SDP: Hrvatska bez rasta BDP-a u 2010.
Osvrnuviši se na razmatranja je li nam EU cilj ili sredstvo, Milanovićje poručio da je oboje, cilj u smislu budućeg zajedničkog odlučivanja, a sredstvo zbog lakšeg ostvarenja ekonomskih ciljeva.
Komentari 81
21.11.2009. u 19:29h glupa evropa je napisao/la: sto arbitraza dosudi ne mora biti potvrdjeno sa hrvatske strane. palis motore a nisi odvezao konopce. jao si ga tebi i sloveniji Pa zna dobro Borut Pahor kako se u balkanskim zavičajima razmišljaa i ponaša..Zato trebaš dobro prečitati arbitražni sporazum gdje fino stoji kako do obmane ne može doči..odluka arbitraže je konačna i ima istu pravnu i međunarodnu notu kao da je sudio Haaški sud..Pa zbog čega misliš da vama Slovenci sada onako iskreno čestitamo ??? Napravili ste sjajan posao i nemate se što bojati. Nečete predati ni mm, ponavljam ni mm mora više od toga koliko odredi arbitražni sud..I šta misliš zbog čega SLO Ministarstvo kulture i škole uvodi obavezni predmet u osnovnu školu pod nazivom: Jedrenje i plovidba po novom Slovenskom moru ?? Pa Slovenci nismo bili navikli jedriti po svome vanjka prema otvorenome a sada čemo naučiti..I biče poseban užitak ploviti po onome \"nedamo ni mm\"..
Sve sam više siguran da je SDP dosegao vrhunac svoje nesposobnosti.
Zaistinu, govoriš neistinu. Države koje si naveo izašle su iz ekonomske krize. Ako je kriza uvezena, zašto i Hrvatska nije izašla iz krize? I, jesu li zapadne zemlje krive za pljačku Hrvatske u pretvorbi, koju je izveo HDZ? A upravo nas je ta pretvorba i dovela u ekonomsku krizu.
21.11.2009. u 20:00h pimpekom popescu je Slovenci ugledajte se na nas,mi kod vas ostavimo po skijalištima miljone eura a vi nama miljone konzervi. VI STE JADNA NACIJA Slažem se..U svemu smo jadniji od vas..Dok smo mi EU članica HR uživava status balkanskoga zavičaja..Dok mi Slovenci ne želimo na Haaški sud, vi Hrvati tamo šaljete ambasadore Gotovinu i Čermaka..Dok čemo se Slovenci znojiti na SP 2010 u JAR a Hrvatska če počivati i odmarati u svome zavičaju..I dok je Slovenija več predsedavala EU savezu Britanci za vas zavičaj kažu da je leglo korupcije koju vode kriminalne bande i skupine..Pa stvarno si u pravu, baš smo jadni mi Slovenci i naša Slovenija..
crocop trenira slavka linica
Drzavne reforme : prestati sa velikim il skupim DRZAVNIM PROJEKTIMA ( mostovi putevi zracne luke itd) to kosta deficit drzave... STOP. Obavezno smanjiti broj DRZAVNI RADNIKA / privatizirat postu / informatizirat drzavne structure...itd. Smanjiti KORUPCIJU sa boljim KONTROLNIM I PRAVNIM sustavom za cjelu ekonomiju / vise porezni kontrola /manje lazni mirovina / manje lazni invalida itd... Napraviti PROGRESIVNI POREZ na placu koja pomaze u suzbijanju nejednaki placa... Treba KALITATIVNA vizija Hrv skolskog sustava kao i za inovitet...(dosta kupovanja papir diploma i kvontativnog skolstva) Jer ova danasnja sloboda, naravno u EKONOMSKOM smislu, je orjentirala nasa ponasanja prema ljudskom bicu, ne kao svrha svemu nego kao kapacitet za necim. \"nema čarobni štapići\" na dnevniku hrt-a, sramota za izjavu ministra gospodarstva... \"kobno smanjiti potrosnu\" DA za investicije u inovitet i skolski sustav. Adaptirati gospodarski i projekat za kvalitetnije ulazenje HR firmi i buduci kvalicifiranih radnika na EU trziste... ako nista nisi znao reci pametnije moga si bubnuti i omoguciti jeftiniji pristup za internet narodu HR. bog
Poslije glasovanja u Saboru i dizanja ruku za veleizdajnički \"Sporazum\" o arbitraži ova stoka od dečeca milanovića (ne zna bi li piškil ili kakil) se nema kaj javljati. Pokazal je kak je u politiku zalutal i daj Bože da kaj prije iz politike izleti za dobro ove zemlje. Danas se stvarno svaki kripel bavi \"visokom\" ploitikom! Veli dečec: \"Sporazum\" je štetan za RH, ali ja bum glasoval ZA - po kakve to ima veze sa pameću?!
21.11.2009. u 21:36h Patriot je napisao/la vi ste clanica, nista vise, samo mala sahovska figura u rukama velikih. niste vi nista vodili, evropa je vodila vas, jer steizgubljeni, narod bez orijentacije i obrazovanja. preznojavat ce se slovenija, jer vratiti cee te se prije nego sto sudac odsvira kraj tekme
Ljubo Jurčić izjavio je da ne sudjeluje u kreiranju SDP-ove politike i naglasio da, koliko zna, SDP još nije ponudio rješenje za izlazak iz krize. Na pitanje zašto više nije SDP-ov ekonomski strateg odgovorio je da nakon izgubljenih izbora naglasak SDP-a više nije bio na ekonomiji i da novi vrh stranke nije tražio da se intenzivno radi tom području. Komentirajući ekonomski program koji je SDP predstavio ljetos, Jurčić je rekao da u njemu nema konkretnih rješenja, što društvo očekuje i istaknuo da u programu stoji da trebamo bolje i ljepše. \'SDP ima kadrovske kapacitete predložiti i rješenja, ali da bi se ti kapaciteti iskoristili, mora se utvrditi drugačiji politički cilj i organizacija stranke\', izjavio je. Unatoč takvim izjavama opovrgnuo je da izlazi iz SDP-a, podržao predsjedničkog kandidata Ivu Josipovića i istaknuo da očekuje kandidaturu Milana Bandića jer on predugo vodi igru oko kandidature. Govoreći o prihvaćanju mjesta predsjednika NO Podravke te pomoći koju je ponudio premijerki Jadranki Kosor oko brodogradnje, HEP-a, željeznica, Jurčić je istaknuo da se ne radi o početku političkog angažmana u HDZ-ovoj vladi, nego o njegovom vraćanju struci.
ti su jedan mali patetik i heretik, ljubomoran i prevrtljiv smrad, klerofobik i klaustofobik, sizofrenik i retorenik stvor. govoris i pises o glupostima koje ne znas, 200 porodica u hrvatskoj, o cemu ti govoris, o sloveniji ili svojoj familiji. nisi ti obicna raja, vec smrdljiva, narcisoidna i primitivna slovenska smrad, zadnj izmet ljudskog stvorenja. tebe u sloveniji zaboli ona stvar za hrvatskom, ti si za nas nitko i nista, okreni se svojoj primitivnoj hipotetickoj i birokratnoj sloveniji. nase vile te ne zanimaju, lijepo kazes da evropa ne zabada nos u balkan, ti svoj slovenski imas u svakom hrvatskom dupetu. vrijedjas i podcjenjivas cijelo vrijeme, sve sto mozes i znas preko neta, to ja zovem kukavica koja se krije izad zavjese. glup si, malouman, slabouman i hendikepiran svojim slovenskim bolesnim komentarima. ako vec dolazis na hrvatske netove, pokusa biti malo kulturniji slovensko-evropski izmet. prati i komentiraj planove i buducnost svoje propale cionisticke dezele, takve kao ti ne trebamo u hrvatskoj i na hrvatskim netovima, jer ste psihicki mentalno retardirani idioti. imas nivo komunikacije i znanja, manji nego afganistanci ili pakistanci, o ostalimada ne govorimo. zapitaj svoju mojcu jednom da ti otvori noge, te ces manje visiti i komentirati na hrvatskim portalima
22.11.2009. u 01:45h glupa evropa je napisao/la: pa vidi se po tebi koliko si domoljubno hendikepiran, bolestan i patetican. spavas na hrvatskom netu samo da bi mogao velicati svoje bolesne komentare, jer ti mojca ne otvara noge, vec ide za to u dalmaciju ili istru dok si ti na internetu. daleko si ti od evrope kao slovenija od ozbiljne clanice eropske unije.vidis ovdje u engleskoj se ne spava kao u sloveniji, opijes se i ides spavat,ovdje previse ureda radi danonocno kako bi se izvukli iz situacije u kojoj jesmo stari clanovi evrope zbog stanja i imanja u koje ste nas i vi uvalili, a vasa cijenjena slovenska tehnologija nije u stanju ispraviti vase greske, nego evropska zajednica to radi za vas mali hohstapileru. samo zahvaljujuci evropi jos disete cistog zraka. zasto zovem nick luda evropa, jer je luda pustiti slovenske, bugarske, rumunjske i ine idiote u evropu, bez vrijednosti kojih nemate i koje su daleko od vas. dosta je evropa punila kasice prasice za vas, zavlacili ste ruke kada god ste htjeli, niste nista davali sve ste uzimali,te je ista tek sada naucila tko je i sto slovenija, mala prevrtljiva perverznjacka umobolno metalno retardirana clanica. zadnja metla u evropi
Vsaka država, ki se je pristopila v EU je profitirala. Seveda boste hitro dali primer Romunije in Bolgarije, ampak ti dve državi nista primerljivi z vami. Tudi Madžarska ni. Opozicija in pozicija sta si enotni, prignali ste državo do tiste točke, ko brez pomoči ( denarne) ne morete naprej.
A zašto su onda, marjanca, Baltičke države bankrotirale? I ovo što pišeš nije točno. Radio sam istraživanje: nema statistički signifikantne razlike u ekonomsku rastu prije i poslije ulaska u EU (istraživao sam države članice EU). Ipak, bio bih za članstvo Hrvatske u EU kad to ne bismo morali platiti svojom teritorijom.
Marjanca, upravo suprotno: granica je pravno pitanje. Postoji međunarodno pravo mora i Sud u Hamburgu koji - na osnovu tih propisa - određuje granicu. I sami slovenski političari su priznali da je Hrvatska po tim propisima u pravu i da bi se granica na sudu odredila crtom sredine. Zato Slovenija i bježe od suda i prava. Riječju, situacija je crno-bijela. Jedino što je u sporu sivo je slovenska namjera da ucjenom ukrade hrvatsko more. A ekonomski podaci koje sam naveo su točni. Usporedio sam ekonomski rast EU zemalja prije i poslije ulaska u EU. Ispalo je da je rast bio neznatno VEĆI prije ulaska u EU. Ako želiš, mogu ti navesti precizne podatke.
Kasnije nas je kriza zahvatila kasnije cemo i izaci a sto se tice pretvorbe i svih vlada slazem se bile su podanicke . Za par milioncica na stranim racunima i za ostanak na vlasti bi prodali i rodjenu mater. Samo Racan je isti i jos gori.
Kad vi ponavljate svoje i ja ću svoje: dok je Račan bio na vlasti prosječan ekonomski rast Hrvatske iznosio je 5,18% na godinu. Pod vlašću Kosorice bilježimo pad od 6 posto.
Ljubo Jurčić izjavio je da ne sudjeluje u kreiranju SDP-ove politike i naglasio da, koliko zna, SDP još nije ponudio rješenje za izlazak iz krize. Na pitanje zašto više nije SDP-ov ekonomski strateg odgovorio je da nakon izgubljenih izbora naglasak SDP-a više nije bio na ekonomiji i da novi vrh stranke nije tražio da se intenzivno radi tom području. Komentirajući ekonomski program koji je SDP predstavio ljetos, Jurčić je rekao da u njemu nema konkretnih rješenja, što društvo očekuje i istaknuo da u programu stoji da trebamo bolje i ljepše. \'SDP ima kadrovske kapacitete predložiti i rješenja, ali da bi se ti kapaciteti iskoristili, mora se utvrditi drugačiji politički cilj i organizacija stranke\', izjavio je. Unatoč takvim izjavama opovrgnuo je da izlazi iz SDP-a, podržao predsjedničkog kandidata Ivu Josipovića i istaknuo da očekuje kandidaturu Milana Bandića jer on predugo vodi igru oko kandidature. Govoreći o prihvaćanju mjesta predsjednika NO Podravke te pomoći koju je ponudio premijerki Jadranki Kosor oko brodogradnje, HEP-a, željeznica, Jurčić je istaknuo da se ne radi o početku političkog angažmana u HDZ-ovoj vladi, nego o njegovom vraćanju struci
Javio se veliki stručnjak drug zoki a on stalno gubi izbore i doveo je stranku do raskola
hahahaha...tko nam to kaže...LInić...bahahahahaa stvarno smješno!!!! ovaj SDp davno je već krenio nizbrdo i vrijeme je da prestanu davati izjave koje ne pomažu hrvatskoj niti giospodarstvu niti financijskom sutavu RH...strašno je koliko nemaju takta niti političkog znanja da promjene stvari u našoj Hrvatskoj!!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
slovenci su baš zgodni kad u vrućim zelenim hlačicama jodlaju po bregima