Pitajte najteže invalide što misle o lažnjacima! Uljezi nisu dobrodošli
U prva 24 sata stiglo je 2000 zahtjeva branitelja koji žele da im se u registru objavi cijeli ratni put
Komentari 150
21.12.2012. u 08:50h medjimurec je napisao/la: nezaposleni se blize broju 400 000 a oni dizu cijene i poreze i zabavljaju narod svojim spiskovima , jadno ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Nije jadno! Lažni branitelji koštaju Hrvatsku oko šest milijardi kuna godišnje! Ovi će uživatiti u nezasluženim mirovinama i povlasticama a meni će nabijati poreze! Lupetaš gluposti
kad će registar ubojica udbaša
HDZe formula za vladanje i jeste u "tajnama" o kojima bi se smjelo pricati samo na njihov nacin..................To sramoti i unistava i Hrvatsku i Hrvate.................Gdje to ima u svijetu da se cuvaju tajne,a koje su ocigleden na stetu................R.B.treba da uvjeri,ako nista,mnoge nelogicnosti u vladanju HDZea i unistavanju Hrvatske........Mnogi su to vec znali,ali mnoge HDZe razuvjerava i pored ovoliko argumenata.........................Naravno da nije toliko kriv taj lazni,nego politioka koja mu je dozvolila da se po HDZe zakonu uopisu u registar ,a za dnevnu politiku i to samo birani.............tako su vladali i unistili Hrvatsku..........Ako o tome treba sutjeti onda je najbolje i da nemamo drzavu................
Nisam vidio većeg hvalisavca od ovog ministra.
@cinbenik - evo dajem ti 3 mjeseca pa mi nakon toga navedi jedan primjer gdje je objava koristila braniteljima. Za lažne branitelje se je znalo i do sada ali ni jedna vlast nije se željela pozabaviti s tim. Jedinu koristst će imati Štrbac i ova Vlada skreću ći temu s važnijih problema.
Treba sutjeti o maltretiranju i prebijanju Vukovarac...........O pismu u kojem se optuzujue vlada i presednik za izdaju.........O nelogicnim potezima i nazadnim idejama vladajucih koji su nas vodili u ratu...............Znaci bez analize........tako ce nasi potomci po potrebi stradavti po slicnim "uzgajanim" istinama............Bolje da ih odmah pobijemo nego da im prenosimo HDZe istiune i da treba da ginu i zastupaju pljacku Hrvavtske i pretvorbe i privatizacije,izdaju i prodaju teritorija,banovine.................registar branitelja............Priznajem samo 30000 cestiti i istinskih branitelja............Ostali su stvarani u politicke svrhe za HDZe............Ispada da smo patrioti,koji zele naplatiti svaku sekundu za domovinu..............Sve izopaceno.....................
Bio bi red da nakon objavljivanja registra branitelja objave registar ,ratnih dezertera, ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- U Hrvatskoj nema ratnih dezertera, jer nije bilo objavljeno ratno stanje i nije bila objavljena opća mobilizacija! Imali smo plačenićku vojsku i bilo je "tko voli nek izvoli"!
..gademi se svi ti ljudi koji su se okoristili braniteljskim pravima a nisu imali pravo na to..pravda je dostižna ali spora,dosta je bilo tog muljanja i laži,nek se kazne i doktori koji su lažirali te proklete povlaštene mirovine kojima suu ti i takvi lažni branitelji išli na ljetovanje sa svojim gospđama,dok su penzioneri sa 40 godina radnog staža kopali po kontejneru da bi zaradili komad kruha...
Ajde da je i taj bauk registra sada riješen,ali.. Ukoliko nakon otkrivanja lažnjaka ne uslijede represivni koraci,osim brisanja iz registra,ovaj trud oko objave bit će uzaludan. Prvi korak je da je registar objavljen,drugi je odvajanje pravih od lažnih branitelja,treće jee utvrđivanje materijalne koristi lažnjaka, četvrto povrat otetog i prema veličini grijeha ,kazneni progon. Naravno ,kazneni progon i za sve koji su im potpisom omogućili status. Da ne bi došlo do zastare,svakako treba tloupotrebe podvesti pod ratno profiterstvo.
ima i onih koje su za vrijeme rata u pijanom stanju satrali kamioni, auti ....a potom su njihova djeca i zene dobili mirovine i stanove....sta sa takovim slucajevima, a ima ih?????
u zadnjih 15 dana dva puta su se dijelili automobili invalidima dom. rata na "Zagrebačkom velesajmu".Ko su ti invalidi???Siguran sam da imaju dobru mirovinu i rješeno stanbeno pitanje a sad im dajte još i aute,a s druge strane ima onih koji ne mogu ostvariti ni minimum svojih prava.Zašto o tome nije pisao ni jedan list pa ni "Večernji".
I dosad su, prije objvaljivanja registra, stizale prijave ljudi za lažne branitelje. I nije ništa učinjeno. Zašto itko pod milim bogom misli da će sada biti drugačije...? Vrijeme će pokazati, ali bit će opet onako kako sam već doživio naa bezbroj primjera: da sam uzalud opominjao dok je bilo vremena i da je na kraju opet sve ispalo onako kako sam i govorio da hoće: loše!
a sta nama bosancima znaci objava?! osim milion problema pogotovo mi koji cesto prelazimo granicu..ko ce nas zastiti od maltretiranja a gospodine ministru?!
Javno ste napali..ZDRAVKA MAMICA..da je LAŽNI BRANITELJ.:( samo zato sto je prije negdje izjavio da je i on..sudjelovao i doprineo..u Obrani i Stvaranju Hrvatske Države..iskopali slike..di je u HV uniformi,,kapom i SAHOVNICOM..na kapi..čovjek je možda vise..doprineo i pomogao.,tada od nekih..koji su godinama..smrdili u uniformi..opijali se po terenima i vojarnama..i nikad jedne Akcije vidjeli.:( ali su Hrvatski Branitelji..A najveća žalost u svemu tome..je sto ZDRAVKA MAMICA..ni nema u Registru...:( ali za popljuvati čovjeka..ima uvijek mjesta..Stvarno mnoštvo vas je..kako MAMIĆ..kaže ..MUCKA DJUBRAD
1.12.2012. u 09:26h ze-do je napisao/la: a sta nama bosancima znaci objava?! osim milion problema pogotovo mi koji cesto prelazimo granicu ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sudi se samo onima koji su činili zločine! Ako nisi ubio civila ili zarobljenika nemaš se čega bojati! Srbi me mogu osuditi nikoga iz registra bez dokaza! One koje će uhapsiti to bi učinili i da registar nije objavljen
Iznimno me zanima registar udbaša,aboliranih i dezertera. Kada će biti objavljen da javnost zna tko živi pored njih?I tko ovdje laje?!
mnogo bosanaca se borilo za hrvatsku drzavu,vecina nije ostvarila niti jednu privilegiju i sutimo. a sada trebamo ispastati. ja zelim da mene brisu iz registra
Pitajte najteže invalide što misle o lažnom ivalidu Predragu! O licemjerja nebeskog
21.12.2012. u 09:34h ze-do je napisao/la: kviki111 govorim o maltretiranju ne o hapsenju ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Uvjeravam te, sami su priznali da su izgubili sve ratove i po nijhovoj politici je očito da je u njihovim glavama rat odavno završio! Ne moguu maltretirati pola milijuna ljudi jer to ne vodi nikuda! To još ratuju lažni branitelji jer se boje da će se ih pravni sustav jednog dana sjetiti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Drugi veliki doseg ove vlade, opet spisak a ovaj put branitelja . Eu ih upozozorava da nista ne rade , bdp im pao za 1,9% , nezaposleni se blize broju 400 000 a oni dizu cijene i poreze i zabavljajuju narod svojim spiskovima , jadno !