'Predsjedniče, izjavom o plavoj kuverti uvrijedili ste sve liječnike'
Nakon što su predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Kujundžić proteklih dana dobacivali "mudrim" dosjetkama, na izjave predsjednika države o "plavim kuvertama" reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine.
Komentari 85
Predsjednik si ovako nešto ne smije dopustit, sramotno.
Ljudi jednostavno ne razlikuju izmedju privatne osobe gospodina prof.dr. Ivo Josipovic i institucije Predsjednika Republike. Da je dr. Kujundzic na nivou prof. Josipovica nebi davao takove izjave. Izgleda da plave kuverte nisu vise tako pune pa sve vise lijecnika bjezi u Politiku.
ovakve niske uvrede pokazuju nervozu i kako predsjednik osjeća da mu narod više ne vjeruje usprkos lažiranim anketama i da narod želi novu osobu na čelu države!
Izgleda da su se liječnici prepoznali u izjavi ovog antipatičnog lika a ja mislim da je važnije tko je to rekao nego što je rekao jer nitko ozbiljan Yusipovića ne doživljava ozbiljno.
Ako su se osjetili prozvanima u redu je da je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine reagirala. Samo su se prije toga morali ograditi od Kujundžićeve dijagnoze i poziva legalnog predsjednika države na besplatan pregled. To je uvreda, ne samo za ljekare, nego za sve žitelje te države.
prozivati fiškale, doture i političare to moraš biti lud ili hrabar, kaste ko u nepalu..
kao što mediji postavljaju kolindu tako i josipović vodi namjerno anti kampanju protiv sebe jer je već odlučeno u sad u tko ce bit predsjednik.
Josipović je zaista glupavo postupio , htio se našaliti načinom koji je zaista neprimjereno bilo kome a osobito ne predsjedniku. Sramota.
Jadna smo mi država kad smo izabrali takvog predsjednika!Njegov stari je na golom otoku radio svašta,ovaj je slao tajne dokumente u Haag,glumi velikog poštenjaka a bere veliku lovu od zampa(gdje je tu uskok ) i na kraju tako popljuje liječnike koji naravno nisu svi pošteni ali velika većina jest!Ajmo Hrvati, izaberimo ga još jedanput!
Javila se "voštana figura" hahahah
............................izgubio je svaku mjeru...........................................palac dolje za ovog....................
Kujundžič vrijeđa predsjednika republike pozvavši ga na pregled, a on mu odgovara sa plavom kovertom. To su prepucavanja, a vi blebećete o nekim povredima časti. Ko da je predjednik republike zmislio i uveo tu famoznu "plavu kovertu". Za to suu si sami liječnici krivi i na njima je da prekinu sa tom praksom pa će "plava kuverta" dobiti neki drugi smisao.....
"Nas" predsjednik niti nezna sto je moral a o njegovom karakteru,koji je uzgred recenoravan nuli, ne vrijedi ni pisati.Predsjednik RH je dno dna.
Liječnici su najgori političari pa što se guraju stalno u politiku, bježe u inozemstvo naravno zbog novca. Kujundžiću bi bilo bolje da liječi ljude a ne da se nadmeće s gospodinom Josipovićem. Čast onim pravim liječnicima koji se bave svojimm pozivom i liječe ljude a ne prtljaju po politici
Kao prvo josipovič nije gospodin več DRUG,kao drugo crvenit neče jer je od rođenja crven, ispričat se neče jer bi morao dati ostavku a želi drugi mandat .Ukratko kakav predsjednik takva država .Neče pomoči niti lustracija jer su crveni korijenirveni korijeni preduboki.
"jedna placarska izjava - ništa drugo" - no dobiva na težini kad ju je izrekao onaj tko ne bi smio u to vjerovati i trebao dati sve od sebe "da toga nema ni za sitnozube"
mislim da nikog nije uvrijedio samo je kazao istinu koja nekog boli a nekog ne.
malo je pretjerao ali sad se nose bijele koverte.....
Cuj ti nasih ljecnika,,,,odjednom postali posteni,,,,,,,a vecina ih prizna samo Eure u kuverti,,,Kune nece ni da pogledaju......
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da hrvati išta valjaju nikad hdz=sdp nebi primirišali vlasti ako jedna od ovih bivših komunističkih partija dođe na vlast netreba da postojimo kao država a i nećemo postojati jer toliko glupana ne zaslužuje državu i to nije Hrvatska.