Raspala se koalicija centra: Zurovec napustio Marijanu Puljak i Daliju Orešković
No, nastali problem sa Zurovcem brzo je riješen jer je Marijana Puljak u klub pozvala čelnicu GLAS-a Anku Mrak Taritaš.
Komentari 81
Gospoda Oreskovic tesko konfliktna, vjerovatno na stitnjacu bolesna osoba
Hahahahaha sva bijeda komunjara dalijici uteko zurac i mjesto na potraži k.... ona si je nabavila žabu da ju tješi haha
Žetoni hrvatskog sabora ujedinite se.
Naravno Taritaš može gdje hoće e ali drugi ne smiju !
Dugo su i trajali
koalicija "žetoni centra"
eto nam novih žetončića!
Koja je od tih prava žena, u punom smislu te riječi ?
Ha, ha, koalicija centra. Ekstremna ljevica.
Zurovec je bivši HDZovac, očekuje se da bude normalan i izbori projekte važne za Svetu Nedelju. Za razliku od njega, drugi Neve Radit ništa, neće se izborit za svoje gradove i sela, ali će sjedit i primat 17 000 neto...
Kojeg centra?!? One su vise lijevo nego je Skoro desno i vi njih nazivate centrom?!? Dajte najte.
Dalia O. .. Karma itd.
Treba vidjeti gdje će Zurovčev šogor biti zamjenik direktora
Tri osobe i to vsm je klub, ajme hrvatska zasto ti dajes tolike novce, a ovaj mrak trci od stranke do stranke, i jos na kraju bit ce u HDZ.
Prvi dan novog sabora i kenula je trgovina. Bilo je i bit će žetončića samo je cijena upitna. Poslije kupnje sdss, hns, narodnjaka sad kreću u slobodnu kupnju žetona za podebljanje većine. Sve to Hrvatski narid plaća mito i korupcija.
To je smo pocetak ,ni jedna firma ne posluje badava.
Hm! Zar dečec do nedavno nije bil u HNS-u?
Kmečanje luzera, haha kmeee kmeee
Uzdrkali se komentatori
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To su te mikrostrančice snage na nivou statističke greške.