Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Split pride
Povratak na članak

R. Ostojić: Idem na Split Pride, ruta se neće mijenjati

Povorka se na rivi može zabraniti samo ako policija nije u stanju osigurati red i mir, a to nije slučaj

Komentari 477

RP
ruzan prljav zao
08:38 30.05.2012.

Industrijska proizvodnja pala za 9%, skalpiraju se mladići na sred ceste, na radnike Jadrankamena šaljete kordon ninja-kornjača, na TV-u skoro da više i ne vidim heteroseksualce od silnih Ciganovića, Modnih Mačaka, Korkuta i sličnih , a poluinteligenti tipa Ostojić meć me hebu s \"ljudskim pravima\" gdje je očito da vrlo militantna instrumentalizirana manjina provocira, kako bi se sakrili istinski problemi i još veća i militantnija manjina nastavila vladati... Pljuc ! Gov.. komunjarska

VL
SP
Spezispezi
08:39 30.05.2012.

Država tone, sve propada, proizvodnja pala 10%, BDP će još više pasti, a ovi ministri se tjednima bave trivijalnim stvarima, pitanjima iz hrvatskog na maturi i pederima kojom trasom će hodati...

VL
ZV
zvjezdoznanac12
08:39 30.05.2012.

Kako to da splitskom rivom slobodno i bez osiguranja može šetati najveći lopov u Hrvatskoj i peder Ivo Sanader bez straha da će ga netko pogoditi kamenom u glavu a povorku benignih (ne malignih) likova koji se protive nasilju zasipapa se kamenjem primitivci s kamenjara koji su puni hvale o sebi i svojoj kulturi imaju očigledno dvostruka mjerila

VL
BB
brle brkić
08:41 30.05.2012.

Ako bude više policije neg povornika onda to treba ukinuti jel je skuplja pita neg tepsija.

VL
OB
-obrisani-
08:41 30.05.2012.

Pravi pederi će im se priključiti.. Osjećam da će biti svega,upravo zbog SDP-HNS miješanja u rad gradske uprave. Tražili ste,gledajte

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
08:50 30.05.2012.

Zalosno je sto pederi moraju vracati civilizaciju u Hrvatsku,....ali sto ces,...i zato im velika HVALA.

VL
DA
darko9
08:43 30.05.2012.

OSTOJIĆU svaka ptica svome jatu leti

VL
OB
-obrisani-
08:45 30.05.2012.

morski covik 1 vjerujem ti kad kažeš da se u Splitu osjećaš kao govno.Zna Split prepoznati smradove

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
08:48 30.05.2012.

Bravo,...bravo,....treba reci dosta tim splitskim talibanima. Ljudi imaju pravo na svoju MIROLJUBIVU povorku, bez obzira dali se to snekome svidja ili ne. Bravo,......moja podrska splitskim homoseksualcima i svim normalnim i demokratskim ljudima Htvatske. Dosta,....utjerivanju straha hrvatskih fasisoida.

VL
Avatar 170619890000
170619890000
08:50 30.05.2012.

... podržavam komuniste u svemu lošem što čine pa tako i oko ove parade ... u nas Hrvata nema \"parada\" već mimohoda a sa radošću u srcu se sjećam dva takva na Jarunu, oba pobjednička i oba čisto hrvatska ... ova i ovakve parade nisu naše i u njima ne paradiramo mi već nama neki strani likovi ... strava ...

VL
OB
-obrisani-
08:52 30.05.2012.

najtraženiji artikl u šopingu sdp-ovaca je postao vazelin. što bi im maršal na to rekao?

VL
OB
-obrisani-
08:55 30.05.2012.

Svake nedjelje antifašisti imaju dernek. Važna je upotreba vazelina a mjesto radnje i nije toliko bitno od Kumrovca, Splita ili Beograda.

VL
RP
radoslav pintar
08:56 30.05.2012.

30.05.2012. u 08:48h Chelsea je napisao/la: Bravo,...bravo,... zaboravio si osnovni postulat demokracije da tvoje pravo prestaje gdje moje počinje i obrnuto, s tim da bi uvijek trebalo više uvažavati pravo većine

VL
NO
novahrvatska
08:58 30.05.2012.

Ovakve provokacije će se i dalje događati sve dok gradovi u Hrvatskoj ne budu imali pod svojom ingerencijom policiju tj.redarstvo kao i američki i europski gradovi. U tom slučaju policija bi jednostavno zabranila održavanje te tzv.parade zbog poštivanja odluke Gradskoga vijeća i većine građana a ovako će Split praktično biti pod okupacijom crveno-žute vlade na državnom nivou! Žalosno i tragično i dovest će do novih podjela i antagonizama u hrvatskom društvu a to je vjerojatno nekome ui cilj! Ali tio će se jednoga dana obiti o glavu svima onima koji podržavaju te bolestnike!

VL
OB
-obrisani-
09:07 30.05.2012.

Grad Split je pokazao što misli o Ostojiću i njegovoj partiji. Jedan neuki i prostodušni Kerum dobio izbore upravo zbog komunističkog ponašanja Ostojića i njegove bratije. Ovakovim ponašanjem ni iduće izbore SDP-HNS nema što tražiti na izborima

VL
ME
Meraxes
09:06 30.05.2012.

Tipičan Hrvat: nepismen, ne čita, nezaposlen, ima iPhone, redoviti posjetitelj kladionica, želi se obogatiti preko noći, sanja o najnovijem BMW-u, deklarativni vjernik, u crkvu ne ide, ali misli da je jedini Hrvat, Hrvat katolik, iako je praznovjeran. Isključiv, osuđujućeg karaktera, najčešće ponavlja fraze koje je negdje čuo, nesposoban za vlastito ili općenito, analitičko mišljenje. Svi su mu krivi za vlastite neuspjehe, osim njega samog. Omiljeno piće pivo, prvo već oko 9 sati ujutro, od glazbe sluša Thompsona i cajke. Iako je u ranim dvadesetima, već mu nedostaje nekoliko zubi zbog loše oralne higijene. Najbolje se osjeća u čoporu istomišljenika, koji se također ponose najviše onime, za što se nisu trebali niti najmanje potruditi, nacionalnošću.

VL
OG
Oger
09:07 30.05.2012.

30.05.2012. u 08:58h novahrvatska je napisao/la: Ti i slicni govorite kao da je policija tu zbog onih u povorci. Policija mora doci zbog tebe i tvojih koji bacate kamenje na te ljude, pljujete po njima, derete se, psujete, pravite opcii nered. I onda kazete da su oni u povorci krivi !!! A svi se izjasnjavate kao neki katolici, tolerantni, puni razumijavanje za razlicitost. Sram vas bilo, vi ste ubojice demokratskog i tolerantnog drustva, A sve zbog ogromnog neznanja koje vas tjera na primitivne ispade.

VL
RA
ranpa
09:12 30.05.2012.

vidi ministra kako se bahati, koliko znam na lokalnim izborima gospodin Kerum je dobio izbor, gradska uprava odlučuje o mjestima okupljanja i izdaje dozvole, nikako ministar ili policija, plaćeni su da osiguravaju sve građane i goste Splita, a ne samo nakaradne manjine, nismo u komunizmu da milicija odlučuje u svemu

VL
ME
Meraxes
09:12 30.05.2012.

30.05.2012. u 09:07h doktorica je napisao/la: a kada će \"parada ponosa\" nezaposlenih?! ___________________________________ Možeš odmah krenuti u organizaciju jedne, nitko ti ne brani. Aha, da. Zaboravio da tebi niti najmanje nije stalo do nezaposlenih, samo treba neki alibi da see opravda vlastita mržnja.

VL
PO
porezni.obveznik
14:26 30.05.2012.

byker, mislis na nogometne navijace?

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 24 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.