Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 155
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
HUBOL i KoHOM
Povratak na članak

'Predsjedniče, izjavom o plavoj kuverti uvrijedili ste sve liječnike'

Nakon što su predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Kujundžić proteklih dana dobacivali "mudrim" dosjetkama, na izjave predsjednika države o "plavim kuvertama" reagirala je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine.

Komentari 85

Avatar DZvonimir@KNIN
DZvonimir@KNIN
11:31 21.10.2014.

Da hrvati išta valjaju nikad hdz=sdp nebi primirišali vlasti ako jedna od ovih bivših komunističkih partija dođe na vlast netreba da postojimo kao država a i nećemo postojati jer toliko glupana ne zaslužuje državu i to nije Hrvatska.

VL
UI
Uvijek_iskreno
11:23 21.10.2014.

Predsjednik si ovako nešto ne smije dopustit, sramotno.

VL
Avatar Nexus
Nexus
12:22 21.10.2014.

Ljudi jednostavno ne razlikuju izmedju privatne osobe gospodina prof.dr. Ivo Josipovic i institucije Predsjednika Republike. Da je dr. Kujundzic na nivou prof. Josipovica nebi davao takove izjave. Izgleda da plave kuverte nisu vise tako pune pa sve vise lijecnika bjezi u Politiku.

VL
Avatar petrolio
petrolio
12:56 21.10.2014.

ovakve niske uvrede pokazuju nervozu i kako predsjednik osjeća da mu narod više ne vjeruje usprkos lažiranim anketama i da narod želi novu osobu na čelu države!

VL
Avatar deziderij
deziderij
18:41 23.10.2014.

Izgleda da su se liječnici prepoznali u izjavi ovog antipatičnog lika a ja mislim da je važnije tko je to rekao nego što je rekao jer nitko ozbiljan Yusipovića ne doživljava ozbiljno.

VL
DU
Deleted user
08:54 21.10.2014.

Ako su se osjetili prozvanima u redu je da je Hrvatska udruga bolničkih liječnika i Koordinacijom obiteljske medicine reagirala. Samo su se prije toga morali ograditi od Kujundžićeve dijagnoze i poziva legalnog predsjednika države na besplatan pregled. To je uvreda, ne samo za ljekare, nego za sve žitelje te države.

VL
Avatar matalan
matalan
11:38 21.10.2014.

prozivati fiškale, doture i političare to moraš biti lud ili hrabar, kaste ko u nepalu..

VL
MA
Markocrooo
12:20 21.10.2014.

kao što mediji postavljaju kolindu tako i josipović vodi namjerno anti kampanju protiv sebe jer je već odlučeno u sad u tko ce bit predsjednik.

VL
ZA
zahira45
12:37 21.10.2014.

Josipović je zaista glupavo postupio , htio se našaliti načinom koji je zaista neprimjereno bilo kome a osobito ne predsjedniku. Sramota.

VL
LA
lacius
16:58 21.10.2014.

Jadna smo mi država kad smo izabrali takvog predsjednika!Njegov stari je na golom otoku radio svašta,ovaj je slao tajne dokumente u Haag,glumi velikog poštenjaka a bere veliku lovu od zampa(gdje je tu uskok ) i na kraju tako popljuje liječnike koji naravno nisu svi pošteni ali velika većina jest!Ajmo Hrvati, izaberimo ga još jedanput!

VL
BB
buba.buba.581
12:35 21.10.2014.

Javila se "voštana figura" hahahah

VL
SJ
Sve je uzalud
07:03 21.10.2014.

............................izgubio je svaku mjeru...........................................palac dolje za ovog....................

VL
Avatar Nexus
Nexus
08:14 21.10.2014.

Kujundžič vrijeđa predsjednika republike pozvavši ga na pregled, a on mu odgovara sa plavom kovertom. To su prepucavanja, a vi blebećete o nekim povredima časti. Ko da je predjednik republike zmislio i uveo tu famoznu "plavu kovertu". Za to suu si sami liječnici krivi i na njima je da prekinu sa tom praksom pa će "plava kuverta" dobiti neki drugi smisao.....

VL
BE
berava
11:37 21.10.2014.

"Nas" predsjednik niti nezna sto je moral a o njegovom karakteru,koji je uzgred recenoravan nuli, ne vrijedi ni pisati.Predsjednik RH je dno dna.

VL
MA
marijanplese44
17:29 21.10.2014.

Liječnici su najgori političari pa što se guraju stalno u politiku, bježe u inozemstvo naravno zbog novca. Kujundžiću bi bilo bolje da liječi ljude a ne da se nadmeće s gospodinom Josipovićem. Čast onim pravim liječnicima koji se bave svojimm pozivom i liječe ljude a ne prtljaju po politici

VL
PP
popi popi
11:40 21.10.2014.

Kao prvo josipovič nije gospodin več DRUG,kao drugo crvenit neče jer je od rođenja crven, ispričat se neče jer bi morao dati ostavku a želi drugi mandat .Ukratko kakav predsjednik takva država .Neče pomoči niti lustracija jer su crveni korijenirveni korijeni preduboki.

VL
OS
osica
11:28 21.10.2014.

"jedna placarska izjava - ništa drugo" - no dobiva na težini kad ju je izrekao onaj tko ne bi smio u to vjerovati i trebao dati sve od sebe "da toga nema ni za sitnozube"

VL
AS
antun sklepic
06:49 21.10.2014.

mislim da nikog nije uvrijedio samo je kazao istinu koja nekog boli a nekog ne.

VL
CA
caricazg
06:01 21.10.2014.

malo je pretjerao ali sad se nose bijele koverte.....

VL
DU
Deleted user
00:27 21.10.2014.

Cuj ti nasih ljecnika,,,,odjednom postali posteni,,,,,,,a vecina ih prizna samo Eure u kuverti,,,Kune nece ni da pogledaju......

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.