Klemm: Nije to tajni sastanak, nismo sekta. Matić: 'Politiko, što si nam napravila'
– Grlili su me i govorili: Eh, da si nas htio u nekim stvarima poslušati. Ja sam im govorio da je lako u šatoru reći da je prijateljstvo iznad svih zakona, ali u uredu ministra zakon je i iznad Boga – kazao je Fred Matić
Komentari 80
Mazohizma I lude glave.
Goru stvar od ovoga poziva Matiču na roštiljadu, Klem nije mogao učiniti. Svih tih godinu i pol, zar je to bila samo gluma ili je Klem cijelo vrijeme "sanjkao" HRVI. Ja sam jedan od onih koji bi sve dao zaa HRVI a sada sam potpuno razočaran. I ja vjerujem da je Klem ubaćeni provokator od strane crvenih ili čak od udbe iako je to ustvari jedno te isto.
Najbolji su mi ovi komentatori koji se nisu ni rodili za vrijeme rata ili su bili premali. Klemm im je najviše trn u oku jer se i kao većina nas branitelja ne svrstava desno. Mi mnogi smo svijesni da smo se mi borili protiv fašista i osvajača prema tome možemo biti samo antifašisti. A to mnogima smeta jer smo tamanili fašiste četnike.
da klem i đuro su nas dovlacili u Zagreb a oni su sa maticom cijelo vrijeme šurovali
Bilo bi dobro da Klem malo smanji doživljaje. Rekao bih da se malo zaigrao i umislio si je kako je neki bitni faktor.
Ko nas bre zavadi.
hm! zašto nešto ne vjerujem da je ovo iskrena medijacija i približavanje u kristovskom smislu nego samo politička i duhovna prostitucija na obje i na sve strane
mene kao teškog invalida nema ko da prestavlja. svi su nepošteni. ja sam sebe prastavljam
matić kod klema??? odvratno!!! pogazio je sve što je pričao ove 4 godine i zbog čega su ljudi cijenili. šteta....
najsmjesnije je bilo dok je klemm prosvjedovao pa nakon nekog vremena mu milanovic rekao nesto oko porezne....vise ga nije bilo....
Ne znam tko je gori, Matic ili Klemm. Degutantno.
Kako bi istočni susjedi rekli Tko nas bre zavadi....strašno
Kad je vec napravljen prvi korak, nastavi dalje,....
Sastali se režimski branitelji da se dogovore poslije odlaska SDP-ovih branitelja i dolaska HDZ-ovih branitelja.Poanta je dogovor o nenapadanju i grubostima u izjavama.Mi ostali koji ne pripadamo strankama prepušteni smo kao i dosad stihiji i milosti politike na vlasti.Klem i i ostali koji su i dalje u šatoru samo glume nekakvu borbu za branitelje.Sastali su se da podjele kolač te da naprave još veći razdor među braniteljima uz obveznu uskratu stečenih prava.Klem i društvo najvjerojatnije su već zaboravili zašto su podigli šatore i događaje koji su se događali oko ministarstva.Važno je da su se oni dogovorili,formalno družili a o stoci sitnog zuba ionako do sada nitko ionako nije bronuo.
nema tu ratnika, šupak do šupka, do prije par dana ko pas i mačka a sada ko pudlice, skakuću jedan oko drugoga, gdje vam je čast, da ste Japanci napravili bi sepuku ali skim ja vas uspoređujem. vi ste... ma gore sam negdje napisao šta ste....jadni ste.
Klem možeš li se sad ko čovjek pogledati u ogledalo??? Od početka sam znao što je šator i zato nisam nikad došao u njega. Hvala ti što si mi dokazao da sam bio u pravu. Strašno je ovo što si uradio,strašno!!!!
Kakvu je vladu imao Milanče i tko su mu bili ministri najbolje otkriva audio snimka sastanka "ministra" Matića u kojoj se on i Glavašević rugaju hrvatskim žrtvama u masovnim grobnicama dok se dogovaraju kako izigrati hrvatske vojne invalide. Potražiti na Youtube-u pod: Bujica, Matić, Glavašević
Nisam uopća začuđen ovoj i ovakvoj skupini. Krpa uvijek nađe zakrpu a na ovom skupu su bezkarakterni ljudi, bez poštovanja prema drugima niti poštovanja prema sebi samima. Klemm-Matić&kompany koji su cijelo vrijeme fingirali svađu i netrpeljivost dok su "ispod žita" bili dobri jarani. U velikom broju branitelja ogoroman je broj onih koji su obični kukolj i sramota za sve one prave i istinske ali nikako da razdvoje kukolj od žita.
Kleme,Tandara,ljubičiću sramotite hrvatske branitelje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Matić je kao i Komadina. Komadina pati od želučanih smetnji a Matić se posvadio sa mozgom. Uzrok je patogeni virus Zokom.