Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Stigao odgovor
Povratak na članak

Rusija protjeruje i hrvatskog diplomata? SAD: Nema opravdanja za takav odgovor Rusije!

Među državama koje su protjerale ruske diplomate i Hrvatska je pa je logično pretpostaviti da se mjera odnosi i na nju.

Komentari 262

Avatar gasura
gasura
09:24 30.03.2018.

to je povijesni dogadaj za Hrvatsku,sad vjerojatno slijede velika ulaganja u Hrvatsku od strane SAD-a .............Isto kao što su uslijedila nakon uslikavanja Barbike sa Trumpom I Vucic se slikao pored njih. Vidljivo su bile vostane figure Donalda i Melanije.

VL
DU
Deleted user
22:42 29.03.2018.

Hrvatska vanjska politika je odraz unutarnje politike koja je obicno spletkarenje...... hrvatska uopce nema vanjske politike jer je cini skup zaposlenih uhljeba po cudnim kljucevima i oni u onozemstvu uppce ne znaju sto bi radili.... a sto je sa hrvatimama kojih u inozemstvu zivi kojiko i i domovini oni po jugokomunistickom sveprisutnom kriteriju ne smiju ni sanjati raditi kao hrvatski diplomati ..i tu pupavac ima prste....

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:00 30.03.2018.

netko će u hrvatskoj zaplakati radi protjerivanja diplomata. ono, neće biti lijepe pare koja se vrti svaki mjesec za njegov 'rad'. i što sad, plakati? dal smo mi, ničim izazvani od rusa, protjerali njihovog čovjeka? jesmo. zbog solidarnosti sa znamo kime. pa je red i da platimo za svoje postupke. kao i naši ljudi koji nikako da shvate da kredit koji su uzeli moraju vratiti.

VL
IJ
I ja tebi
09:45 30.03.2018.

Jeli stvarno . Pa da Rusi nisu to napravili normalan svijet bi ih smatrao za idiote. Potpuno ispravan potez .

VL
CH
chupakabra
09:33 30.03.2018.

pa naravno da je opravdano. samo kreten misli suprotno. ili huškač.

VL
Avatar Proleter
Proleter
08:07 30.03.2018.

Ja se na ruskom mjestu ne bih puno obazirao na ove banana republike nego bih, umjesto njihovih diplomata, izbacio američke. To bi bila izvrsna poruka i njima i Amerikancima.

VL
GV
golub Vaso
09:45 30.03.2018.

čestitke Sloveniji i Austriji što ih ne vode poltroni, vazali i izdajnici nacionalnih interesa.

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
09:09 30.03.2018.

"Nema opravdanja za takav odgovor Rusije". Po njezinim riječima, ta odluka pokazuje da Moskva nije zainteresirana za diplomaciju." - Diplomacija je trebala odraditi svoje prije protjerivanja ruskih diplomat. Suluda politika.

VL
Avatar Thc
Thc
02:10 30.03.2018.

Putine mi kao ljudi,hrvati imamo kicmu ali nasa nazalost hrvatska politika nema(😢) ,zato tjeraj svu tu "evropsku" bagru bezkicmenjaka bez milosti👊;sve te evropske istanbulske konvencijske pusi kete(😻 )treba odj...ti zauvijek.!⚠⚠⚠😠

VL
Avatar KalebJosua
KalebJosua
07:55 30.03.2018.

A sto ako je to maslo lukavih britanaca!?

VL
ZL
zlocinackaplatforma112
10:11 30.03.2018.

Dragi ruski prijatelji a možete li vi protjerati našeg druga plenkija, većina hrvata bi vam bila zahvalna.

VL
KA
KaraMarko
01:44 30.03.2018.

Izmislis nesto u vezi mene...ne das dokaze. Huskas 25 drzava da proteraju moje diplomate...i poslije toga ja ti zatvorim ambasadu i uradim isto sto i ti...i onda kazes...nisam uredu?!

VL
DU
Deleted user
05:57 30.03.2018.

zaustavite zemlju silazim , ovo je potpuno besmisleno pa mi smo trebali sačekati da se problem riješi a ne na prvu loptu a ta u vanjskoj politici nikada nije dobra , premaleni smo da se kurrcimo . Mogli bi dobiti po nosu .

VL
BM
branko.mihalic1
09:37 30.03.2018.

svakom se uvlačimo političari bi nas prodali za šaku graha uzas

VL
Avatar Behemot
Behemot
03:05 30.03.2018.

Tko još žali veleizdajice!? Problem je što su se Plenki aka briselski potrčko i Kolinda, najviši masonski stupanj u Hr. nakon pokojnog prijatelja Hanžekovića pronašli pogođeni njegovom pričom jer su i sami veleizdajice koje rade za strance protiv interesa domovine ..

VL
Avatar ivek
ivek
00:08 30.03.2018.

di je kraj ovog ludila....

VL
GM
Gjuro-Mrki
09:02 30.03.2018.

moja malenkost je stvarno iznenadjena,isto kao da bi dinamo pobjedio reala sred srede u madridu v ligi prvaka.

VL
KA
Kameni
01:23 30.03.2018.

Sramota. Nuklearna vojna velesila. Ja bih na njegovom mjestu 5:1 pa neka se onda svi skupa zale upravi carina.

VL
Avatar Behemot
Behemot
03:05 30.03.2018.

Tko još žali veleizdajice!? Problem je što su se Plenki aka briselski potrčko i Kolinda, najviši masonski stupanj u Hr. nakon pokojnog prijatelja Hanžekovića pronašli pogođeni njegovom pričom jer su i sami veleizdajice koje rade za strance protiv interesa domovine ..

VL
KB
kamilo.bozic
23:38 29.03.2018.

Daciceva savjetnica danas Plenkoviceva ministrica vsnjski poslva je dobro nasankala Plenkoviica dagura nos tamo gdjemu nije trebalo sveonto radi dabi hrvackoj nastetio sve zbog pokavarene engeske vjeovatno dase toradi o otrovu Sadamovu.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.