Raspala se koalicija centra: Zurovec napustio Marijanu Puljak i Daliju Orešković
No, nastali problem sa Zurovcem brzo je riješen jer je Marijana Puljak u klub pozvala čelnicu GLAS-a Anku Mrak Taritaš.
Komentari 81
Oreškovićka je isključiva persona, nesklona kompromisima, a to ne može biti politika na duge staze
Iz noći je iskrsnula Mrak i omogućila formiranje kluba "Trio fantastikus"!
Važno da je HDZ stabilan i njegovi vjerni uhljebi....
Dugo je i trajalo... I onda se čude što je izlaznost na izbore premalena da bi se smjenila sdp / hdz oligarhija.
Taj Zurovec je karijerista, samo sebe gura, svećenik k tomu.. Još da ženu ubaci.. HDZov spava, ali dobro razmišlja u trošenje javnog novca, tu je ispred mnogih trubača iz sabora
Plenkovicev "dizac rucice kad zagusti"....76 rucica je opasno malo...a gladne usi Koje je Plenkovic skupio ce traziti danak u krvi...svaki dan...sve vise
Prvi Plenkijev žetončić. A di je Hrelja?
Raspala se koalicija centra u Saboru ali one koalicije domoljubnih kopaća pokraj kontejnera su stabilne i sve brojnije jer sve se teže pobjegne i dobije posao u Irskoj i Njemačkoj.
Koja koalicija centra, sta je to centar, koja je to ideologija? Ne postoje nikakve ideologije u EU-rospkoj uniji, oni nemaju ni ljevicu, ni centar, ni desnicu. Njima je ljevica krepala u Europi, a s tim i suverena i uredna pravnana drazava, i demokarcija, sto zanci da sada imaju samo jednu mracnu diktaturu nazi/fasizma u Europi i sto prije to shvate to bolje za njih.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad je vidio s kim ima posla, pobježe.