Šeks: Glavaš je pobjegao kad je osjetio da će dobiti višu kaznu
Osjećam satisfakciju jer stalno tvrdim da nisam mogao znati ništa o zločinima, kaže Šeks.
Komentari 290
. ...prosla su ta vremena...nema vise JEDNOUMLJA..u HRVATSKOJ vlada PLURALIZAM misljena..steta za tebe...!! ..\"mrzim to su osjecaji nižih bica\" (što to znaci???????????); ..\" ljudi koji vole autoriteti...\", tako je pricao jedan tip iz Gnjilana s kojim sam bio na bojistuu ; ocito ti je kao djetetu nedostajao autoritet ili je isti bio prestrog kod treniranja kontrole sfinktera... .Tebi i takvima je otvorenost interneta sigurno rak rana. Ti bi najradije isparcelisao ne samo dvorišta nego i mozgove pa da možeš imati svoj idealni mali svijet u kom ce te slušati i gdje ti neceš morati nikoga. Slušati, blento. . Ima ih i ovdje kod mene koliko hoceš. Ej, pade mi na pamet, da vas spojimo, damo vam neku livadu, obilježimo je ogradom na struju i damo vam da birate. Oružje, naravno. I da, djecu vam treba definitivno oduzeti, ma koliko vas to bolilo. Zbog djece, blento. Zbog djece. Jer ce ti sutra tvoje dijete stradati od tvojih bolesti, a to sigurno ne želiš. Ozbiljno ti kažem, tvoji stavovi govore da si ti bolestan covijek. Zlo si za okoliš koji tako smiješno nazivaš svojim. . ----------------------------------------------------------------------------------------------- - 01.08.2010. u 10:40h u je u mom srcu je napisao/la: volio bih vidit administratora da vidim da li je on čovjek kad dopusti pisanje ovom kamo i kad dopusti registraciju tog nicka kojeg svakog dana mora blokirat admine riješi se jednom kamopašaluka za sva vremena . .
kamoćemo nek administrator odma blokira nick ja tebi jebem sto puta mater partizansku jebem ti sve žive i mrtve a posebno mater ako je crkla
kamoćemo jebo ti svojoj materićerku i njezinu ćerku đubre i ološu
I tu dolazimo na ono sto ja zovem veleizdajom. Upropastili su, rasprodali i preprodali drustvenu imovinu, ljude ostavili na cesti da bi mogli provizije sebi strpat u dzepove. Jesi li se ikada upitao kako to da mi odjednom imamo tajkune, multimilijunere...a svi smo izasli iz socijalisstickog sistema i i z rata?! Drzave koje nemaju proizvodnju nemaju nista. Dok se prodavali zvali su to menadzerstvom i biznisom. Sad kad ljudi nemaju gdje raditi kazu globalna kriza...nemamo mi nista sa tom krizom...mi imamo sve sa unutarnjom. Sa njihovim vilama, dvorcima, jahtama, racunima, povlasticama... I tako dugo dok svi zajedno ne podignemo glas i trazimo reviziju pretvorbe i porijeklo imovine nece biti nista ni od demokracije ni od Hrvatske. Da li bi ti htio da udjemo u EU?! Ne znam tvoj odgovor, ali ocito nije ni vazan jer nas nitko ni ne pita... Inzistirajmo na referendumu... Evropa ima koristi od naseg ulaska. S obzirom da su nam ubili proizvodnju, kupovat cemo sve sto nam uvezu (ako cemo imati novac), dakle Austrija i Njemacka su dobili trziste. Treba im jeftinija radna snaga nego sto ju mogu dobiti kod sebe, uzet ce nas. kao najjeftinije. Nemoj zaboraviti da postoje i Indijci i Kinezi, a oni tek znaju biti jako jeftini. Nemamo novaca, nemamo posla, nemozemo vracati kredite...odose otoci, pa voda, pa sume... I reci zar to nije veleizdaja. Navuci nas na bijedu da bi mogli prodat zemlju.
.. ...GOTOV SI PAJDO.....!!!...he he he ...nestala hrabrost.....samo ti vrijedjanje ostaje...!!!...ha ha ha..poginuo slavno u vlastitim g*ovnima...!! . .ti si bas papak! To je sve sto si iimao za reci??? Udari se ciglom u tu suplju kockastu tikvu...!!! . :NeNe treba posnositi kaznenu prijavu protiv::::::::::::u je u mom srcu :............. . A evo zbog cega: On je neko psihicki poremeceno stvorenje iz copora nepoznate pasmine i ne može upravljati svojim postupcima. Najvjerojatnije da potjece od nekog nastranog mudžahedina i iz njegova ejakulata. I moguci je bjegunac sa neke psihijatrije. Stoga, nije odgovoran za ni jedno kazneno djelo. Jer je neubrojiv. Doduše, može biti opasan za okolinu i ljude koji se od toga ne nadaju. Treba ga se cuvati, jer zna biti dosta agresivan. osobito pri promjeni vremenskih prilika. Ali, ni ta njegova agresivnost nije smišljena ni planirana. jer on ne zna misliti ni planirati. No, ipak bi se moglo postaviti pitanje odgovornosti medicinskog osoblja i cuvara s psihijatrije zbog njegovog puštanja bez nadzora. ha ha ha ha . .
Dajte maknite ovakve krajne neukusne i proste komentare!
cvrcak2010 zasigurno znaš i cvrči cvrčak na crnom boru.... Podignimo glas i tražimo reviziju pretvorbe... Tko mi ? neide tako mi da odlučujemo i mjenjamo ? Sve što hoče i smiju od EU to rade oni. Mi smo samo publikalika i oni glavni kreatori sve rade sami za sebe i EU a mi samo radimo za njih. Zna se ! To da je tako kako pišeš to jeste. Ali pretvorba je bila po \"zakonu i gotovo\" . Niti jednoga suca nisu mogli poslje osuditi koji je radio za Hitlerove vlasti i osudio desetine tisuča i Njemaca na smrt. Sve što je sudac tada sudio bilo je po tadašnjem ZAKONU ! Što jednom zakon nemože više poslje biti nezakonito, jel onda nema kraja !
admine , kaj još treba napisat ovaj idiot , u je u mom srcu , da bi ga baniral, većega bedaka i luđaka na forumu nije bilo !
Svako imalo pošten i normalan če vjerovati Glavašu jel što je rekao nepobitna je činjenica i realitet . Sve ostalo su poluistine i muljatorske priče za naivne mladiće.. ALI : ako sam kriv zašto me nisu osudili po ZAKONU koji prerdviđa 20 godina uostalom i to još prije 20 godina ???????? Nije li dokaz 100% politički nalogom iz EU presudica ..Put u EU se samo onda dobije kada se Glavaša osudi na par godina robije... Pogledaj šta su radili sa ostalim generalima ! Zagorac nije zločinac 9 godina za ilegalni dokazani šverc oružija .... ( Naravno drgo kamenje ne židova je bilo upitno !)
Znaćli to Šeks?Da je to ipak bilo politićko suđenje,a ne da je on ratni zločinac.I da ste mu vi i Sanader smjestili.Bio vam je dobar kada ste se rješili.Pašalića i Mitas Hodak.Pa kad vam nije trebao ste ga osudili kao zloćinca.Tako ste i Krpinu otjerali.Generale spremili u Hag,a Sada idete u Knin slaviti Oluju.Neznam zbog čega izdajice idu u Knin ako su ti Generali u zatvoru.Sramite se....
Ima da Glavašu zapjevamo od Zabranjeno Pušenja - Zenica Blues.
Šeks: Glavaš je pobjegao kad je osjetio da će dobiti višu kaznu . Glavaš nije pobjegao nego smo ga pustili, nije pobjegao nego se je odšetao doma. Mislili smo kako smo jednostavnim jeftinim potezom riješili problem. Ali EU nije pakk toliko glupa i sada nas eto i na kraju po tiho ispod stola bez javnosti nagoni da kao rdimo svoj posao mi prijateli suda-ca njima namignemo i oni slobodni suci odrade sa našim blagoslovom i dozvolom jaku mušku Hrvatsku presudu... Jel kako veli EU . Da se karta za EU dobije hočemo da vidimo i generala Glavaša da robuje. Jel po načelu svi smo jednaki pred zakonom moramo mu ponuditi tu malu kaznicu morti se vrne...
1.08.2010. u 06:36h cvrcak2010 je napisao/la: Svi mladji od 35 godina o Jugoslaviji ne bi smjeli diskutirati. Da je SRH bila rupa i da se nista nije steklo i stvaralo ova gamad ne bi imala sto prodavati zadnjih 20 godina. O mraku i totalitarizmu imam visoko misljenje jer sam u njemu odrasla, skolovala se i radila. Moji nikad nisu imali auto (ja kasnije jesam), jer moj otac nije htio voziti. Polozio je, imao vozacki, ali nije HTIO kupiti auto. Vozio se taxiem. NIKADA nitko od mojih nije bio clan SK,dakle nisu bili privilegirani. Imali smo SVE. I nije se zivjelo na kredit. Gotovinom su 1963/4 tu negdje kupili prvi TV. Mislim RNIS (RRNIS- ne sjecam se tocno naziva). Cijeli zivot smo isli na more. Kasnijih godina, od 1970.se redovito islo u Italiju u kupovinu. Ako netko tvrdi da smo bili u mraku neka samo uzme bilo koju knjigu iz biblioteke VJEVERICA (djecja literatura) i neka pogleda koje su knjige stampane za djecu i cijih sve autora! Napominjem., to je djecja bibliioteka. Ja sam 1963 god. kao djevojcica plakala nad \" Cica Tominom kolibom\". Slusala se muzika, rock-n-roll, putovalo, druzilo. Od 70-tih obala je bila puna turista i da smo bili najgluplji prosvijetlili bi se! Tko god je dosao u Jugoslaviju, vratio se pun dojmova i lijepih prica i dolazio je opet. Mi smo mogli bez viza putovati gdje smo htjeli, mogli smo voditi cijele obitelji i nikom nista. Moja znanica je sa obitelji otputovala u Australiju krstiti sina, jer joj je tamo zivjela sestra...probajte danas dobiti vizu za cijelu obitelj i otici u Australiju na godisnji. Svijet je imao perilice, imali smo i mi. Svijet je imao gramofone, imali smo i mi. Svijet je imao masine za sudje, imali smo mi. Djeca vani su imala Barbi lutke, imale su i nase djevojcice. Nije nam falilo ni bicikla, ni roli, ni Klick-klacka!!! Nismo imali mobitele-jer nisu postojali Nismo imali HD televizore-jer nisu postojali Tko nije zivio u to doba nek ne prica gluposti. TITO je zivio, putovao, gradio prijateljstva i mostove. I to smo radili i mi. Zasto ga je narod volio?! Jer je dijelio. Jer je brinuo. Jer su svi imali i krov nad glavom i penzije i poslove i pravo na odmor. I jer je iz godine u godinu bilo sve bolje i bolje. I jer nije prodao ni pedlja nase zemlje. Jer je Hrvatskoj vratio Istru i otoke. Jer je pripojio dijelove Jugoslavije za koje je smatrao da trebaju biti nasi. Jer je bio dobar i ponosan domacin. I jer je kaznjavao veleizdaju. Pola ovih sto su bili zatvarani u prijasnjem sistemu su bili zatvarani zbog privrednog kriminala. Lopovi, ukratko. Jugoslavija je bila sigurno mjesto, kriminal je bio nizak, narkomanija isto tako, ljudi su bili srdacni mogao si putovati uzduz i poprijeko sa osjecajem da je to sve tvoje, da je sve to tvoja zemlja. Tito je volio sve narode i narodnosti i oni su voljeli Tita. Jugoslavija se raspala, ali ju nismo prerasli. Nazalost nismo joj ni do koljena. Vecina ljudi ne zivi bolje i vecini ljudi nije bolje. I kad bi Hrvatska izmislila nekog kao sto je bio on,ponistio bi pretvorbu, izvrsio porijeklo imovine, napunio Goli otok i obrati se gradjanima Hrvatske: Bogamu, probijali smo cekicem Ucku, gradili pruge, nedali ni pedlja nase zemlje...mozemo li to opet?! I svi bi rekli \" Mozemo\". I za pet godina bi bili stabilna, samostalna, srednjeevopska zemlja. Kad imas pametnu i postenu glavu, sve se moze.
HRVATSKIM MUČENICIMA tin-ujevic.jpg O gdje je plod od vašeg slavnog sjemena, I da li kojim rodom krvca vaša rodi ! Jer roblje još smo, snijuć samo o slobodi, Dok smrt je blizu gluha našeg plemena.! A kukavan je Hrvat novogovog vremena, Te pušta da ga stranac k stalnoj smrti vodi, Ne opiruć se klanju-krotko janje-hodi I ne zna zbacit groznog ropstva bremena. Al vrcnut će iskra iz vašeg kremena! Ja vjerujem, ja znam! Ta zar zaludu Sve žrtve vam i mučeništva budu ? Da rodit će rod od slavnog sjemena ! A ako neće, sam ću sazvat pakla vatre Da spale sve i grom da ropski narod satre! Tin Ujević, ( 1909.godine) HRVATSKA, 2010.GODINE
licno mi je bolja ona i zato rakije,rakije amo jer utjehe nema u vodi
Ja mislim da ce sva ova pitanja rijesiti EU. I jedni ii drugi cemo malo po malo rasprodati sve sto imamo, ostat cemo bez zemlje i onda se vise necemo imati oko cega pametovati. Iovako nas nema bog zna sto. Ni Hrvati koji su otisli prije 10.20,30,40 godina se ne vracaju. Ili su se snasli tamo gdje jesu ili nemaju za povratak i sram ih je vratiti se bez icega. I za sto godina, ako svijet to i dozivi netko ce pricati djeci o nekoj domovini i kako je sve izgledalo, oni ce slusati isto kao sto i mi slusamo svoje prabake...i otici dalje. Slika stanovnistva ce biti promjenjena, vecinsko stanovnistvo ce biti neke druge rase jer su pocetkom 21. stoljeca kupili luke i brodogradilista, pokrenuli industriju i istisnuli domecilno stanovnistvo. Vjerovatno neki nadobudniji ce negdje na gradskim prilazima paliti vatre i svadjati se oko nekakvih banova, careva i kraljeva, ali ce zbog neznanja i slabe usmene predaje pomijesati njihove pripadnosti. Pa ce Srbi velicati Jelacica, a Hrvati se hvaliti sa Dusanom...ali sve u svemu kraj njihovih vatrica ce biti uvijek veselo. Vazno je napomenuti da ce sve njihove rasprave uvijek zavrsavati pomirdbom jer su svjesni da su kao blizanci. Jedni bez drugih ne mogu.
Glavas je u pravu ako sam kriv onda mi pripada 20 godina zatvora po zakonu ! Optuznica protiv glavasa je ispolitizirane naravi i potom izrucenje iz BiH ne dolazi u obzir! Seks nemoze bas dokazati da nijew imal nikakove vezew imal nikakove veze sa Glavasom i da nije bas nista znao o glavasu. Sve po svemu da nije bilo Glavasa koji je sa svojom sposobnoscu uspio pobijediti Dirvezante i sve one koji su probali okupirati istcnu Slavoniju sa potporom od J.N.A. Hrvatska bi gubila rat sa Srbijom . Pitajmo se sada kaj mi hocemo od tog glavasa ?????????????! kad dobro znamo da taj Glavas nije imao puno izbora na koji nacin da obracuna sa onima koji su harali po Istocnoj Slavoniji i tu mi nemozemo nista pomoci nitkome suditi samo zato jer se je on vladao prema tim Dervezantima i srpskih okupatora nego po onoj staroj poslovici Ljutu travu na Ljutu ranu do pobjede Hrvatskog Naroda nad okupatorima i Dervezantima koji nazalost imaju pravo da optuzuju onog koji nam je oslobodio nasu Istocnu Slavoniju i presudjuje mu kaznu za ratni zlocin sramota po Hrvatskom pravosudju i Hrvatskoj Vladi koja to zakonom dozvoljava . Glavasu drzise isto tako kao i onda kad si svij zivot stavio na prvu liniju za obranu nase Hrvatske Slavonije a ovi danasnji dervezanti ce dobiti presudu po Bozjoj zapovijedi . Glavasu nisi sam u toj borbi koja je uspostavljena protiv tebe samo zato jer si posten i cisti Heroj za Domovinski rat za Samostalnu nam Hrvatsku koja pati nad ovim izdajicama koji te razapinju samo zato jer si pobijedio Dervezante i J.N.A. Vjera u Boga i Seljacka Sloga !
Sad sam totalno zbunjena Da li je on mucio te ljude ili nije? Da li su pili kiselinu ili nisu? Da li je koga mucki ubio? Ako je to uradio da li je to radio samovoljni ili je imao zeleno svjetlo? Ako nije, zar ne moze dokazati da nije?! Kao generalu vec ce mu se vise vjerovati nego nekom drugom. Ako je ovo montirano zasto se ne zali na sud pravde u Bruxelles?! Covjek mora oprati obraz ako nije kriv. Da je mrtav pa da se ne moze braniti bila bi druga prica.
cvrcak sad si zbunio i mene sve nesto razmisljam pa ni general Mladic nije nikome davao licno kiselinu,niti koliko je znano pucao u srebrenici,pa stvarno su zloceste te sudije
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svatko imalo pošten i normalan če vjerovati Glavašu jel što je rekao nepobitna je činjenica i realitet . Sve ostalo su glupe i muljatorske priče za naivne mladiće.. Ako sam kriv zašto me nisu osudili po ZAKONU koji prerdviđa 2020 godina uostalom i to još prije 20 godina ???????? Nije li dokaz 100% politički nalogom iz EU presudica ..Put u EU se samo onda dobije kada se Glavaša osudi na par godina robije...