Krstičević: Stavit ćemo dokumente da se vidi tko je što govorio
Premijer je kazao da američkog veleposlanika Kohorsta nije upitao kako to da posao nije zaključen
Komentari 104
Trebao je tog momenta Izvrnuti stol na njega a ne baciti mu te igracke. Da se dogodila i kupnja aviona, takav pa i Maras donjeli bi gospodinu Krsticevicu staru kantu. Oni bi sigurno nekog svog s visokom diplomom stavili na Krsticevicevo radno mjesto. Po njihovom vazni su papiri a ne znanje. Cekajmo jos malo pa ce se saznati istina.
Generale ne daj se ,okružen si u vladi sa deset izdajica.
Bez analize ni u pekaru po burek!
Meni nije jasno, do kada ćemo mljeti praznu slamu i ne procesuirati Milanovićevu klapu radi (NE) remonta MIG-ova i vračanju državi ukradenih milijona na račun tkz. remonta MIG.
Mislim da bi red bio i neko povjerenstvo napraviti za tu analizu. Čisto zbog dnevnica. Tako su i komunisti radili kada bi nešto trebalo zataškati. Povjerenstvo, pa analize i onda kupili dnevnice dok svi nisu zaboravili na to uslijed neke nove afere.
Nešto milo mi je pri srcu kada vidim našeg Predsjednika Vlade, onako šarmantnog, vjerodostojnog, kada kaže da rade temeljitu analizu (briselskim žargonom " ne rade apsolutno ništa jer su sve odavno znali"). Uvjerljiv mi je skoro kao Jandroković i Kuščević.
Kao sto je Baldrick uvijek govorio.... i have a cunning plan
tipicna razmisljanja nesposobne dicurlije..partizana i komunista ..ej..on ce sad ciniti analizu..ha..ha..
Servirao je nama "vjerodostojni" premijer već nekoliko puta foru "nisam znao, nisam vidio". Živo nam je u sjećanju još kako je izigravao naivca na pitanja o tome tko je pisao Lex Agrokor i tko čini famoznu radnu skupinu kasnije nazvanu skupina Borg, a još življe curenje dokumenata, kap po kap, iz kojih je bilo vidljivo da je znao sve, svaki detalj postupka koji se prometnuo u možda i najveću aferu (milijarde su tu u pitanju). Znači da nam je svjesno lagao. Zašto bismo mu onda sad vjerovali da opet nije znao, odnosno da opet nešto nije vidio. Jednom lažov, uvijek lažov - a lažovčine u politici ne zaslužuju drugo nego izborni vritnjak budući da se od nevjerodostojnih i nemoralnih političara ne može očekivati da se pokaju za izrečene laži i daju ostavku. Ali ne onakvu "krstičevićevski" neopozivu, već pravu.
Sve je ovo fotomontaža :)
Zato što smo mutave hadezenjare bez morala!
Što će nam avioni, kad imamo Anemiju i Njonju?
Zašto se to dogodilo? Zato što ste nesposobni!!!!!!
I onda je svizac zamotao čokoladu😂
Zasto? Zna se
Vršimo analize, osnivamo povjerenstva i komisije a reuultat??? Svakim danom nas je sve manje.
A i firma je registrirana za popravak aviona...
"...'Radimo temeljitu analizu, otprilike imamo ideju zašto se to dogodilo'..."___Ma da?! Svaka vam čast...
Fotomontaža, potvrdili stručnjaci... A i Nacional.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovi stvarno nemaju drugog posla nego razglabati o toj temi od jutra do mraka!