Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

SDP: Hrvatska bez rasta BDP-a u 2010.

Osvrnuviši se na razmatranja je li nam EU cilj ili sredstvo, Milanovićje poručio da je oboje, cilj u smislu budućeg zajedničkog odlučivanja, a sredstvo zbog lakšeg ostvarenja ekonomskih ciljeva.

Komentari 81

OB
-obrisani-
13:16 21.11.2009.

Svi su izgledi kako će i dogodine umjesto minimalnog rasta BDP-a uslijediti dalji pad.Razlog?Zdrave ,likvidne srednje tvrtke su na rubu propasti zbog neplaćanja u sustavu.Kreditni potencijal banaka usisat će ponovo Šuker kako bi mogao nahraniti državnu aždaju.Ne pada im na pamet rezati povlastice,braniteljske mirovine,rezati korupcijske lance. Tad,nakon daljeg pada poreznih prihoda,udarit će novim porezima.Jasno kao dan.

VL
OB
-obrisani-
13:19 21.11.2009.

Usput predlažem svima koji ispisuju komentare da ignoriraju upadice i provokacije slovenskog smeća ovdje.Hvala.

VL
OB
-obrisani-
13:38 21.11.2009.

Meni je žao ali prošlo je do promjene..Ona boja na morskoj ruti Izola-T5 neće biti sa likom Marije Piranske nego sa likom HR sveca Iveka poštenoga Splitskoga..Ali nema veze..važno je da če biti hodočašča i da morska ruta Izola-T5 za HR vjernike funkcionira u duhu bratstva i jedinstva pod patronatom HR škofovske konferencije..

VL
OB
-obrisani-
13:40 21.11.2009.

Usput predlažem svim Slovencima koji ispisuju komentare da ignoriraju jadno stanje, žalost i osječaj gorkoga poraza uvaženih domoljubno retardiranih HR brača ovdje.Hvala.

VL
OB
-obrisani-
13:43 21.11.2009.

21.11.2009. u 13:39h rija je napisao/la: E moj Patriot , baš si idiot ! Hvala na prijateljskim riječima i razumjevanju. Čestitam još jednom na podpisivanju arbitraže i vjerujem da se osječaš ponosno i jako jer kako je Ivek obečal dosadaa niste dali još ni mm mora..Kao što nečete otič igrati na SP 2010 u JAR..Čestitam iz srca i zaslužili ste sve..

VL
RI
rija
14:07 21.11.2009.

Patriot,baš si idiot ! Kad već spominješ SP u JAR , nabroji prezimena tzv. slavenaca u SLA repki . Sve sami čefurji,kako vi šovinistički i ksenofobični slavenci zovete Srbe ,Bošnjake i Hrvate ! To je prije repka BiH 2 nego SLA !

VL
BT
bili-tartuf
17:18 21.11.2009.

Cédo-patrijota,..da recí ..kojega Slovenca \"boli xqurac\" za tvoj nogomet , navedi 1 pravoga Slovenca??...stvarno si Balkanac...

VL
RU
rudolf
16:49 21.11.2009.

Hrvatski BDP će početi rasti kada se masovno strani kapital odluči ući u hrvatsku,to znaju i mala djeca,da li će to biti 2011 ili 2015,to nitko ne zna,kakav je sada interes,čini se nikad,iako se to sutra može preokrenuti,do tada će nas žilavi turizam držati na aparatima.dobra je stvar što u međuvremenu ćemo manje trošiti,a to znači i manje uvoziti,to je jedina pozitivna stvar,a sve ostalo je \"bed\".

VL
OB
-obrisani-
17:05 21.11.2009.

Hrvatska bez rasta BDP-a u 2010 ?? Pa kako to ? Tako sjajni, pošteni i radišni ljudi...Ali nema veze..Uspjeliste sa Haaškim sudom i odlazkom na SP 2010 pa neme frke za vas odabrane..

VL
OB
-obrisani-
17:13 21.11.2009.

Kako se čuje morska ruta Izola-T5 če biti osnovna tematika novoga školskoga predmeta od 2012/2013 školske godine \"\"Jedrenje i plovidba vanjka prema otvorenom po novom Slovenskom\"\" u 1 razredu svake slovenske osnovne škole. Na polovini te morske rute Izola-T5 čee stajati boja sa likovima Marije Piranske kao i HR sveca Iveka poštenoga Splitskoga tako da mogu hrvatski vjernici sa čamcima na vesla bez pasoša na hodočašče i molitvu..Hrvatima če Piranski Zaljev biti sličan kao Srbima Gazimestan. Slovenci vjerujemo da čete se svake godine na obljetnicu presude arbitraže masovno čamcima sakupljati na mjestu kod Marije Piranske sa parolom: Ivek je obečal da nečemo dati ni mm mora ali vrageca otišlo je par kilometara ka slovenskome grabežljivome vragu\"..Navodno se Međigorje več užasno boji te konkurencije u Piranskome Zaljevu..

VL
BT
bili-tartuf
17:14 21.11.2009.

cédo-patrijota,..ti jedino mores´delati ka \"skretnicár na zeljeznickoj-postaju u Divací\"....a i to bi bila opasnost za lñjudi i zeljeznice......

VL
RU
rudolf
18:18 21.11.2009.

zna li tko kojeg slovenskog igrača?i zair je igrao nekada na sp-u,tako da ćorava koka tu i tamo nešto ubode,tako je i sa nama,jedina je razlika što smo mi uboli treće mjesto,a slovenci nastup.

VL
OB
-obrisani-
18:23 21.11.2009.

21.11.2009. u 18:18h rudolf je napisao/la: zna li tko kojeg slovenskog igrača?i Pa preporučujem ti da pogledaš SP 2010 u JAR..naime tamo če se igrači Slovenije nalaziti i možeš jih dobro upoznati..Inače gdje igraju HR svijetsko poznati dečki ? Mortiti na kupu vinkovačko-slavonske regije ili su na odmoru ? Ili možda u Funtani slave treče mjesto ? Čestitam ti još jednom iz srca za sjajno treče mjesto u nogometu i na 133 mjestu u vezi arbitraže..Znaš one arbitraže koje je trebala biti u Haagu i na kojoj če se odlučivati o nedamo ni mm..Sjajan uspijeh i možete biti itekako sretni i ponosni..

VL
RU
rudolf
18:32 21.11.2009.

čestitam ti na arbitraži,ali ipak na kraju se mrtvi broje,podvući ćemo račun za deset godina pa ćemo vidjeti koliko će vas koštati komad mora,od svih vas,doduše nema vas puno,jedino je kučan skužio,živi bili pa vidjeli.stvarno nikad nisam čuo za niti jednoga slo nogometaša,koji danas igra,prije sam one bosance i srbe znao;zahović,aćimović,oni su bili dobri,ali za ove kažu da ne znaju,ali trče i disciplinirani su,gledati ću ih na sp-u.rezultat unaprijed poznat,tako da ćemo gledati bez stresa.

VL
OB
-obrisani-
19:12 21.11.2009.

21.11.2009. u 18:59h bili-tartuf je napisao/la: cédo-patrijota...imena \"prosim lepo\" ??..... Evo domoljubno retardirani balkan čedo samo za tebe polapismenoga gubitnika sa izvan EU zavičaja. Robert Koren, Boštjan Cesar, Mišo Brečko, Nejc Pečnik, Andrej Komac i Andraž Kirm..To su sve učesnicici SP 2010 o čemu možete domoljubno hendikepirani jadnici samo sanjati dok igtate protiv Lihtenštajna za Slavonski kup..

VL
OB
-obrisani-
19:17 21.11.2009.

21.11.2009. u 18:32h rudolf je napisao/la: za ove kažu da ne znaju,ali trče i disciplinirani su,gledati ću ih na sp-u.rezultat unaprijed poznat,tako da ćemo gledati bez stresa. Pam koliko neznaju vidjelo se protiv Rusije koja je onakom među nama puno,o, puno jača od Ukrajine koja je kao što znaš nekima bila prejaka liga..A što se tiče unaprijed znati kakav če biti rezultata Slovenije na SP 2010 ti si se očito smušio posle utakmice Ukrajina:Engleska..Tamo se znalo kako če završiti jer na onaj dan jaka Engleska jednostavno nije mogla bolje..I kako su sjajno John Terry i Frank Lampard polako i smireno trćali kada su gubili 1:0..Sjajni igrači, mi smo se Englezima divili kako so staloženo odigrali..

VL
OB
-obrisani-
19:23 21.11.2009.

21.11.2009. u 18:32h rudolf je napisao/la: Nisam ni znao kako je Slovenija multikulturna dok nisam pratio ponašanje navijača kada igra Hrvatska reprezentacija..Igrate sa Turcima u Sloveniji ljudi navijaju za Tursku, igrate sa Ukrajinom Slovenci navijanu za Ukrajinu i igrate sa Englezima zamisli Slovenci slave Franka Lamparda i Johna Terrya..Nevjerovatno koliko ima u Slovencima ljubavi prema narodima po Europi kada igraju sa vama..Ja mislim da je to posljedica vašega poštenja i fair odnosa jer nekada davno se sječam da smo Slovenci zdušno navijakli za Robije Prosinečkog, Zvone Bobana, Aljošu Asanoviča i selektora Čiro Blaževiča..U sadašnje vrijeme navija se za Čira Blaževiča ali za HR junake ništa više..

VL
OB
-obrisani-
19:25 21.11.2009.

21.11.2009. u 19:23h glupa evropa je napisao/la: utuvi u svoju retardiranu glavu, od mora ne bude nic Pa od čega da bude ? Pa mi smo u Haagu i sudi se po načelu: Nedamo ni mm mora..Ili sam se zbunio pa nije tako ??

VL
GE
glupa evropa
19:28 21.11.2009.

21.11.2009. u 19:17h Patriot je napisao/la: sto je to slovenija do sada veliko ucinila u sportu, kosarci, nogometu, skijanju ili nekim drugim sportovima. nista. gdje god dodjete zadnja ste rupa na svirali

VL
Avatar Vladimir1204
Vladimir1204
19:50 21.11.2009.

Patriot Vidio sivec? http://www.youtube.com/watch?v=U0iaoLboCNU

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.