Plenković: Nitko nije imao takvo znanje o EU fondovima kao Žalac, bila je sjajna
- Nisam nigdje u Hrvatskoj vidio nekoga tko je imao toliko znanje, entuzijazam i poznavanje europskih fondova - kazao je Plenković
Komentari 106
I poslije Ive Sanadera Andrej Sanader
Tim gore! Upravo joj je nabio još 3 godine zatvora. Znači da je znala što radi! Naime, ima puno onih koji ni ne znaju što potpisuju, a odgovorne su osobe, dok je Gabby, uza svoje znanje i entuzijazam, očito, po Plenkovićevim riječima, pokazala izuzetno visok stupanj kriminalne volje i upornosti.
Sram te bilo šta izjavi.Srami se
Ovaj čovjek pardon gnom se javno sprda s nama.
Bila je tako "sjajna" da su dosli po nju. Propjevat ce ona i o kriminalnim radnjama za koje ovi iz OLAF-a jos nista ne znaju.
".....znanje, entuzijazam i poznavanje europskih fondova....."???? Da je bila toliko upoznata onda bi znala da se prevare u EU fondovima prije, ili kasnije otkriju. Mada je vjerujem da je znala, ali je računala da će država snositi sankcije za to.
Vani postoji nešto što se zove sumnja,i zbog toga padaju ostavke.
Vidi se iz priloženog kakvo znanje Žaoka ima.Bravo Plenki.....
svjetska izjava ne desetlječa več stolječa
Andrej, kad se ugase svjetla, ugase kamere i maknu mikrofoni... Je li te barem malo sram?
Krajnje neumjerene laude Žalčevoj, prema dojmu s „puta po Hrvatskoj 2010. godine“, ne prolaze objektivnu ocjenu. U Vladu uključena Vukovarsko-srijemska (VS) lokalna vlast, ne G.Ž konkretno. GŽ, kao ravnateljica i Razvojna agencija VSŽ kojoj je bila na čelu nije se isticala na rang listi objektivno najboljih županijskih razvojnih agencija (čitaj: stvarno vrhunskih znanja i vještina njezinih ravnatelja i djelatnika koji su u natječajima uspjeli dobiti EU sredstva za najveći broj/najvišu ukupnu vrijednost svojih projekata). Istarska županija godinama daleko ispred svih ostalih (provjerljivo guglanjem). Je li HDZ nekoga od njezinih kadrova pohvalio, nagradio funkcijama u politici? Istra i HDZ?. Kasnije na drugom mjestu Razvojna agencija Slavonije i Baranje. Njezinog ravnatelja HDZ lansirao u političku orbitu (Tko je taj senzacionalni Stjepan Ribić, HDZ-ov kandidat za EU izbore uhvaćen kako je vikao da su HDZ-ovci lopovi | Telegram.hr Dakle, Žalčeva nije 2010. god bila "stručnjak kakvog nigdje nema na području apsorpcije sredstava iz fondova EU". Uz to, stručnjak za koje fondove EU? RH je 2010. godine koristila tek skromna sredstva, za projekte male vrijednosti, u prekograničnoj suradnji isključivo županija, općina i gradova (IPA-e, Instrument for PreAccession). Izdašni Strukturni i Kohezijski fond(-ovi)/projekti velike vrijednosti su postali dostupni (tek) od članstva u EU u srpnju 2013. Prvi znalci za njihovo korištenje su bili kadrovi iz središnjih državnih tijela, u Zg.
Bila je sjajna u zamracivanju love! Otkud je osudjena organizacija platila u drzavni proracun po presudi? Poslije Smradanera partija je kreditima banaka isla u izbore - brzo su napunili torbe.
98 % hrvata katolika bi to isti ucinilo kad bog ne gleda😂
nitko nije imao takvo znanje o drpanju love iz EU fondova kao gabika. bila je sjajna! obzirom da smo u hrvatskoj pokrali SVE što se moglo ukrast, morali smo prijeći na EU fondove. razumijte nas, molim. to nam je u krvi i bez toga ne možemo.
Problem kod nas je u tome da bi 99% ljudi kralo kad bi se našli u prilici.
Nitko nije imao takvo znanje o EU fondovima...Mozda zena stvarno zna znanje (iako nekako sumnjam nakon ovoga, ako toliko zna morala je znati i za mehanizme kontrole EU). Jedino sto je predsjednik pravomocno osudjene kriminalne organizacije ispustio nastavak recenice ...a.a da je imao odgovarajucu clansku iskaznicu.
Koliko Plenki brani žalac sigurno voli BBW .
Plenković, je nabolji premijer kojeg je suverena Hrvatska imala.Milanović nas je ostavio , zaduzenu i u rejtingu smeća-Dr.Marić Oxsfordski đak,izvadio nas je iz prekomjenog deficita bankrotirane drzave i doveo do investitiskog rejtinga I rasta od 8,5 %BDP-a.Sve to uz troškovee pandemije i potresa etc..
plenkoviću ti ćeš bit kriv za raspad hdz-a ništa nisi znao sanader je za tebe mala beba
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sto reci o Plenkiju i kradezeu? Pada mi na pamet jedna scena iz filma " "Odmetnik Josey Wales " ( Clint Eastwood, 1976 ) : Fletcher, stara je izreka : Pobjednicima pripada plijen. Postoji i druga , senatore : Nemojj mi mokriti po ledima govoreci kako pada kisa.