Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Split pride
Povratak na članak

R. Ostojić: Idem na Split Pride, ruta se neće mijenjati

Povorka se na rivi može zabraniti samo ako policija nije u stanju osigurati red i mir, a to nije slučaj

Komentari 477

ST
stargate
07:26 30.05.2012.

google385 Pogrjesno pitanje \"Tko nije?\'

VL
SI
sitnalov
07:31 30.05.2012.

Kad je parada u Zg, ja lijepo odem negdje drugdje. I to je sve. To me razlikuje od balkanaca koji silom i vrijeđanjem nasrću na takve parade. A pogotovo od \"intelektualaca\" iz birtije koji nekakvim priopćenjima pokušavaju održati svoj krščanski mir i konstantu neuznemiravanja u toj intelektualnoj birtiji. Ta grupa iz birtije je valjda najgluplja grupa debila koja je ikad sebe nazvala intelektualcima.

VL
GO
google385
07:33 30.05.2012.

@stargate hvala ja sam cuo da ce u split navijaci dinama pomoci torcidi da ove sto paradiraju okupaju u moru

VL
OB
-obrisani-
07:33 30.05.2012.

Treba li na jedan sat ili jedan dan prepustiti grad pederima? Zašto im prepustiti splitsku rivu?

VL
OB
-obrisani-
07:34 30.05.2012.

R. Ostojić: Idem na Split Pride, donosim tonu vazelina.

VL
BR
brle
07:35 30.05.2012.

dozivljavam taj pride kao neko egzoticno okupljanje ljudi i nemam nis protiv. tko voli nek izvoli i smjesno je hrvatsko cudoredje sa ovoliko erodiranog morala u drzavi, od katolika pa nadalje, ali mi je takodjer grozna spoznaja da ovi poiticari i svoju guzicu su spremni dati da se dodvore toj EU i da istu stave u njezine klupe gdje ce im placa biti basnoslovna, gdje ce legalizirati svoje lopovluke i pljacke i zastiti se od progona. u takvom slucaju su spremni i zaratiti sa vlastitim narodom i ako treba uci u gradjanski rat, a nisu sposobni utjecati na ljude da mjenjaju shvacanja, postanu tolerantniji prema drugima. ocito posljedica rata, kad su se zdusno trudili da se \"pobijemo\" sto prije, da se pljacka sto brze \"sredi\". fuj!

VL
FC
Flash CRO
07:36 30.05.2012.

Zašto je gay udrugama zajedno sa pederima iz politike toiko bitno da se šepure Splitskom rivom što ne idu u rijeku il zadar kad im je more već toliko bitno ili je najbitnije od svega izazvat nerede i poticat nasilje?

VL
Avatar morski covik 1
morski covik 1
07:42 30.05.2012.

A sta ste se tako uzrujali!? Interesantno kako vam ne smeta otimacina koju vrse strane banke, zatezne kamate, ovrhe, nepravda, drzavna pljacka... Navalili ste na ljude koji se bore za svoja prava - za razliku od nas ostalih kojima su sva oduzeta a jos se nalazimo spremnim i pozvanim ta prava umanjiti drugima?! Hebo lud zbunjenog...

VL
VI
vidicmar
07:43 30.05.2012.

Ranko, prvi među pederima. Gaylord.

VL
Avatar tetak
tetak
07:46 30.05.2012.

R.Ostojić: Nitko ne sme da Vas bije, jer ja sam šef hrvatske milicije !

VL
Avatar morski covik 1
morski covik 1
07:46 30.05.2012.

30.05.2012. u 07:36h Flash CRO je napisao/la: Zašto je gay udrugama zajedno sa pederima iz politike toiko bitno da se šepure Splitskom rivom što ne idu u rijeku il zadar kad im je more već toliko bitno ili je najbitnijeje od svega izazvat nerede i poticat nasilje? =========================================== Jesi li ti bio ikad u Splitu? E ako nisi - tamo se svako normalan covik osjeca kao govno... Neljubazni, nadrkani, divlji i bezobrazni... Splicani. NE znam za Zadar, ali u Rijeci nema potrebe jer postoji KULTURA I TOLERANCIJA prema svima. Rijeka rulz... PRIDE is welcome.

VL
Avatar morski covik 1
morski covik 1
07:47 30.05.2012.

Smijesno kako Tudjmanove ovce ne vide dalje od svojega nosa,,,

VL
ŠI
šifra2
07:48 30.05.2012.

Ostojić uvodi anarhiju!

VL
RP
radoslav pintar
07:50 30.05.2012.

30.05.2012. u 07:22h steve je napisao/la: Neznam zasto se splicani bune........ e moj steve, napisah neki dan i ostajem pri tome - kada bi pametniji stalno popuštali svijetom bi vladale budale

VL
Avatar Bell940
Bell940
07:54 30.05.2012.

ovo je teror manjine nad većinom, zakaj bi mi bili homofbi ak neželimo gledati te idijote tj želimo provesti mirno dan, a oni nek se ljubiju, fukaju, pušiju, pokazivaju dupeta, i svoje neuobičajene i nenormalne sklonosti u zatvorenom gdje nekoga to zanima. I naplatio bih im pun iznos osiguranja povorke, kao i svakome tko organizira bilo kakav skup koji je rizičan i traži pojačano osiguranje.

VL
MU
mržnja_ubija
07:54 30.05.2012.

Zašto mi uvjek imamo razne ministre i općenito političare ili mediokritete ili silobatonje s IQ nižim od 70?Čime je ta parada pedera(admine da me se nisi usudio brisati jerbo je to samo pučki izraz za homodeksualca)zaslužila toliko medijske i bilo koju drugu pažnju?Molim ovog polumutiranog ostojića da objasni građanima od kud mu ovlasti da se mješa u poslove lokalne samouprave...i kad već misli da se može mješati neka se umješa u poslove onog mladočetnika miletića(gradonačelnik Pule) i odobri koncert M.Perkocića u areni jer daleko više štovatelja ima dotični gospodin nego što na svu sreću imamo homoseksualaca...doduše latentnih pedera je pun k.....c ali oni su irelevantni u ovoj priči. Još jedno pitanje ovom ljigavom ministru...dali vam je narod dao mandat da njihov(naš) novac trošite čuvajući vinovnike i promotore opačine i bluda po javnim mjestima? .

VL
55
55
07:57 30.05.2012.

Dobro je da idu ovi koji to hoce. Treba da se zna ko je sve PEDER. Oni koji idu i oni koji to odobravaju. Nerazumim te Pedere. Zasto oni hoce da pokazu da su nenormalni i bolesni. Bolnica je za to mjesto.

VL
ZE
zeitgeist..
07:56 30.05.2012.

Ja sam zadivljen činjenicom da ovakve trivijalne vijesti u kratkom intervalu vremena skupe poveći broj komentara. Pretpostavljam da su komentatori statistički pretežito ljudi sa više slobodnog vremena koje gube komentirajući jedne, te iste vijesti i siguran sam da imaju puno većih briga u životu, pa me čudi ta intelektualna inferiornost zahvaljijući kojoj se njihovi osjećaji vežu uz ovakve stvari. Nevjerojatno, plati ćete 25% skuplje režije, briga vas za 400.000 nezaposlenih, briga vas za deložirane, briga vas za okoliš, za životinje, ne marite za lopovluk, okrečete glave od nasilja.... Ali ćete odmah pokazati interes za nečime ovakvim što na nikoji način ne utječe na kvalitatu vašeg života.

VL
DU
Deleted user
07:57 30.05.2012.

Kreaturo koja se nazivaš ministrom, onda povedi i ostale pedere i lezbe iz vlade! Biti će vas lijepa kolaona. Sramota nad sramotama, čime se sve prvi policajac ne bavi. Ako su drugačiji od nas, to nek i budu, ali daa paradiraju rivom to je ipak previše. Nek se ližu i p..e doma, na ulici nitko nije željan gledati gadarije pojedinih grupa. Nadam se da Spličani znaju odgovoriti na takve i slične provokacije. Pozdrav svim Dalmatincima čista obraza, kulture i dostojanstva. Uz Vas je ostatak normalnih građana u državi.

VL
PO
porezni.obveznik
14:26 30.05.2012.

byker, mislis na nogometne navijace?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 24 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.