Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 156
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Stigao odgovor
Povratak na članak

Rusija protjeruje i hrvatskog diplomata? SAD: Nema opravdanja za takav odgovor Rusije!

Među državama koje su protjerale ruske diplomate i Hrvatska je pa je logično pretpostaviti da se mjera odnosi i na nju.

Komentari 262

KA
Kameni
00:01 30.03.2018.

Puno pozdrava gospodji Theresi May. Sada neka ona placa diplomate svih ovih drzava sto su u ritu dobili u Rusiji.

VL
ZD
zdravrazum
00:16 30.03.2018.

Ovdje se sve može prozivati osim engleskog kraljevskog dvora. To znači da je netko u vrhu ili možda na samom vrhu VL suradnik MI6.

VL
MA
MarcoPollo
00:40 30.03.2018.

Ma šta je s tom bandom hjumanojda jesu li mentalni minorati? Ovaj se čudi k'o pura onome što se pura čudi zato što su i Rusi šutirali nogom u stražnjicu te diplomatčiće? "I nema odgovor na tako jednostran potez Rusije?"Pa ko je počeo tu šaradu? Ti harlekini zapadnog pakta su uvreda za inteligenciju svakog kmeta, dalje neću ni da spominjem.

VL
BU
bugavuga
23:34 29.03.2018.

Najbolji Ameri nema opravdanja, mi vaše možemo vi naše ne. Mi možemo ubijati nedužne po Siriji i to su slučajne žrtve vaše nisu slučajne

VL
Avatar Messiah
Messiah
02:01 30.03.2018.

Zasto Hrvatska uvijek izabire bahate fasiste za saveznike?

VL
SE
sebaa
08:37 30.03.2018.

Ameri i slicna bagra mogu protjerati... a oni ne.. sve receno ..ja smijem ..a ti ne... koja bahatost.

VL
DU
Deleted user
00:34 30.03.2018.

Hohoho, nema opravdanja. Amerikanci kao vragovi, a htjeli bi da se Rusija drži Isusovog "tko tebe kamenom, ti njega kruhom". Mislim da ne će ići.

VL
PR
pritiskovic
05:50 30.03.2018.

Samo tjeraj i tako uhljeb džaba kruh jede...sve ih potjerajte!

VL
Avatar gasura
gasura
08:33 30.03.2018.

Kolinda, Plenki i Krsticevic, uspjeli nagurati cijelu Hrvatsku u Trumpovu stražnjicu. Kako ponižavajuce, kako nedostojanstveno, kako dodvornicki, kako gu*olizacki.

VL
DU
Deleted user
23:00 29.03.2018.

Al, pazi kako je VL složio naslov da ispadne kako SAD žestoko kritizira Rusiju zbog predstojećeg protjerivanja nekog od naših manekena, pardon, diplomata...kao reakcija SADa nije već sama po sebi urnebesno smiješna.

VL
KA
KaraMarko
01:29 30.03.2018.

Cuj ove Amere...nema opravdanja...a prvi poceli ha ha ha brutal

VL
DI
Direkt
22:01 29.03.2018.

A zašto nama??? Pa bili smo prisiljeni??? Ima li netko da da objašnjenje Putinu?

VL
KI
KikoMencetic
00:02 30.03.2018.

Americki politicari i vodstvo nisu niti do koljena Rusima to se vidi na svakom vanjskopolitickom potezu jedne i druge strane. Polako ali sigurno jednopolarnu moc Amerike Rusi rasprsuju i to je karta koju igraju fantasticno, a jos je ljepse sto jedan slavenaki narod i nitko drugi u svijetu to ne moze odradjivati. Kapa dole i moje divljenje dalekom i mocnom sjevernom bratu. Slavic power!!! A nasima zelim rastrijeznjenje i bolje razumjevanje onoga sto se dogadja u geopolitici i okretanje sto vise se moze ka Rusiji treba se koristiti svoj slavenski pedigre.

VL
DU
Deleted user
22:26 29.03.2018.

znaci li to..mi njima potiramo..jednoga..to oni ne osjete..a kad oni nama jednog..jedinog..mi cemo osjetiti..

VL
Avatar gasura
gasura
09:24 30.03.2018.

to je povijesni dogadaj za Hrvatsku,sad vjerojatno slijede velika ulaganja u Hrvatsku od strane SAD-a .............Isto kao što su uslijedila nakon uslikavanja Barbike sa Trumpom I Vucic se slikao pored njih. Vidljivo su bile vostane figure Donalda i Melanije.

VL
Avatar tituš
tituš
21:43 29.03.2018.

Uuuuh evo me opet, prestala je blokada, a Uredništvo mi se smilovalo! Demo(n)kracija i sloboda govora, sloboda riječi na hrvatski način po uzoru na zločinački titin verbalni delikt!

VL
MI
miran
08:12 30.03.2018.

"SAD: Nema opravdanja za takav odgovor Rusije!" Za postat politicar moras se rodit kao govno. Ima li kraja ovom "zapadnom" licemjerju i bezobrazluku?

VL
Avatar Zagrebčanec
Zagrebčanec
10:43 30.03.2018.

Pa jasno da Rusi protjeruju kad se mi ponašamo kao pravi beskralješnjaci u trećerazrednoj špijunskoj sapunici gdje se ne zna ni tko koga ni zašto jebe i koja k tome nema baš nikakve veze s nama. Ima veze samo so s Plenkovićevim aspiracijama da se uvuče Briselskom lobiju u š***k jer on svoju budućnost ionako snatri samo kao budući, dobro plaćeni uhljeb EU! Moj komentar se može svesti samo na jedano .....bluvanje !

VL
DU
Deleted user
04:39 30.03.2018.

putin je mocni vladar i sve jace i jace mocne rusije...izvoz americke demokracije je nacionalsocijalizam.... ameri sa svojom vojnom silom stite svoje intterese i unistavaju svakoga tko im se suprostavlja a slabiji su...

VL
Avatar nekakav
nekakav
07:00 30.03.2018.

netko će u hrvatskoj zaplakati radi protjerivanja diplomata. ono, neće biti lijepe pare koja se vrti svaki mjesec za njegov 'rad'. i što sad, plakati? dal smo mi, ničim izazvani od rusa, protjerali njihovog čovjeka? jesmo. zbog solidarnosti sa znamo kime. pa je red i da platimo za svoje postupke. kao i naši ljudi koji nikako da shvate da kredit koji su uzeli moraju vratiti.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.