Rusija protjeruje i hrvatskog diplomata? SAD: Nema opravdanja za takav odgovor Rusije!
Među državama koje su protjerale ruske diplomate i Hrvatska je pa je logično pretpostaviti da se mjera odnosi i na nju.
Komentari 262
Hrvatska vanjska politika.... vidjela zaba (hrvatska ) gdje se kuje kobila ( evropska unija) pa i ona digla noge ko perova roge....
Mi skačemi i to u 2 po noći . Av av av av mašući repom gazdi
Lako se junačit, dok ne naleti na zube admirala Loše
Tko god opravdava američke postupke obavezno spomene Srbiju. Bolest.
kada bude Putin dolazio u hr mogu te hr diplomate da putuju sa njim u hr, dzabe putovanje
USA I takozvane zapad se malo zaletio i to sa Skripalom je namjesteno, protjerivanje zapadnih diplomata rusima ce dobro doci da razbije zapadnu spijunazu u rusiji a ruska mreza ce ostati uglavnom netaknuta jer je sastavljena od drzavljana zapadnih zemalja.Aja.A HR dokazuje ovim zadnjim dogadjanjima da nije sposobna biti samostalna drzava.
Pa što onda.Mi ćemo njima sada istjerati tri Srbina.Ćerat ćemo se.
Koji ste vi dvoličan narod.Ne svi čast iznimkama.Ali desničarski "svetonazor" je posebna vrsta dvoličnjak.Sad je Putin i Rusi kao dobri i prijateljski narod eto Hrvati i Rusi postadoše "slovenska braća"preko noći.Do jučer su Hrvati vikali kako nisu Sloveni već iz Irana,perzijanci.
Mi protjerujemo Rusa na engleski zahtjev bez dokaza odnosno na "majke mi" i još se bunimo. Glupavi smo bili i ostajemo.
Kada covjek pomisli da ne mozemo imati losiju vanjsku politiku, korumpiraniju vladu ili biti veci dupelisci uvijek nas vladajucih banda iznenadi. Niti imamo vlastitu drzavu, niti suverenitet niti vladajuce koji rade za dobrobit vlastitog naroda. Ujedno i oni naivci kojii su glasovali za ulazak u Evropu shvacaju po malo da su ispali izdajice vlastite domovine.
Sad barem više ne moraju žuriti da završe one stadione koji još nisu gotovi za SP.bit će im dosta jedan teren
plenkovic je stvarno diletant,englezi nas guraju u sukob sa rusijom da bi oslabili nejmacku a mi trebamo da budemo topšovsko mesoi,,rusija ima puno rpavo da reciprocno priotjera diplomate,,,mi nism o imali razloga da protjeramo ruse,jer su nam rusi prodali oruzjee 91 a englezi podrzavali srbiju i englezi su krivi za bleiburg i uvjek su protiv nas aplenkovic ili ej na platnom spisku mi6 ili je korisna budala
Nisu normalni što nam je to trebalo kada trgujemo s Rusijom..... i što će to značiti za našu privredu mislili li itko.. zabole nas za špijune i englesku.... kakve to veze izma s nama.... daj Bože pameti ovoje stvarno ludilo bez logike i pameti
ameri su pukli skroz. opale šamarčinu ničim izazvani i onda se čude kaod ju dobiju nazad. to traje dvadesetak godina .
Pa što onda.Mi ćemo njima sada istjerati tri Srbina.Ćerat ćemo se.
Hider glasno-govornica američka kaže da je Skripal žrtva i da rusija neće odgovorit,nije rusija HR da jaši svatko kako želi.A i Skripal je znao kakav je zanat imao i sam nije ni u snu zamišljao da će umrijet ležec u krevetu,kako se vidi iz navedenog Skripal slučaja da je izdajnička i špijunska profesija nzgodna izuzev u HR. A protjerivanja diplomata će rabit zapadne obavještajne službe.Rusima to neće smetati. A HR se u ovom kontextu nema šta spominjati jer HR je podrepina stranih gazda treće klase.
Bivajuci germanskim slugama, HR nije ni lose prosla.
ameri i englezi - vi niste ništa naučili od Nijemaca. I Njemci su se zahebavali s Rusima, pa su posle cvilili ko mali pokisli štenci. Hajd pamet u glavu!
Rusija da ali ne i s putinovom rusijom. jednostavno nikako ne mogu našraviti skok. a bogataši im se razbježali po zapadu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koje histeriziranje domaćih poltrona koji vire Rusima iz anal. otvora.