljaga pada na njegove ljude. On se izvukao, ocito ima i novaca, ali to nije herojstvo. Pravedni ne bjeze...

VL
OB
-obrisani-
09:43 01.08.2010.

. .Smanjili su mu kaznu zbog dobrog vladanja, u Bosni.Koja blamaža,,na desetine ih je likvidiro a oni mu smanjuju kaznu. Primjer za svakog kriminalca,ubi i trk u Bosnu, tu čekaj da te pomiluju. Nisu li on i Šeks minobacačima tuklikli po Srpskim selima da izazovu sukobe? . . A tko je likvidiro šefa policije Kira? . .

VL
OB
-obrisani-
09:46 01.08.2010.

. . Kad je u pitanju moralna velicina ŠEX onda nema dna prici. Taj laže kad zine. .. . \" Locirati, uhititi, transferirati \". To je on.. . ..Pijandura koja je razhebala i vlastitu obitelj. .

VL
UJ
u je u mom srcu
09:56 01.08.2010.

kamoćemo moolm te nemoj mi se obraćat od tvog obraćanja meni se povraća ali ne samo meni već 99% osoba na ovom VL ima isti osjećaj gađenja

VL
OB
-obrisani-
10:00 01.08.2010.

.. IMAS IZBOR....!!!.. vrati se u Poganu Vlaku, majka je sama... . ..ili vidi gore lijevo...V.L..izdanje BiH.....pa tamo brabonjkaj...!!....o temama o kojima pojma nemas..!!! . Lazi i prazne fraze , ni nakon 100 puta ponavljanja ne postaju ISTINA...jadnice . .......................................................................................................................... . . .01.08.2010. u 09:56h u je u mom srcu je napisao/la: kamoćemo moolm te nemoj mi se obraćat od tvog obraćanja meni se povraća ali ne samo meni već 99% osoba na ovom VL ima isti osjećaj gađenja . .

VL
OB
-obrisani-
09:47 01.08.2010.

Mislim da si u krivu. Nas rat je bio pravedan i odbrambeni. Ako je netko unutar toga prekrsio ratno pravo mora biti izoliran. Jer ako ga ne izoliramo (bez obzira sto s druge strane imamo cetnike, pijance, bolesnike...) zaprljat ce nas. I to ne smijemo dozvoliti. I zato ako mi trazimo krivce, ako ima, ne izdajemo one postene, vjerne i hrabre decke koji su dali zivot za domovinu. Naprotiv. Izdajemo ih ako ne reagiramo. Moj brat ne bi ukra, ne bi varao, ne bi ubio dijete ili silovao zenu. Ako to u tebi nije, rat to ne moze u tebi niti podignuti. Ja razumijem ubiti protivnika...ne razumijem mucenja, silovanja, rezanja, izivljavanja... Ma, teska tema. Nas je rat bio nametnut, pravedan i oslobodilacki. I gotovo. A na Goli otok treba staviti sve koji su izdali, pokrali, preprodali. upropastili zemlju zbog osobne dobiti.

VL
UJ
u je u mom srcu
09:49 01.08.2010.

cvrčak ne radi se dali je nevin ili kriv ja o tome nepričam ni najmanje pričam o 91 jer se nje sjećam, pričam o simbolu zadnji izbori za gradonačelnika osijeka i osječku županiju nisu bili politički već sudski pitanje jee bilo dali je glavaš kriv i većina stanovnika kaže nije

VL
OB
-obrisani-
09:50 01.08.2010.

. .Obje su strane u hrvatskom ratu 1991. htjele silom ostvariti svoj cilj. Incident u Borovu Selu i smrt osjeckoga sefa policije Reihl-Kira upucuju na odlucnost ekstremista na objema stranama da se sluze nasiljem. Tocno je da su obje straneane htjele ostvariti svoj cilj, samo sto je cilj bio zajednicki i bio dogovoren izmedju Milosevica i Tudjmana kao provedba PROJEKTA „Humano preseljenje naroda i razmjena teritorija“ sto je eufemizam za uspostavu etnicki ciscih Velike Srbije i Velike Hrvatske na racun susjedne BiH, a sredstvo za ostvarenje toga projekta trebao je biti rat. Milosevic nije imao teritorijalnih pretenzija prema Hrvatskoj, ali su njemu trebali hrvatski Srbi da ih preseli na Kosovo i tako dodatno destabilizira Pokrajinu, koju onda mora upotrebom represije „spasavati za Srbiju“. Tim spasavanjem Kosova za Srbiju Milosevic homogenizira Srbijance, jer ne postoje dva Srbina koja o Kosovu drugacije misle, koji mu daju na izborima svoje glasove i time ga odrzavaju na vlasti. Vrijeme je pokazalo da je Milosevic pao onog trenutka kad mu je MZ oduzela Kosovo, nije vise imao oko cega homogenizirati Srbijance i izgubio je izbore. Dakle Milosevic treba hrvatske Srbe, one iste kojih se Tudjman pokusava rijesiti, kako bi sveo njihov broj na „razumnu mjeru“. Milosevic ne moze, medjutim, doci medju kninske, kordunske ili banijske Srbe i reci im da se presele na Kosovo, jer ih Tudjman i tako ne zeli u Hrvatskoj, zato jer svaki Srbin znade da je i Knin i Kordun i Banija Amerika u usporedbi s Kosovom. Zato te Srbe treba iseliti na silu, sto znaci proizvesti dovoljnu kolicinu straha koji ce natjerati Srbe da napuste svoje domove i imanja, a samo rat moze proizvesti dovoljnu kolicinu straha da se pokrenu velike skupine ljudi na bijeg u cilju spasavanja golog zivota. U tom smislui, dakle radi proizvodjenja mrznje i straha, pocinjeni su i mnogi odvratni zlocini nad nevinim ljudima, s jedne i druge strane. Trebalo je nekako natjerati dojucerasnje dobre susjede da se pocnu mrziti i rado ratovati jedni protiv drugih...... .

VL
UJ
u je u mom srcu
09:51 01.08.2010.

cvrčak rat je rat i ništa više uglavnom sve vojske svijeta kad ulaze u neko mjesto ubijaju 5 glavnih ili najpoznatijih ljudi obezglave zajednicu i gotovo ali nijedna pobjednička vojska u povijesti još nije sudila svoje vojnike a mis udimo generale srbi i trebaju sudit oni su izgubili rat, ali zašto pobjednici sude generale????

VL
OB
-obrisani-
09:52 01.08.2010.

. ...znaci nije bilo mucenja zaraobljenika, ubojstva, slucaj selotejp, sipanje akumulatorske kiseline u ljude..?? . ---------------------------------------------------------------- . 01.08.2010. u 09:49h u je u mom srcu je napisao/la: ne radi se dali je nevin ili kriv ja o tome nepričam nini najmanje pričam o 91 jer se nje sjećam, pričam o simbolu zadnji izbori za gradonačelnika osijeka i osječku županiju nisu bili politički već sudski pitanje je bilo dali je glavaš kriv i većina stanovnika kaže nije .

VL
OB
-obrisani-
09:55 01.08.2010.

. . ...O CEMU TI...MELJES..??? . ..A tko se to, koja to hrvatska Vlada, uopce trudila da zastiti ijednog Srbina na podrucjima vracenim u ustavno-pravni poredak RH? Jel\' se to mozda moglo po onoj Suskovoj: ..„Unistiti, razoriti i spaliti sve,ve, da se Srbi nemaju kamo vratiti!“. . --------------------------------------------------------------------------------------------------------- . 01.08.2010. u 09:51h u je u mom srcu je napisao/la: cvrčak rat je rat i ništa više uglavnom sve vojske svijeta kad ulaze u neko mjesto ubijaju 5 glavnih ili najpoznatijih ljudi obezglave zajednicu i gotovo ali nijedna pobjednička vojska u povijesti još nije sudila svoje vojnike a mis udimo generale srbi i trebaju sudit oni su izgubili rat, ali zašto pobjednici sude generale??? .

VL
UJ
u je u mom srcu
10:01 01.08.2010.

kamoćemo što ti nije jasno ja tebe neosuđujem kao čovjeka ali tvoja mržnja i pisanje je čisto djelo sotone dakle tvoje djelo osuđujem a tvoje rasističko pisanje izaziva gađenje vjeruj mi da većina to isto misli ali nemaju srca da ti kažu

VL
OB
-obrisani-
10:06 01.08.2010.

u srcu Ne znam. Mozda mi i nismo pobjednici... Mislim da smo svi mi gubitnici, ali to je druga prica. Sude i sudit ce i Srbi svoje. Samo mene to ne zanima. To je njihova stvar. Ja vise ne vjerujemem u nikoga i za nikoga ne bih dala ruku u vatru. Ovo je igra u kojoj svi izdaju sve samo da zastite svoju poziciju i svoju imovinu. Ne zelim se boriti sa vjetrenjacama. Ja ne zelim biti Don Quichotte. Jedino sto ja zelim je revizija pretvorbe, porijeklo imovine, veleizdajnike na Goli otok uz konfiskaciju imovine i povrat novca u drzavnu kasu. Idoli, heroji?! Ne znam... Meni je bio Mile Dedakovic Jastreb. Onda ga je Manolic \"ispitivao\" na MUP-u. u srcu rata?! A gdje toga ima...

VL
OB
-obrisani-
10:08 01.08.2010.

. . ..bitka za HRVATSKU, je danas zesca nego ikad...!!!.. . .ercegovci nemaju ponosa, jer da imaju, nebi svim silama burgijali po Hrvatskoj. Važnije je šta hoce Hrvati sa DOMOVNICOM iz Hrvatske . ..I opet se ponavljaš kao vidovnjak iz iz Medjugorja.Ti sve znaš tko sam ja,ti znaš tko su moji. . -Ma kome mogu biti dragi ti iz Hercegovine? Da se njih pitalo, Bandic bi nam bio predsjednik države. Devedesete je bilo po njihovom, ali uspjeli smo se opametiti. Istina, prekasno, ali ostaje pitanje kakvi to ljudi žele da ih vodi mafijaški kum koji ne zna srociti recenicu na engleskom jeziku, a i s materinjim ima odredjenih poteškoca? To su ti naši \"veliki Hrvati\" i još veci katolici? Kako su nas samo hebali u zdrav mozak kada je Sranjo s njihovima došao na vlast. .......... \"Mi smo veci Hrvati od vas\"................. On je veci Hrvat od mene? Ma zaboli me ona stvar, a ako to kazem ce me proglasiti cetnikom pa mi eto Mercepovaca pred vratima. To je bilo ostvarenje NJIHOVOG cetrespetogodišnjeg sna. ........... Ne našeg. ........................ Neka lijepo samo ostanu u toj svojoj ercegovini, što dalje od nas. . . .btw... . ako ti je do vjere.....idi u DZAMIJU....ovo je forum za iznosenje misli i stava...!! ------------------------------------------------------ . 01.08.2010. u 10:01h u je u mom srcu je napisao/la: kamoćemo što ti nije jasno ja tebe neosuđujem kao čovjeka ali tvoja mržnja i pisanje je čisto djelo sotone dakle tvoje djelo osuđujem a tvoje rasističko pisanje izaziva gađenje vjeruj mi da većina to isto misli ali nemaju srca da ti kažu . .

VL
UJ
u je u mom srcu
10:10 01.08.2010.

cvrčak ali ja potpisujem svako tvoje slovo iz zadnjeg posta i pitam se zašto mi izmišljamo toplu vodu imaju vojnici koji su krivi moj poznanik fred je zbog rata u osijeku dobio čini mi se 16 godina zatvora ali sudit šefa obrane grada jastreba ili glavaša nekako je to onako hrvatski............. da smo pošteni davno bi državu imali reče netko? sbvi europski narodi zajedno nemaju izdajnika kao hrvatski narod reče matoš prije 103 godine mi smo dobili raj na kugli zemaljskoj a od raja napravili pakao

VL
UJ
u je u mom srcu
10:12 01.08.2010.

kamoćemo ali ja tebe stvarno ne razumijem! dali sam ja ili netko moj tebi ostali dužni ili nekom tvom ili sam ti ja ili netko moj napravio nešto loše????????????? stvarno ne razumijem što ti pokušavaš?

VL
ŠI
šimuka
10:12 01.08.2010.

Vucibatina,zvana kamoćemo,startala sa radom.Uvijek ista laprdanja. Osloboditi forum,molim.

VL
OB
-obrisani-
10:13 01.08.2010.

. . u je u mom srcu . ....blago vama kad sve znate. Vjerovatno ste frustrirani još od ranog jutra kada se silom prilika morate pogledati u ogledalo i ugledate strašne, ružne i debele gnjusobe. Kako vas covjek ne bine bi žalio? . ...SAMO... . ....Kako vam nije jasno da u Hrvatskoj za vas više nema mjesta? Mi ne želimo priminivizam i krkanluk, dosta nam je. Idite u SVOJU državu i tamo glumite svece ovcama . .

VL
UJ
u je u mom srcu
10:16 01.08.2010.

kamoćemo nazivaš me rugobo a imam izgled manekena hvala što me žališ \" u svojoj državi glumi sveca\" nisi odgovorio dali sam ti ja ili netko moj napravili nešto nažao ili ostali dužni ako jesmo da to riješimo

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.