Sanaderu opet šalju telegram s pozivom na svjedočenje o Ini
Sjednica povjerenstva nastavit će se u utorak iskazima o privatizacijskom razdoblju od 2003. do 2009. godine.
Komentari 79
12.09.2010. u 18:52h fisk4 je napisao/la: Stalno se pitam zasto je Bog kkaznio nas Hrvate pa smo za predsjednike imali kretene ko sto su Tudjman , Mesic a da li ce ovaj treci biti malo bolji, vrijeme ce pokazati Bog i Pravi Hrvati Za Dom Uvijek spreman \"\"\"\"\"\"\"\"\" Zato sto su: Uvijek za dom spreni, a nikada da krenu posteno raditi i dom graditi ! \"\"\"\"\"\"\"\"\"
Ne znam puno o privatizaciji INE, jer mi je već zlo od svih tih afera i šetanja iz Remetinca u Remetinac. Izgleda da se ugled nekih \"uglednih\" Hrvata mjeri odlaskom u zatvor. To je skoro postalo znak digniteta! Zašto je glavni krivac za mnoge afere i krađe Hrvatskog radnika i naroda \"izuzet\". Kakva je to pravda i proces privođenja pravdi kao najvećoj institucijalnoj vrijednosti jednoga društva i Države \"biti\" izuzet! Ako ex premijer u bjekstvu za ništa nije kriv neka se to dokaže u neovisnom i nepristanom viđenju organa gonjenja i Sudova! Zašto bježi od odgovornosti datoj zakletvom pred Hrvatskom? Zato , jer su tako naredili Amerikanci? Neka pogleda u oči vlastitom narodu i basta! Za Amerikance me baš briga!
Psi laju, a karavana već u Americi.
Hrvatski SMRAD br. 1... a tko ga slijedi... to si svatko može zamisliti.
Zašto svi uporno Mesića stavljaju izvan svih konteksta,pa on je instalirao Dragičevića Savkinog zeta.
Ma lipo sve se privatizira PRODAJE se NARODNA imovina a di su SOLDI ja nisam dobio ni lipu je to samo zato sto zivim van domovine ili je takva praksa? I nitko me nije pitao dali ja zelim prodati svoj dio niti me pitali koliko ja trazim za svoj dio.
tko je vidio partizana u zatvoru? partizani su nedodirljiva kasta. partizani tom sanaderu mogu dignuti spomenik.
Smijurija od slučaja!!!
Ipak su pojedin plačeni-podplačeni novinari kao ludi bez Sanadera. A znamo da ga je GENERAL Petrač sredio. rekao mu je Smranaderu to je tvoje političko samoubojstvo.. Ka tome se pridružio i General Glavaš i eto nemožeš mirno u Hrvatskoj daa spavaš. Zato je napustio te koji love vještice i otišao da se bavi pametnijim stvarima . Nego onima jesi li zaista pokrao Austrisku banku kada su otvorili trezor da se pohvale kako on i imaju Eura i za Balkance....
ma idi sanaderu makni se , popeo si se na moj krivi ku-ac. da su ustase isle na drinu kak si ti vodio hrvatsku danas bi srbija bila i u istri, idi bre u srbiju
Čudno Polančeca je prvo ispitivao uskok dok druge iz Vlade niti dabi kao oni mutavi i ništa neznaju. A sada bi trebali povjerenstva da ispituju. Oni nkojima se vjeruje povjerenija !
Kako je transferirao 30 tona zlata u Ameriku ?
nije primio poziv kad ga nema,otplovio je ....
Poštar ukrao pismo. Mislio da netko Sanaderu šalje check.
Ajme a kako ce platiti stan ako se nezna kud mu poslati placu ? Jadan covik ma nemojte ga zafrkavati LOL
Pogledajte SPRDAČINE nad SPRDAČINAMA kad je u pitanju ovo ADZe i SDPe LOPOVSKO povjerenstvo.Oni kao sude...svoj ZLOCINCIMA..ma hajte molim vas. Stalno zborim i govrim,ADZe = SDPe mafija.Pa nece oni svoje zatvarati...nego ce sve uraditi da ostanu na slobodi s tenedencijom daljnjeg pljackanja..za sebe i svoje stranke.
Komliment za Bajića... zar to nije predivan dokaz prijateljstva i lojalnosti prema kradljivcu broj 1..???
Sanader nema šta svedočit jer on nije ni prodao INU.Prodali su oni prije njega na vlasti.I Sanader nije njihov svedok.Ne da podržavam Sanadera,ali neka svaki odgovara za svoje postupke i pljačke....
Neka ovom glupom narodu i dalje zivi SDPe i HDZe komisija na celu s Dragicom Zgrebec....komisijama. Ako neki mamlazi vjeruju da ce ove dvije politicke kriminogene grupacije raditi na tome da pozatvaraju svoje visoko pozicionirane kadrove,taj il\' je lud,il\' mu noge...ne oni cve sve kao i do sada,uraditi,da zatsite svoje mafijase,jer znaju da ce to sve ionako platiti mali ljudi.U koje se oni inace kao kunu. MAMU.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
treba samo raspisati nagradu i u dnu napisati trazi se ziv ili mrtav, ubrzo ce biti isporucen gdije treba.