Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Druženje branitelja u kleti
Povratak na članak

Klemm: Nije to tajni sastanak, nismo sekta. Matić: 'Politiko, što si nam napravila'

– Grlili su me i govorili: Eh, da si nas htio u nekim stvarima poslušati. Ja sam im govorio da je lako u šatoru reći da je prijateljstvo iznad svih zakona, ali u uredu ministra zakon je i iznad Boga – kazao je Fred Matić

Komentari 80

DU
Deleted user
11:11 03.02.2016.

matiću, matiću.. što ti je ovo trebalo??? prodao si obraz za kikiriki.

VL
BR
brojevi
11:54 03.02.2016.

*Biti čovjek* je iznad svih zakona. Matiću, Bog je transcendentalna kategorija i ne ulazi u pojmovno shvaćanje lijeve doktrine. Kao ministar branitelja nisi dostojno štitio braniteljsku populaciju nego si provodio Milanovićevu samovolju i time pokazao svoj služnički karakter. Kao šlag na svoju političku karijeru učlanio si se u SDP-e i time završio svoju transformaciju od branitelja do potrčka dezertera Zokija.

VL
JE
Jednakost
12:46 03.02.2016.

Vrijeme je i bilo da se lopta smiri.

VL
DU
Deleted user
11:27 03.02.2016.

ekipa štiti sama sebe ja sam branitelj ne oni do sad sam podržavao šator ali sad ja bih ga sam srušio

VL
BE
berna
12:08 03.02.2016.

Možeš li objasniti ljudima Matiću zašto zašto ministarstvo branitelja daje donaciju udruzi antifašista.

VL
Avatar Melankolija
Melankolija
11:34 03.02.2016.

Bistra glava je najbolja svima. Hajde da vidimo i to.

VL
DU
Deleted user
12:34 03.02.2016.

Kada već prozivate Milanovića da nije bio u ratu da vas ja kao onaj koji je bio naučim gdje su bili Karamarko i Orešković. Prvi se borio za mjesto kod Manolića a drugi za kriglu pive u Minkenu. 🍺

VL
Avatar LaMer
LaMer
11:57 03.02.2016.

Niš čudno za takve šupke prevrtljivce " fol branitelja Matića " , koji je svjestan poraza političke jugoopcije za koju se tako uporno do nedavno boril , preko noći okreče svoj kaput i svim se srestvima pokušava prodat ko netkoo tko je domoljub i prijatelj branitelja ! Ta jugosmrad smrdi do neba , isto kao što je smrdilo iz njegovih usta do nedavno !

VL
MA
Mars05
12:14 03.02.2016.

Ne vjerujem svojim očima. Tko to i s kim slavi ostavku postavljenog Ministra branitelja i istovremeno između sebe biraju novog, te odlučuju o tome je li potrebno Ministarstvo branitelja ili ne? Valjda Milanović sada upravlja ovom ekipom preko svojih jurišnika Matića i Franka Vidovića? Nemoguće! Ili je moguće?

VL
DU
Deleted user
13:45 03.02.2016.

Puno je ružnih riječi bilo rečeno no., meni ih je ipak drago vidjet sve na okupu, možda nam žele nešto i poručiti..možda da jednom branitelj znači uvijek branitelj, možda pokazuju snagu zajedništva koju povezuje ljubav prema Domovini..A možda sam samo naivan ipak nadam se da nisam. Uglavnom mislim da daju pozitivan primjer!

VL
BJ
Bjelovar112
11:29 03.02.2016.

koje druženje suboraca ? pa gdje su to oni zajedno bili ? jukic matic,klem ,vidovic svaki je bio u svojoj postrojbi .

VL
TR
traktorijadanejaci95
12:33 03.02.2016.

to su ljudi koji su 91 imali muda da stanu pred nisan mnogo mocnijem neprijatelju,u danasnjem mirnodobskom razdoblju normalno je da svi oni imaju razlicito politicko stajaliste ali svi oni znaju da je iznad svega HRVATSKA

VL
KA
kajbum
12:13 03.02.2016.

Kleme na niske grane si spao.

VL
MD
mara-danda
11:51 03.02.2016.

sada ce i one sto se vrate iz nato misija prozvati braniteljima..

VL
LA
LANA555
11:19 03.02.2016.

Nek se ljudi druze.Bolje da se druze nego da se svade .Ja sam uvjek za tu opciju.

VL
ĆA
ćaćaća
11:58 03.02.2016.

cilj velikosrpske politike u hr je posvaditi branitelje po svim frontovima razjediniti ih i rat proglasiti građanskim a mediji i političari bi nas opet odveli u balkanske integracije..s tim se već daleko doguralo pa je vrijeme da se stane...

VL
Avatar GENIJALNI
GENIJALNI
12:01 03.02.2016.

.Šteta što Tudman nije poživio da mu se sudi .....Možda ne bi ni poceo gradjanski dogovoreni rat..............--------------------- KGK blatila vladu iz Kine gdje uživala i ništa ne radila, nego prozivala i želila napraviti državni udar..... . "Bosanska kraljica",.........."Balkanska kraljica".......... i i "Srpska princeza" koja se Cmok...Cmok...Cmok (3x) sa Nikolicem

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.