Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 36
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mirovinski zakon
Povratak na članak

Prijevremeni odlazak smanjit će mirovinu 20 posto

Pretpostavlja se da će do kraja godine broj umirovljenika premašiti brojku od 1,2 milijuna što Hrvatsku svrstava u red europskih zemalja s najvećim udjelom umirovljeničke populacije prema broju zaposlenih.

Komentari 61

CU
cunt
22:36 30.10.2010.

i kažeš ti meni jugoslavia nije valjala................Tito..........partija !!!!!!!!!!!!

VL
UK
Ugo Kajvez
22:46 30.10.2010.

30.10.2010. u 22:12h C55K9.9X1 . Glu*ane ... nisam ja to niti izmislio niti rekao, pročitaj si na mreži ... google ....

VL
MM
Mladen Miletić
01:10 31.10.2010.

Prijevremeni odlazak smanjit će mirovinu 20 posto, sasvim ok. umjesto 10.000 če Hrvat iči sa 8000 kuna pa nekako se da i sa tim jel do mirovine je naprvio kuču i vikendicu na moru pa se nekako da uzme, sisi novoga mercedesa za odpremninu i polako osiguran je desetak godina,,, Hrvatska se isplatila i žrtvovanje rat i sloboda sada demokracija da se konačno malo i uživa ¨!!

VL
MM
Mladen Miletić
01:14 31.10.2010.

CUNT naravno samo bolesni lopvi i hulje koji vole da drugima podvaljuju tvrde da Jugoslavija nije valjala; narvno i Hrvati koji imaju lijepi svoj dio Hrvatske... Tko je jamio taj je jamio i sada zna se uskoro gladuj i ničemuu se više ne raduj...

VL
SO
sofijinizbor
01:16 31.10.2010.

Najbolje bi bilo da se pod mus mora raditi do 75 godine.

VL
NN
NNN333444
02:31 31.10.2010.

30.10.2010. u 22:36h >>>>cunt

VL
NN
NNN333444
02:33 31.10.2010.

30.10.2010. u 22:36h cunt je napisao/la: i kažeš ti meni jugoslavia nije valjala................Tito..........partija !!!!!!!!!!!! ___________________________________________________________ BAS SI CUNT,,,, PREVEDI SI TO SA ENGLISH PA DA VIDIS KOLIKO SI GLUP KAO I TVOJA EX SRBOJUGOPASALUK >>Cunt

VL
NN
NNN333444
02:34 31.10.2010.

Cunt is a vulgarism, generally referring to the female genitalia, specifically the vulva, and including the cleft of Venus

VL
NN
NNN333444
02:41 31.10.2010.

ovi cetnici na hr forumima dosadni kao muve,,pa dobro cete vi old svakoh demokratskog pitanja i procesa u Nezavisnoj Drzavi Hrvatskoj pokusavate ponovno da okupirate hr i da Hrvatske mozgove okrenete da im je bilo bolje pod srbocetnickom palicom za vrijeme velike srbije i srbofasistickog rezima koji je vladao na prostorima Banovine .Malo morgen nikada vise ,,morate samo pocekati dok se kola krenu kretati nizbrdo i dok Vojvodina zatrazi neovisnost a vama samo ostaje ono malo sramotno kuku lele Bog i za dao spremvi

VL
OB
-obrisani-
03:41 31.10.2010.

Svaki iole pametniji će zakljućiti kako se ipak isplati otići u 20%tnu nižu mirovinu

VL
DI
dr-ivek
04:45 31.10.2010.

@NNN333444, Nauči croatian language pa onda dođi kenjkati tu na hrvatske forume o stvarima o kojima ionako nemaš pojma. A i poduka iz povijesti ti nebi bila na odmet.

VL
OB
-obrisani-
06:23 31.10.2010.

A što bi vi htijeli cijelu penziju..? ja bi vam uduzeo i to što imate jer ste govno. krivousti je vikao imamo rvacku, i eto to vam je ta rvacka.......

VL
EU
eureka001
08:05 31.10.2010.

pas mater, pa koja je to zemlja gdje babe idu u penziju sa 65 godina, ja neznam niti jednu, heheheheheehe hrvatski zecevi i zajice nemaju muda izaci na ulice kak francuzi heheheheheheheeheee

VL
OB
-obrisani-
08:20 31.10.2010.

Uskoro neces imati gdje zaraditi mirovinu.

VL
DU
Deleted user
08:42 31.10.2010.

Lopata, a ti si garant penzić od svoje tridesete godine.

VL
JU
justsayit
08:42 31.10.2010.

prvo smanjite saborske plaće, dajte otkaze svim guzicama koji su ništ koristi u saboru (dakle svima), pa onda smanjite svoje mirovine. Mirovine nas koji smo ih zaslužili ostavite na miru.

VL
VI
Vito
09:29 31.10.2010.

Promjene mirovinskog zakona Prijevremeni odlazak smanjit će mirovinu 20 posto To se sve jednako događa i u svijetu. Na taj način se pratički pljačkaju radnici koji su zaslužni za bogačenje vlasnika tvrtki i njihovih dioničara. zato se i jahačica jacajaca ne želi odreći zakona o povlaštenim mirovinama i odlasku saborskih zastupnika u mirovinu nakon par godina \"sjedenja\" u crvenoj fotelji bez izgovorenog slova, ali s jakim podiznim mišićima ruku.

VL
VI
Vito
09:31 31.10.2010.

eureka001 pa koja je to zemlja gdje babe idu u penziju sa 65 godina, ja neznam niti jednu, Točno, u Njemačkoj idu sa 67 godina.

VL
EU
eureka001
10:10 31.10.2010.

vito ili ti-to heheheheehe-ne seri mamlaz bosanski tebi na znanje, tocno da se to u njemackoj uvodi ali za muskarce a ne zene, a uvest ce se tek za 30 godina-heheheheheehe

VL
EU
eureka001
10:42 31.10.2010.

bohor strasno je dok jedan citalac mora savjetovati novinara-nema veceg novinarskog ponizenja od ovog

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.