Rusija protjeruje i hrvatskog diplomata? SAD: Nema opravdanja za takav odgovor Rusije!
Među državama koje su protjerale ruske diplomate i Hrvatska je pa je logično pretpostaviti da se mjera odnosi i na nju.
Komentari 262
Hrvatska vanjska politika je odraz unutarnje politike koja je obicno spletkarenje...... hrvatska uopce nema vanjske politike jer je cini skup zaposlenih uhljeba po cudnim kljucevima i oni u onozemstvu uppce ne znaju sto bi radili.... a sto je sa hrvatimama kojih u inozemstvu zivi kojiko i i domovini oni po jugokomunistickom sveprisutnom kriteriju ne smiju ni sanjati raditi kao hrvatski diplomati ..i tu pupavac ima prste....
netko će u hrvatskoj zaplakati radi protjerivanja diplomata. ono, neće biti lijepe pare koja se vrti svaki mjesec za njegov 'rad'. i što sad, plakati? dal smo mi, ničim izazvani od rusa, protjerali njihovog čovjeka? jesmo. zbog solidarnosti sa znamo kime. pa je red i da platimo za svoje postupke. kao i naši ljudi koji nikako da shvate da kredit koji su uzeli moraju vratiti.
Jeli stvarno . Pa da Rusi nisu to napravili normalan svijet bi ih smatrao za idiote. Potpuno ispravan potez .
pa naravno da je opravdano. samo kreten misli suprotno. ili huškač.
Ja se na ruskom mjestu ne bih puno obazirao na ove banana republike nego bih, umjesto njihovih diplomata, izbacio američke. To bi bila izvrsna poruka i njima i Amerikancima.
čestitke Sloveniji i Austriji što ih ne vode poltroni, vazali i izdajnici nacionalnih interesa.
"Nema opravdanja za takav odgovor Rusije". Po njezinim riječima, ta odluka pokazuje da Moskva nije zainteresirana za diplomaciju." - Diplomacija je trebala odraditi svoje prije protjerivanja ruskih diplomat. Suluda politika.
Putine mi kao ljudi,hrvati imamo kicmu ali nasa nazalost hrvatska politika nema(😢) ,zato tjeraj svu tu "evropsku" bagru bezkicmenjaka bez milosti👊;sve te evropske istanbulske konvencijske pusi kete(😻 )treba odj...ti zauvijek.!⚠⚠⚠😠
A sto ako je to maslo lukavih britanaca!?
Dragi ruski prijatelji a možete li vi protjerati našeg druga plenkija, većina hrvata bi vam bila zahvalna.
Izmislis nesto u vezi mene...ne das dokaze. Huskas 25 drzava da proteraju moje diplomate...i poslije toga ja ti zatvorim ambasadu i uradim isto sto i ti...i onda kazes...nisam uredu?!
zaustavite zemlju silazim , ovo je potpuno besmisleno pa mi smo trebali sačekati da se problem riješi a ne na prvu loptu a ta u vanjskoj politici nikada nije dobra , premaleni smo da se kurrcimo . Mogli bi dobiti po nosu .
svakom se uvlačimo političari bi nas prodali za šaku graha uzas
Tko još žali veleizdajice!? Problem je što su se Plenki aka briselski potrčko i Kolinda, najviši masonski stupanj u Hr. nakon pokojnog prijatelja Hanžekovića pronašli pogođeni njegovom pričom jer su i sami veleizdajice koje rade za strance protiv interesa domovine ..
di je kraj ovog ludila....
moja malenkost je stvarno iznenadjena,isto kao da bi dinamo pobjedio reala sred srede u madridu v ligi prvaka.
Sramota. Nuklearna vojna velesila. Ja bih na njegovom mjestu 5:1 pa neka se onda svi skupa zale upravi carina.
Tko još žali veleizdajice!? Problem je što su se Plenki aka briselski potrčko i Kolinda, najviši masonski stupanj u Hr. nakon pokojnog prijatelja Hanžekovića pronašli pogođeni njegovom pričom jer su i sami veleizdajice koje rade za strance protiv interesa domovine ..
Daciceva savjetnica danas Plenkoviceva ministrica vsnjski poslva je dobro nasankala Plenkoviica dagura nos tamo gdjemu nije trebalo sveonto radi dabi hrvackoj nastetio sve zbog pokavarene engeske vjeovatno dase toradi o otrovu Sadamovu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
to je povijesni dogadaj za Hrvatsku,sad vjerojatno slijede velika ulaganja u Hrvatsku od strane SAD-a .............Isto kao što su uslijedila nakon uslikavanja Barbike sa Trumpom I Vucic se slikao pored njih. Vidljivo su bile vostane figure Donalda i Melanije.