'Predsjedniče, izjavom o plavoj kuverti uvrijedili ste sve liječnike'
Nakon što su predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Kujundžić proteklih dana dobacivali "mudrim" dosjetkama, na izjave predsjednika države o "plavim kuvertama" reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine.
Komentari 85
Kuverta je točna riječ za sinjske ginekologe. Za trudnice se čak zna i tarifa. Raspitajte se.
Ljecnici su se trebali ograditi od Kunjudziceve provokacije naspram predsjednika a postojao to nisu ne trebaju na sada ovako reagirati !
hahahaha kao svi su odjednom zaboravili na sve one liječnike koji te neće ni pogledat bez plave kuverte...odjednom su svi liječnici časni i pošteni...ma daaaj
Nigdje više korupcije nego u medicini, nisu svi liječnici korumpirani ali većina je. Gdje ste bili kada je vaš kolega Kujunđić direktno vrijeđao predsjednika države pozivajući ga na psihijatrijski pregled. Znači po udruzi bolničkih liječnika, liječnik Kujunđić smije vrijeđati predsjednika a ovaj na to ne smije reagirati na isti način. Vidim, 24 sata dežurni pljuvači iz stranke Zna se neumorno delaju.
Nije Josipović uvrijedio sve liječnike jer je imenom i prezimenom prozvao jednog. Ako ima spoznaja da je Kujundžić uzimao mito dužan ga je prijaviti. Josipović je na žalost malo učinio da se suzbije korupcija u zdravstvu općenito iako ima savjetnika za zdravstvo.
josipović je puno toga lošeg rekao , ali sa ovim baš i nije pogriješio, pa odavn os ezna da preko 90% tzv liječnika, bere plaćicu jer ima diplomu , a ako netko hoće da stvarno ozdravi onda to mora platiti. odavno je geslo velike većine diplomanata sa medicinskih škola, tko je sposoban taj ima novca i da plati za svoje liječenje, a tko je nesposoban, ako ima sreće preživjeti će. zar netko očekuje od njih savjest i moralnost, humanost možda? ja nikakao , čast malobrojnim izuzecima Naravno s obzirom da se radi o VSS kadru sa navedenog fakulteta , koji je najbolje izčio bahatost, onda ga sve što se tiče njegovog rada itekako smeta, ali zato oni beru plaćice od 10 000 do 60000 kn (neke su i zaslužene)
a kao ne treba kuverta...?!
Jedan predsjednik >Plava koverta< ! ? Koju tocku pravila ponasanja , "gospodin predsjednik" je prekrsio ?
ma od kud im hrabrost da se njemu obracaju?ipak je nas predsjednik tolko dobra ucinio...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovo priopćenje je zaista besmisleno - josipović se obraćao isključivo kujundžiću - to je jasno i pučkoškolcima