Sanaderu opet šalju telegram s pozivom na svjedočenje o Ini
Sjednica povjerenstva nastavit će se u utorak iskazima o privatizacijskom razdoblju od 2003. do 2009. godine.
Komentari 79
Zapravo steta bacati taj novac za istrazivanje to tereti samo poreznike a zna se kako ce da zavrsi. Ma dajte ljudi tko bi prokockao svoj polozaj i privilegije za par soldi, pa ljudima na polozaju nije potrebno krasti a i zasto bi kad im je sve besplatno na to dobivaju i MASTODANTSKU PLACU. ne trosite novac poreznika uzalud taj novac iskoristite u modernizaciju BOLNICA i SKOLA
sanader nije primio poziv--------neče ga ni sudit kad je bajića postavio na tu dužnost i karamarka!
a što bi on svjedočio kad o ničem nema pojma ili su to samo bile odluke \"vlade\": \"kako veleizdati Hrvatsku\"!!!
ne bi ni ja primio da sam stalno na putu između dva kontinenta, a-ha-ha
Molim vas,a tko su clanove komsijie?5 ADZovaca i 5 SDPovaca,pisi propalo kao i svaki puta. Dok jedni brane jednu stranku,a pljuju drugu jos lopovskiju stranku,nema nama spasa.Netko je jednom rekao:ako hocete da se nista nerijesi..osnujte DZe i SDPe komissiju.Pametnom dosta.
Ponudite mu 10 milijardi eura, kao što je maknuto iz Hypo banke i doći će podići poziv (može i jedan dijamantni sat).
Papir svasta podnosi svasta se procita svasta se pise al smo blesavi umjesto da se damo posla mi gubimo vrijeme na beskorisne bedastoce komentiramo o stvarima o kojim nemamo pojma bez glave skacemo u propagandu kojom nas hrane mediji a a tko ima vlast nad medijima? zna se dok se svaki dan pise o nekim temama ljudi prestaju da se brinu kad bi se pisalo par puta na godinu ljudi bi izasli na ulicu u tome je poanta da se svaki dan cita u medijima o bacanju palacinka i korupciji. nema nam spasa oprali nam mozgove gotovi smo ...
a da mu probate staviti soli na rep?
do jučer su ga ti isti policajci čuvali ko kap vode na dlanu i nisu mu stigli u to vrijeme uručiti poziv u zadnja 2 mjeseca... hahahahahahahaha institucije fakat kod nas rade svoj posao, da bi jednu reč rekla... bravo jaco
Istražno povjerenstvo Sabora??? Pa što i koga oni mogu istaživati i koga predstavljaju??? To je demagogija i zamračivanje istine, nama, sitnozubima. Za lopovluke i pljačke se zna tko je nadležan, ali....
Citajuci sto mediji pisu o jednoj te istoj osobi svaki dan 100 puta na mjesec promjenim misljenje o osobi, jedan je dan mrzim drugi je dan branim treci je dan dizem na pedistal, cetvrti dan sam razocaran, peti dan neznam sto misliti, sesti dan puknem, sedmi dan bacim palacinku i trule pomodore, osmi dan se kajem sto sam napisao, deveti dan pokucaju mi na vrata i odvezu u ludnicu za svastarije koje sam napisao po forumu, deseti dan pomiluju me i jovo na novo LOL
A, kaj da mi svi ( u ovoj nakaradnoj našoj) postanemo Sanaderi i da nas se amnestira u oglušavanju sudskih poziva, ako ništa drugo, ono bar u ne plaćanju režija???
Nekima još nije jasno o čemu se radi ! A o tome najbolje svjedoči njegova izjava\"Psi laju,a karavane prolaze\" ! Možete mu staviti soli na rep.Sanader je pod zaštitom CIA-e i vjerovatno ima diplomatsku putovnicu najmoćnije države na svijetu. DORHRH i USKOK ne samo da ga zaobilaze,nego mu se ne usuđuju poslati niti zahtjev za svjedočenjem ,a kamokli optužni prijedlog. Slučajno ? Kako da ne !
Ma zamisli, molim te, Sanaderu OPET šalju telegram!!! Ma hebo vas i Sanader i telegrami!!! Od koga vi, vlastodršci, sprdačinu delate??? Tolika ga policija čuvala, a on nije primio poziv za svjedočenje, obavijesni razgovor, ili što i kako već! Mene i slične meni sitnozubiće u roku \"odmah\" pronađu.
Pozdravi od Sanadera
Ljudi moji, pa i penzići ko ja znaju da je telegram sredstvo komunikacije i obavješćivanja iz kamenog doba.
...\"Sanader je pod zaštitom CIA-e\"... neko izlane ovdje...LOL a da nije možda pod zaštitom naše vlasti i hadezea ljudi moji dajte pogledajte oko sebe malo bolje...
Lipo je biti politicar, sva vrata svijeta su otvorena, vip loze rezervirane, stol sa jelom i picem serviran gdje se god pojave i nitko im nije ravan. Vazno je imati ostar jezik i jak stomak ne osvrtati se sto se o jednom pise po medijima. Osobito ne vjerujem da se politicari toliko brinu sto se o njima pise oni nemaju vremena na citanju tih besmislica oni zive i uzivaju. Tko nam je kriv sto smo izabrali posao koji nam ne daje medisku pompu povlastice i osiguranu buducnost, krivi smo sami i nitko nas ne primorava dati nekom glas za poltronu to radimo svojevoljno.
13.09.2010. u 14:22h skinner je napisao/la: ...\"Sanader je pod zaštitom CIA-e\"... neko izlane ovdje...LOL a da nije možda pod zaštitom naše vlasti i hadezea ljudi moji dajte pogledajte oko sebe malo bolje... _________________________________ Misljenja sam da je Gospodin Sanader podod zastitom svoje familije a ta familija su SDPovci HDZovci NNSsovci itd, To je sve jedna familija neki vladaju Zagrebom, neki Vukovarom sve su si oni lipo raspodjelili svaki komadic vladavine sjede na poltroni moci ili u oporbi njima je isto ista im placa iste privilegije, iste povlastice, iste rezervirane loze itd itd Bojaju nas razlicitim bojama da bi lakse vladali nad nama ako se opiremo jednoj strani da nas vezu na drugoj a to je isti K***** biti crven ili plav u cemu je razlika ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
12.09.2010. u 19:20h sargu123 je napisao/la: Ovaj gore sa slike je utekao ! Nesposobno sudstvo izabrano od nesposobne vlade nije znalo zaustavit kriminalca u bijegu... =========================================================== Ne da nisu znali... nego nisu htjeli - zato jer je to sve istata pljačkaška gamad koja se međusobno štiti od Remetinca. Amen...!!!