Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HUBOL i KoHOM
Povratak na članak

'Predsjedniče, izjavom o plavoj kuverti uvrijedili ste sve liječnike'

Nakon što su predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Kujundžić proteklih dana dobacivali "mudrim" dosjetkama, na izjave predsjednika države o "plavim kuvertama" reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine.

Komentari 85

KP
karlo.petrik
08:37 21.10.2014.

Ma to se samo siromaku eto izmaklo, mala neslana sala, u odnosno na zapadu ,takoreci ususjedstvu (SR NJemacka, AUstrija) dalje ne moram navoditi takovi dobivaju ostavke ili daju ih sami. U hrvatskoj dobivaju unapredjenja´. Fotelja je previse slatka.

VL
DU
Deleted user
09:19 21.10.2014.

Ne želim ovoga i ovakovoga predsjednika. Kratko i jasno !

VL
MA
maxxxx
07:09 21.10.2014.

veci je postotak lopova medju hrvatskim predsjednicima nego medju lijecnicima

VL
DU
dubrix
09:54 21.10.2014.

Izjava sve govori o onom tko ju je izrekao....

VL
MJ
markezic.joso
10:01 21.10.2014.

Zašto se netko čudi da Josipović vrijeđa liječnike, vrijeđa on i ostale kao što su radnici seljaci branitelji i slično. Nikada nećemo dočekati da se on nekom ispriča.

VL
ZO
zoom
08:18 21.10.2014.

sramotno je da ovakve izjave daje netko tko se smatra intelektualcem i da vrijeđa jednu časnu profesiju za koju su se ljudi školovali dugi niz godina uz velika odricanja! sramotno!

VL
MI
mirluk
09:38 21.10.2014.

Zar se ne moze i njega poistovjetit sa politicarima Sanaderom,Vidosevicem,Merzel,Sabom i Bandicem? Reci da su svi politicari lopovi? Vjerujem da bi se ljutio nas PRAVEDNIK.

VL
RI
Riječanka
08:56 21.10.2014.

Političari su prečesto brzopleti u svojim "mudrim" izjavama. Možda je to dobro za birače - znati će se opredijeliti (ako ćemo uopće imati koga birati).

VL
DU
Deleted user
10:09 21.10.2014.

Moj glas ide Milanu Kujundžiću, to sam već odlučio. Nema šanse da ovom šarlatanu dam opet svoj glas.

VL
DO
doktorica
10:52 21.10.2014.

tako se razgovara u birtiji....

VL
DU
Deleted user
09:41 21.10.2014.

Tko još vjeruje da je Josipović predsjednik svih hrvata? I zašto se čuditi njegovim izjavama? Nikada nije niti mogao bolje od toga, vidi se prema svemu što je u 5 godina napravio.

VL
AN
ANM
10:34 21.10.2014.

Toliko o njegovoj kulturi, bez obzira što radi protiv ovog naroda!

VL
Avatar drug lenjin
drug lenjin
06:51 21.10.2014.

Evo ga opet je krenuo cirkus.

VL
AY
ayala
08:48 21.10.2014.

zna on dosta o tome.na njegovoj akademiji nije se moglo proc bez koverte.daj ostavku predsjednice.

VL
Avatar sjena_vjetra
sjena_vjetra
12:43 21.10.2014.

Josipović gubi živce i postaje netaktičan, zabija autogolove, što je i u redu.

VL
BU
Bubalamala
08:18 21.10.2014.

Istina vrijeda !

VL
SC
sc0rpion
07:46 21.10.2014.

istina vas vrijeđa gospodo u bijelom, sad je moderno za listu čekanja dati plavu kuvertu i odmah si na redu ili čekati par mjeseci , znaći da ima rupa u listama

VL
YB
ybro
13:18 21.10.2014.

A nitko ne komentira Kujundžićevu izjavu...pa i ona nije za javni govor...jedan vrhunski liječnik ne bi smio tako javno govoriti o konkretnom pojedincu bez obzira o kome se radi...tu se vidi nedostatak elokvencije u javnom istupu...ruku na srce, dr. Kujundžić i mnogi drugi doktori više bi pomogli Domovini kad bi se držali svoje struke a manje politizirali i bavili se politikanstvom...

VL
DU
Deleted user
11:19 21.10.2014.

Ne razumijem zašto su se Udruge tako uvrijedile? Kako poštene i časne liječnike može smetati kad netko (u ovom slučaju predsjednik države) izjavi da među njima ima i onih koji nisu pošteni i časni? Želi li nam Udruge reći da ih ne vode pošteni i časni liječnici? A da nemaju svi uvjete za rad, nemaju. Ali, dragi liječnici, u ovoj osiromašenoj i pokradenoj zemlji nemaju uvjete za rad ni druge profesije. Još nisam čula da je neki liječnik od svoje velike plaće kupio nešto zavoja, ali zanm da učitelji i nastavnici od svoje male plaće kupuju papir i ostali pribor kako bi mogli održavati nastavu djeci, među kojima ima i liječničke djece.

VL
SW
swic
08:22 21.10.2014.

Taku izjavu nebi ni curka dala , mislim na josipovica .

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.