'Predsjedniče, izjavom o plavoj kuverti uvrijedili ste sve liječnike'
Nakon što su predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Kujundžić proteklih dana dobacivali "mudrim" dosjetkama, na izjave predsjednika države o "plavim kuvertama" reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine.
Komentari 85
Ne želim ovoga i ovakovoga predsjednika. Kratko i jasno !
veci je postotak lopova medju hrvatskim predsjednicima nego medju lijecnicima
Izjava sve govori o onom tko ju je izrekao....
Zašto se netko čudi da Josipović vrijeđa liječnike, vrijeđa on i ostale kao što su radnici seljaci branitelji i slično. Nikada nećemo dočekati da se on nekom ispriča.
sramotno je da ovakve izjave daje netko tko se smatra intelektualcem i da vrijeđa jednu časnu profesiju za koju su se ljudi školovali dugi niz godina uz velika odricanja! sramotno!
Zar se ne moze i njega poistovjetit sa politicarima Sanaderom,Vidosevicem,Merzel,Sabom i Bandicem? Reci da su svi politicari lopovi? Vjerujem da bi se ljutio nas PRAVEDNIK.
Političari su prečesto brzopleti u svojim "mudrim" izjavama. Možda je to dobro za birače - znati će se opredijeliti (ako ćemo uopće imati koga birati).
Moj glas ide Milanu Kujundžiću, to sam već odlučio. Nema šanse da ovom šarlatanu dam opet svoj glas.
tako se razgovara u birtiji....
Tko još vjeruje da je Josipović predsjednik svih hrvata? I zašto se čuditi njegovim izjavama? Nikada nije niti mogao bolje od toga, vidi se prema svemu što je u 5 godina napravio.
Toliko o njegovoj kulturi, bez obzira što radi protiv ovog naroda!
Evo ga opet je krenuo cirkus.
zna on dosta o tome.na njegovoj akademiji nije se moglo proc bez koverte.daj ostavku predsjednice.
Josipović gubi živce i postaje netaktičan, zabija autogolove, što je i u redu.
Istina vrijeda !
istina vas vrijeđa gospodo u bijelom, sad je moderno za listu čekanja dati plavu kuvertu i odmah si na redu ili čekati par mjeseci , znaći da ima rupa u listama
A nitko ne komentira Kujundžićevu izjavu...pa i ona nije za javni govor...jedan vrhunski liječnik ne bi smio tako javno govoriti o konkretnom pojedincu bez obzira o kome se radi...tu se vidi nedostatak elokvencije u javnom istupu...ruku na srce, dr. Kujundžić i mnogi drugi doktori više bi pomogli Domovini kad bi se držali svoje struke a manje politizirali i bavili se politikanstvom...
Ne razumijem zašto su se Udruge tako uvrijedile? Kako poštene i časne liječnike može smetati kad netko (u ovom slučaju predsjednik države) izjavi da među njima ima i onih koji nisu pošteni i časni? Želi li nam Udruge reći da ih ne vode pošteni i časni liječnici? A da nemaju svi uvjete za rad, nemaju. Ali, dragi liječnici, u ovoj osiromašenoj i pokradenoj zemlji nemaju uvjete za rad ni druge profesije. Još nisam čula da je neki liječnik od svoje velike plaće kupio nešto zavoja, ali zanm da učitelji i nastavnici od svoje male plaće kupuju papir i ostali pribor kako bi mogli održavati nastavu djeci, među kojima ima i liječničke djece.
Taku izjavu nebi ni curka dala , mislim na josipovica .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma to se samo siromaku eto izmaklo, mala neslana sala, u odnosno na zapadu ,takoreci ususjedstvu (SR NJemacka, AUstrija) dalje ne moram navoditi takovi dobivaju ostavke ili daju ih sami. U hrvatskoj dobivaju unapredjenja´. Fotelja je previse slatka.