Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 196
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Druženje branitelja u kleti
Povratak na članak

Klemm: Nije to tajni sastanak, nismo sekta. Matić: 'Politiko, što si nam napravila'

– Grlili su me i govorili: Eh, da si nas htio u nekim stvarima poslušati. Ja sam im govorio da je lako u šatoru reći da je prijateljstvo iznad svih zakona, ali u uredu ministra zakon je i iznad Boga – kazao je Fred Matić

Komentari 80

BR
brojevi
12:12 03.02.2016.

Matić je kao i Komadina. Komadina pati od želučanih smetnji a Matić se posvadio sa mozgom. Uzrok je patogeni virus Zokom.

VL
HR
hrza
11:01 03.02.2016.

Mazohizma I lude glave.

VL
SO
Somelier
12:35 03.02.2016.

Goru stvar od ovoga poziva Matiču na roštiljadu, Klem nije mogao učiniti. Svih tih godinu i pol, zar je to bila samo gluma ili je Klem cijelo vrijeme "sanjkao" HRVI. Ja sam jedan od onih koji bi sve dao zaa HRVI a sada sam potpuno razočaran. I ja vjerujem da je Klem ubaćeni provokator od strane crvenih ili čak od udbe iako je to ustvari jedno te isto.

VL
DU
Deleted user
12:11 03.02.2016.

Najbolji su mi ovi komentatori koji se nisu ni rodili za vrijeme rata ili su bili premali. Klemm im je najviše trn u oku jer se i kao većina nas branitelja ne svrstava desno. Mi mnogi smo svijesni da smo se mi borili protiv fašista i osvajača prema tome možemo biti samo antifašisti. A to mnogima smeta jer smo tamanili fašiste četnike.

VL
BJ
Bjelovar112
14:59 03.02.2016.

da klem i đuro su nas dovlacili u Zagreb a oni su sa maticom cijelo vrijeme šurovali

VL
Avatar traktoraš
traktoraš
11:23 03.02.2016.

Bilo bi dobro da Klem malo smanji doživljaje. Rekao bih da se malo zaigrao i umislio si je kako je neki bitni faktor.

VL
DU
Deleted user
12:21 03.02.2016.

Ko nas bre zavadi.

VL
CR
CROLINDA
10:06 03.02.2016.

hm! zašto nešto ne vjerujem da je ovo iskrena medijacija i približavanje u kristovskom smislu nego samo politička i duhovna prostitucija na obje i na sve strane

VL
IV
ivomarjanovic28
10:34 03.02.2016.

mene kao teškog invalida nema ko da prestavlja. svi su nepošteni. ja sam sebe prastavljam

VL
DU
Deleted user
11:09 03.02.2016.

matić kod klema??? odvratno!!! pogazio je sve što je pričao ove 4 godine i zbog čega su ljudi cijenili. šteta....

VL
KR
kresimirn
11:13 03.02.2016.

najsmjesnije je bilo dok je klemm prosvjedovao pa nakon nekog vremena mu milanovic rekao nesto oko porezne....vise ga nije bilo....

VL
ZZ
zzbabac
11:22 03.02.2016.

Ne znam tko je gori, Matic ili Klemm. Degutantno.

VL
R1
R1971D
12:18 03.02.2016.

Kako bi istočni susjedi rekli Tko nas bre zavadi....strašno

VL
Avatar Melankolija
Melankolija
12:53 03.02.2016.

Kad je vec napravljen prvi korak, nastavi dalje,....

VL
CA
campa
13:06 03.02.2016.

Sastali se režimski branitelji da se dogovore poslije odlaska SDP-ovih branitelja i dolaska HDZ-ovih branitelja.Poanta je dogovor o nenapadanju i grubostima u izjavama.Mi ostali koji ne pripadamo strankama prepušteni smo kao i dosad stihiji i milosti politike na vlasti.Klem i i ostali koji su i dalje u šatoru samo glume nekakvu borbu za branitelje.Sastali su se da podjele kolač te da naprave još veći razdor među braniteljima uz obveznu uskratu stečenih prava.Klem i društvo najvjerojatnije su već zaboravili zašto su podigli šatore i događaje koji su se događali oko ministarstva.Važno je da su se oni dogovorili,formalno družili a o stoci sitnog zuba ionako do sada nitko ionako nije bronuo.

VL
FR
fredyooo
20:42 03.02.2016.

nema tu ratnika, šupak do šupka, do prije par dana ko pas i mačka a sada ko pudlice, skakuću jedan oko drugoga, gdje vam je čast, da ste Japanci napravili bi sepuku ali skim ja vas uspoređujem. vi ste... ma gore sam negdje napisao šta ste....jadni ste.

VL
PR
prsamilansk
21:25 03.02.2016.

Klem možeš li se sad ko čovjek pogledati u ogledalo??? Od početka sam znao što je šator i zato nisam nikad došao u njega. Hvala ti što si mi dokazao da sam bio u pravu. Strašno je ovo što si uradio,strašno!!!!

VL
Avatar punkufer
punkufer
11:43 07.02.2016.

Kakvu je vladu imao Milanče i tko su mu bili ministri najbolje otkriva audio snimka sastanka "ministra" Matića u kojoj se on i Glavašević rugaju hrvatskim žrtvama u masovnim grobnicama dok se dogovaraju kako izigrati hrvatske vojne invalide. Potražiti na Youtube-u pod: Bujica, Matić, Glavašević

VL
Avatar deziderij
deziderij
11:58 07.02.2016.

Nisam uopća začuđen ovoj i ovakvoj skupini. Krpa uvijek nađe zakrpu a na ovom skupu su bezkarakterni ljudi, bez poštovanja prema drugima niti poštovanja prema sebi samima. Klemm-Matić&kompany koji su cijelo vrijeme fingirali svađu i netrpeljivost dok su "ispod žita" bili dobri jarani. U velikom broju branitelja ogoroman je broj onih koji su obični kukolj i sramota za sve one prave i istinske ali nikako da razdvoje kukolj od žita.

VL
NI
nindjago
10:43 03.02.2016.

Kleme,Tandara,ljubičiću sramotite hrvatske branitelje.

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.