Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Mirovinski zakon
Povratak na članak

Prijevremeni odlazak smanjit će mirovinu 20 posto

Pretpostavlja se da će do kraja godine broj umirovljenika premašiti brojku od 1,2 milijuna što Hrvatsku svrstava u red europskih zemalja s najvećim udjelom umirovljeničke populacije prema broju zaposlenih.

Komentari 61

EU
eureka001
14:59 31.10.2010.

ova komunisticka olos hoce penziju koju su zaradili v varsavskoj heheheheheehhe

VL
DI
dr-ivek
21:46 30.10.2010.

Bravo kriminalna organizacijo ! Sad će još malo na jednog zaposlenog biti 10 umirovljenika ! Dao Bog da vam se sva ova zlodjela koja ste napravili naplate kroz najteže boleštine koje postoje na ovoj zemaljskoj kugli ! Prokleti bili dok ste živi !!!

VL
OB
-obrisani-
22:12 30.10.2010.

30.10.2010. u 21:59h ShUgo Kajvez je napisao/la: google ..... . Moramo sami sebi priznati: Projekt hrvatske države je propao! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ A kad si se probudio ,jelda noge ti bile otkrivene.

VL
OB
-obrisani-
17:14 31.10.2010.

eureka Sto je s tobom??? Zasto se stalno rugas onima koji nemaju i kojima je tesko?! Pa to su nasi ljudi, Hrvati, ako za njih nemas srca kako ces imati za neku drugu naciju?! Ne treba ih ubit zato stoto su nekad davno nasjeli na hdz-ovsku pricu. Mnogi su nasjeli...

VL
FI
fila
12:39 31.10.2010.

Mislim da bi trebali napraviti zakon da se radi dok si živ .....kad na poslu odapneš odma te otpeljaju u mrtvačnicu drugi dan pokopaju i to je to .....nisi nikome na teretu

VL
IU
Interventni Uklopničar
22:02 30.10.2010.

tko će to da plati?

VL
OB
-obrisani-
21:11 30.10.2010.

Hehehe! Dolazi fešta!

VL
MM
Mladen Miletić
21:32 30.10.2010.

Demokracija je majka i isplatila se i isplati se samo za koga zna se.

VL
UK
Ugo Kajvez
21:59 30.10.2010.

google ..... . Moramo sami sebi priznati: Projekt hrvatske države je propao!

VL
EU
eureka001
22:01 30.10.2010.

hehe heheehehehe u roku od 10 dana komunisti dozivjeli 4 nokauta 1-njihovi suci pokazali im guzice 2-odrekao ih se i to na najgori moguci nacin njihov drug-pupovac 3-seks ih nazavo zlocinackom organizacijom 4-njihov drug i prezifdent dao pravo seksu i stao na njegovu stranu juhuuuuuuuuuuu juhuuuuuuuuuuuuuuuuu heheheheeheheheehehehehehehe

VL
EU
eureka001
22:20 30.10.2010.

i ovdje ima 4 komunista heheheheheheheheehe

VL
OB
-obrisani-
22:22 30.10.2010.

Bas danas pomagao radit jednom covjeku koji je u 68 godini jedva stoji na nogama jadan covjek potrosen od rada pa se mislim na POLITICARE svoju placu zaraduju sjedeci konferencijama za stolom sa dobrom hranom i picem imaju sofere dzabe auta i gorivo i TI ljudi kroje sudbinu radniku zele dignut godine mirovine na 67 godinu. Posla bi ja njih u RUDNIK ili na neku GRADEVINU da rade za mizernu placu i da rade do 77 godine zivota ako dozive te godine. Za sta i za koga placaju ljudi porez ? Za rad do 67 godine ? I za dobiti mirovinu kojom ce jedva do kraja mjeseca ? Bemti politicare i tko ih je smislio

VL
SA
sargu123
22:23 30.10.2010.

Sve nam je to naša borba dala.

VL
SA
sargu123
22:25 30.10.2010.

@EUkaka kad si zadnji put bio kod psihijatra ?

VL
OB
-obrisani-
22:25 30.10.2010.

Sto fali u clanku je KOLIKO SU NOVCA DALI TIH 1.2 MILIJONA LJUDI DOK SU RADILI I DI JE TAJ NOVAC ? TJ u sto se ulagao za dobrobit RADNIKA ?

VL
LA
lacković
22:26 30.10.2010.

moje sarkastično pitanje premijerki: koliko će se smanjiti imovine lažnih branitelja i lažnih invalida za koji je osobno odgovorna ona kao bivša ministrica tog resora, kao i vlade hdz-a prije 2000. godine? to se naravno neće dirati, jer se ipakk radi o biračkom tijelu kradezea, koje ih uz dijasporu već drugi put zaredom dovodi na vlast. bitno da se koplja lome preko satrtih leđa radnika sa 30 i više godina staža. doći će vama glave hrvatski narod iz hrvatske, na idućim izborima vam neće pomoći ni dezinformirane budale iz dijaspore ni hercegovci koji za vas glasuju zbog \"mužnje krave\" s obje strane granice.

VL
LA
lacković
22:26 30.10.2010.

pardon, mirovine.

VL
OB
-obrisani-
22:28 30.10.2010.

broje zaposlenih u Hrvatskoj koji STVARNO NEŠTO RADE I PRIVREĐUJU je oko 300 000 ,svi ostali su NA PRORAČUNU !!! realni sektor je uništen,živjela birokracija

VL
OB
-obrisani-
22:29 30.10.2010.

Pošto se dogovorila sa sindikatima N O V I N A R K A njima nisu potrebni sindikati ONI su si sve zakonima lipo osigurali ma tko to glasa za nih bog vas ...

VL
LO
lopata
08:39 31.10.2010.

Svi vi kaj komentirate ste teski kreteni.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.