Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HUBOL i KoHOM
Povratak na članak

'Predsjedniče, izjavom o plavoj kuverti uvrijedili ste sve liječnike'

Nakon što su predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Kujundžić proteklih dana dobacivali "mudrim" dosjetkama, na izjave predsjednika države o "plavim kuvertama" reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine.

Komentari 85

Avatar NijeMiNišta
NijeMiNišta
11:39 21.10.2014.

ovo priopćenje je zaista besmisleno - josipović se obraćao isključivo kujundžiću - to je jasno i pučkoškolcima

VL
BO
bode
23:08 20.10.2014.

Kuverta je točna riječ za sinjske ginekologe. Za trudnice se čak zna i tarifa. Raspitajte se.

VL
BU
Bubalamala
09:15 21.10.2014.

Ljecnici su se trebali ograditi od Kunjudziceve provokacije naspram predsjednika a postojao to nisu ne trebaju na sada ovako reagirati !

VL
KO
kontrasvegaisvakoga
10:21 21.10.2014.

hahahaha kao svi su odjednom zaboravili na sve one liječnike koji te neće ni pogledat bez plave kuverte...odjednom su svi liječnici časni i pošteni...ma daaaj

VL
SE
senior
08:36 21.10.2014.

Nigdje više korupcije nego u medicini, nisu svi liječnici korumpirani ali većina je. Gdje ste bili kada je vaš kolega Kujunđić direktno vrijeđao predsjednika države pozivajući ga na psihijatrijski pregled. Znači po udruzi bolničkih liječnika, liječnik Kujunđić smije vrijeđati predsjednika a ovaj na to ne smije reagirati na isti način. Vidim, 24 sata dežurni pljuvači iz stranke Zna se neumorno delaju.

VL
NV
novo vriijeme
23:41 20.10.2014.

Nije Josipović uvrijedio sve liječnike jer je imenom i prezimenom prozvao jednog. Ako ima spoznaja da je Kujundžić uzimao mito dužan ga je prijaviti. Josipović je na žalost malo učinio da se suzbije korupcija u zdravstvu općenito iako ima savjetnika za zdravstvo.

VL
FE
fefellerunt
23:23 20.10.2014.

josipović je puno toga lošeg rekao , ali sa ovim baš i nije pogriješio, pa odavn os ezna da preko 90% tzv liječnika, bere plaćicu jer ima diplomu , a ako netko hoće da stvarno ozdravi onda to mora platiti. odavno je geslo velike većine diplomanata sa medicinskih škola, tko je sposoban taj ima novca i da plati za svoje liječenje, a tko je nesposoban, ako ima sreće preživjeti će. zar netko očekuje od njih savjest i moralnost, humanost možda? ja nikakao , čast malobrojnim izuzecima Naravno s obzirom da se radi o VSS kadru sa navedenog fakulteta , koji je najbolje izčio bahatost, onda ga sve što se tiče njegovog rada itekako smeta, ali zato oni beru plaćice od 10 000 do 60000 kn (neke su i zaslužene)

VL
ZI
zico
23:13 20.10.2014.

a kao ne treba kuverta...?!

VL
OC
obican covik
23:36 20.10.2014.

Jedan predsjednik >Plava koverta< ! ? Koju tocku pravila ponasanja , "gospodin predsjednik" je prekrsio ?

VL
MI
mismis
23:49 20.10.2014.

ma od kud im hrabrost da se njemu obracaju?ipak je nas predsjednik tolko dobra ucinio...

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.