Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 223
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
PRESLAGIVANJE U SABORU
Povratak na članak

Raspala se koalicija centra: Zurovec napustio Marijanu Puljak i Daliju Orešković

No, nastali problem sa Zurovcem brzo je riješen jer je Marijana Puljak u klub pozvala čelnicu GLAS-a Anku Mrak Taritaš.

Komentari 81

Avatar drug Joža
drug Joža
18:20 22.07.2020.

To su te mikrostrančice snage na nivou statističke greške.

VL
IN
Inessss
19:47 22.07.2020.

Gospoda Oreskovic tesko konfliktna, vjerovatno na stitnjacu bolesna osoba

VL
ZV
zvezdomor
18:56 22.07.2020.

Hahahahaha sva bijeda komunjara dalijici uteko zurac i mjesto na potraži k.... ona si je nabavila žabu da ju tješi haha

VL
Avatar Uhljeb25
Uhljeb25
18:40 22.07.2020.

Žetoni hrvatskog sabora ujedinite se.

VL
Avatar southman
southman
18:30 22.07.2020.

Naravno Taritaš može gdje hoće e ali drugi ne smiju !

VL
KO
Kološanin
19:01 22.07.2020.

Dugo su i trajali

VL
Avatar drug Joža
drug Joža
21:40 22.07.2020.

koalicija "žetoni centra"

VL
DU
Deleted user
18:48 22.07.2020.

eto nam novih žetončića!

VL
RI
rimac444
21:13 22.07.2020.

Koja je od tih prava žena, u punom smislu te riječi ?

VL
FI
FiniGemišt
18:19 22.07.2020.

Ha, ha, koalicija centra. Ekstremna ljevica.

VL
Avatar Mi ili Oni
Mi ili Oni
17:25 22.07.2020.

Zurovec je bivši HDZovac, očekuje se da bude normalan i izbori projekte važne za Svetu Nedelju. Za razliku od njega, drugi Neve Radit ništa, neće se izborit za svoje gradove i sela, ali će sjedit i primat 17 000 neto...

VL
KU
Kultura
20:21 22.07.2020.

Kojeg centra?!? One su vise lijevo nego je Skoro desno i vi njih nazivate centrom?!? Dajte najte.

VL
AD
adri
18:47 22.07.2020.

Dalia O. .. Karma itd.

VL
DU
Deleted user
21:15 22.07.2020.

Treba vidjeti gdje će Zurovčev šogor biti zamjenik direktora

VL
ST
Starotopoljanin
19:47 22.07.2020.

Tri osobe i to vsm je klub, ajme hrvatska zasto ti dajes tolike novce, a ovaj mrak trci od stranke do stranke, i jos na kraju bit ce u HDZ.

VL
DO
Domumom
17:24 22.07.2020.

Prvi dan novog sabora i kenula je trgovina. Bilo je i bit će žetončića samo je cijena upitna. Poslije kupnje sdss, hns, narodnjaka sad kreću u slobodnu kupnju žetona za podebljanje većine. Sve to Hrvatski narid plaća mito i korupcija.

VL
Avatar 2222
2222
21:26 22.07.2020.

To je smo pocetak ,ni jedna firma ne posluje badava.

VL
Avatar STRIKOMAN
STRIKOMAN
23:04 22.07.2020.

Hm! Zar dečec do nedavno nije bil u HNS-u?

VL
Avatar Mi ili Oni
Mi ili Oni
17:27 22.07.2020.

Kmečanje luzera, haha kmeee kmeee

VL
ZA
zagrebzm
20:02 22.07.2020.

Uzdrkali se komentatori

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.