Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 10
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
predrag matić:
Povratak na članak

Pitajte najteže invalide što misle o lažnjacima! Uljezi nisu dobrodošli

U prva 24 sata stiglo je 2000 zahtjeva branitelja koji žele da im se u registru objavi cijeli ratni put

Komentari 150

ME
merdevina
23:56 20.12.2012.

20.12.2012. u 23:53h ramboR je napisao/la: ostavi danas gajbe robe na cesti pred trgovinom..... --- Pa to se tako jednostavno ne radi! Iz organizacijskih, higijenskih, financijskih i ostalih razloga prihvat robe mora biti organiziran i popraćen odgovarajućom dokumentacijom.

VL
OB
-obrisani-
23:56 20.12.2012.

Slovenci su najbolje prosli, sad imaju i more a za koji mjesec kad udete u EU imat ce na raspolaganju cijeli Jadran.

VL
OB
-obrisani-
23:58 20.12.2012.

20.12.2012. u 23:56h merdevina je napisao/la: 20.12.2012. u 23:53h ramboR je napisao/la: ostavi danas gajbe robe na cesti pred trgovinom..... --- Pa to se tako jednostavno ne radi! Iz organizacijskih, higijenskih, financijskih i ostalih razloga prihvat robe mora biti organiziranziran i popraćen odgovarajućom dokumentacijom. ************** . he he he ..popratio ti je s dokumentacijom....HDZ..kompletnu privredu....

VL
OB
-obrisani-
23:59 20.12.2012.

Varalice treba kazniti samo se ja bojim da ce ovaj registar u javnosti napraviti vise stete nego koristi vrijeme ce to pokazati

VL
OB
-obrisani-
07:08 21.12.2012.

Već dugo se radi na ideji ovog Registra, koji je trebao pomoći Savi Štrbcu i serbskim političarima, koji još uvijek nisu odustali od pokušaja stvaranja velikesrbije, a ne da pomogne braniteljima. Nakon tisuće poziva i ukazivanja na lažne branitelje uu Registru, mini star Fredi, odgovara, da je on posao završio, a ako nešto nije u redu, neka se obrate policiji i nadležnim institucijama. To je pomoć braniteljima? Bljak!

VL
CI
cinbenik
07:49 21.12.2012.

Sve pohvale ministru-....Mnogi neshvacaju da ministar hoce pravdu pa neka i njeg kosta............To i jeste moto bivse oporbe...........Cacic se uvjek zalagao za pravedan zakon,ali je koristio HDZe zakon pljacke koji stiti lopove,pa sto ga nebi koristio i svatko pa tako i Cacic.........Taj zakon i zakone,je oporba i srusila i uvodi pravednost i pokazuju dosljednost,pa tako radeci protiv HDZe lopovskog zakona,idu i sebi na stetu,ali na dobrobit Hrvatske sto Bozanice i vecina HDZe nemogu ili nece da shvate.................Slicno je i sa registrom B............Sigurno je da su i mnogi posteni branitelji pristali na lopovski zakon za branitelje koji unistava Hrvatsku,a velica HDZe...........Nitko se nije bunio za tolike dane borbenog sektora ,a kojeg nije bilo ........gen.Gotovina ima 1900 dana borbenih djelovanja toga nije bilo u Hrvatskoj,ali je HDZe tako ponudio braniteljima da bi sprao svoju ljagu za izdaje...............Nitko se nije bunio ,a smijesno je da netko ima toliko borbenih djelovanja..........

VL
DU
Deleted user
07:50 21.12.2012.

A tko je kriv ovim lažnim i pravim braniteljima i "braniteljima". Napravili ste si toliko udruga koliko vas ima na popisu u Registru pa je normalno da sve skupa nije normalno. A bilo bi normalno da ste se ugledali u u borce-partizane i uredili si sve tak kak su si i oni uredili pa je sve štimalo. Ili ovaj registar pokazuje lošu kopiju bivših boraca-partizana.. Ali vi bi i ovce i novce. E, ne može!

VL
CI
cinbenik
07:56 21.12.2012.

Nitko od branitelja,postenih,nije ni pitao "koliko ce Hrvatska platiti" negovo ucesce u obrani...........Nitko nije ni trazio cak ni invalidnine za ranjene ,odmah,pa ni place...........HDZe je zbog pomanjkanja na crti,a koristeci proracun i pljacku(umirovljenika)dali sebi za pravo da "prisvoje" branitelje visokim mjesecnim naknadama,a pri tome nemisleci uopce za buducnost Hrvatske..........Uostalo tako su radili u svim sverama nase zajednice..............Objava R.B.je vec dalo rezultate jer je to zelja velike vecine gradjana,a zbog sumnje u iskrenost HDZe registra branitelja.............Gradjani su to podrzali i danas ga imamao............To je prvi korak u nizu razotkrivanj HDZe nestasluka u steti nanesenoj Hrvatskoj..........Zato i skacu na noge jer se boje istine objavom branitelja.........

VL
AN
andromeda4
07:58 21.12.2012.

U Hrvatskoj ima 500 000 branitelja. Od tih 500 000 ima 68 000 ratnih vojnih invalida koji imaju privilegije, dok ostali branitelji prema Zakonu o pravima hrvatskih branitelja nemaju nikakvih privilegija (dobili su jedino nešto sitno dionica) U Hrvatskoj jee u tijeku rata poginulo oko 15 000 ljudi. Od toga manje od 5 000 ljudi poginulo je kao vojnici u borbenim djelovanjima. Ostali pripisani su stradali kao civilne žrtve rata, logori, prometne, hoštapleri, prva linija šanka, srpski civili pobijeni tijekom Oluje, četnici itd. Iskustva iz svih ratova vođenim u svijetu pokazuju da na jednog ubijenog vojnika dolaze tri invalida, po svim osnovama, PTSP, fizička oštečenja itd.

VL
AN
andromeda4
07:58 21.12.2012.

Iz toga proizilazi da u Hrvatskoj ima oko 15 000 pravih invalida domovinskog rata. Znači da imamo 50 000 lažnih invalida koje je stvorila Sivka. Oni su pravi problem Hrvatske države, koji se nitko ne usuđuje riješiti. Dirnete li u njhove respektabilne mirovine (prosjek 8 500 kuna) imat ćete kaos u Hrvatskoj. To je političko podzemlje Zločinačke koje će oni koristit u svakoj prilici kad budu mogli, kao što su to radili do sada (vezivanje lancima na Markovu trgu, splitska riva itd) Na mirovine lažnih HRVI godišnje se iz proračuna troši 5,6 milijardi kuna. I tako godinama i još desetlječima. A oni sjede po kafičima i kladionicama i troše svoje ničim zaslužene respektabilne mirovine. I smiju se u lice radnicima na čijoj grbači žive

VL
CI
cinbenik
08:15 21.12.2012.

Zato svaka cast ministru Maticu jer je postao ,mobilizirani,branitelj,ali ipak branitelj i to Vukovarski,i sto je skupio snage i mudrosti da spere ljagu sa branitelja,koju im je natovario HDZe.................Nitko drugi nije imao hrabrosti,a znamo da se ubilo2000 branitelja,a imamo 1100 braniteljskih udruga i niti jedna nije smjela pojasniti HDZeu da to sto rade nevalja i nanosi steu braniteljima.......i to je placeno sa ovim 2000 samoubijeni branitelja...............Posto su uglavnom sve te udruge HDZe udruge branitelja i oni bi trebali snositi odgovornost za takve prljavstine HDZea koje su direktno odveli 2000 branitelja u smrt...........Matic je to prepoznao smogao snage i jos jednom spasava Hrvatsku,ali sada kao ministra legalne vlade RH..........

VL
JF
JASAM FROGFISH
08:22 21.12.2012.

Već 15 godina se naveliko priča o broju branitelja i invalida i svaki pokušaj ili priča o tome su unaprijed bili osuđeni. Ovako nitko neće moći osuditi ovu vladu za proganjanje branitelja nego će ih proganjati pravi branitelji, samo se nadam da će sudovi odrađivati svoj posao. Svim pravim braniteljima velika hvala i vječna slava.

VL
DU
Deleted user
08:32 21.12.2012.

Narod je opet dobio igara i to uoči praznika, a kruha ni na vidiku.Sa gnušanjem gedam na to da ima lažnjaka, ali provjere i istrage bi ipak naložio institucijama. Ovako opet imamo situaciju da će biti poziva na linč iz najnižih (životinjskih) pobuda. Pitam Matića, ko bu obeštetil ljude koje ''dobronamjernici''objese na stup srama, a ustanovi se da nisu lažnjaci??? Sava Štrbavi samo treba kliknuti, evo na tacni meni da odluči koga će. Službe u susjedstvu pozorno prate i analiziraju registar, napraviti će spisak, izdati optužnice, raspisati tjeralice, a protiv koga-napisao Fred Matić. Sada ga ovdje pitam: kad uhapse Srbi, ili neko drugi na temelju tjeralica koje će biti raspisane, dali bu Matić platil advokate koji će vaditi ljude iz zatvora, t.j. dokazivanje nevinosti??? Još jednom, kao i stotinu puta u zadnjih godinu dana, vlast u neznanju i nemogućnosti rješavanja goručih problema nezaposlenih, katastrofe u gospodarstvu, erozije kompletna društva, pribjegava bacanju kosti među ljude; kao da su rješili probleme, a zapravo građane poziva da staljinističkim metodama 1944 do 1990 rješava probleme nesposobne i korumpirane birokracije u državnom aparatu.

VL
JM
johnny_m
08:33 21.12.2012.

Kad već spomenuste Savu Štrpca, on je već pozvao hrvatske branitelje da se ohrabre i objave svoj ratni put jer bi im to olakšalo podizanje optužnica protiv onih koji su počinili zločine nad Srbima. Pametnome je to mislim dosta.

VL
KV
kviki111
08:38 21.12.2012.

21.12.2012. u 08:32h krka je napisao/la: Službe u susjedstvu pozorno prate i analiziraju registar, napraviti će spisak, izdati optužnice, raspisati tjeralice, a protiv koga-napisao Fred Matić. Sada ga ovdje pitam: kad uhapse Srbi, ili neko drugi na temelju tjeralica koje će biti raspisane ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Lupetaš gluposti! Ne mogu Srbi raspisati tjeralice za pola miljuna ljudi! One koje će na granici uhapsiti, njih bi ionako uhapsili i da registar nije objavljem! Nije dovoljno da se netko nađe u registru da bi ga se progonilo"Srpsko pravosuđe je jadno samo sebi ako ćer materijal za optužnice crpiti iz registra. i na kraju da Srbi počnu masovno zatvarati naše ljude sigurno bi naša vlast učinila

VL
JM
johnny_m
08:39 21.12.2012.

Šta bi učinila kviki? Isto ono što čini za Veljka Marića možda?

VL
AA
aabbcc
08:42 21.12.2012.

21.12.2012. u 08:33h johnny_m je napisao/la: Kad već spomenuste Savu Štrpca, on je već pozvao hrvatske branitelje da se ohrabre i objave svoj ratni put jer bi im to olakšalo podizanje optužnica protiv onih koji su počinili zločine nad Srbima. Pametnome je to mislim dosta. __________________________ Zasto bi registar ili bilo ko stitio ratne ZLOCINCE na bilo kojoj strani . ZLOCINCIMA nije mjesto u registru, jer oni su zlocinci a ne branioci !!!

VL
KV
kviki111
08:45 21.12.2012.

21.12.2012. u 08:39h johnny_m je napisao/la: Šta bi učinila kviki? Isto ono što čini za Veljka Marića možda? ---------------------------------------------------------------- Nešto sam krivo pritisnuo pa je tekst objavlje!" Sigurno bi naša vlada počela progoniti i maltretirati Srbe! Što se tiće Marićaa da baš ništa nije kriv zašto bi ga držali u zatvoru! Sjeti se Norca, Glavaša i još mnogih! Svi su bili nevini samo zato jer su Hrvati a svima su dokazani zločini! Ne vjerujem da drže Marića u zatvoru a da nemaju baš nikakve dokaze

VL
CI
cinbenik
08:48 21.12.2012.

Za Veljka Marica nisu mogli nista uciniti ni oni,koji su bijesni za objavu,a kamoli ovi.................Osnovni problem Hrvatske je da treba vratiti Hrvatima moc prepoznavanj sta je to realno,i normalno................I to je HDZe unistio,a i zbog velike podrzke crkve toj stranci...........tako da smo morali vjerovati po svaku cijenu HDZeu po nagovoru crkve,a pokazalo se drugacije...............

VL
JM
johnny_m
08:48 21.12.2012.

Lopov Kad shvatiš način na koji radi Savo Štrbac i njegov Veritas onda će ti biti besmislena tvoja konstatacija o tome kako neobjava registra kao štiti zločince. Svi koji su krivi trebaju na sud pa u prdekanu na duži vremenski period ako im se dokaže da su krivi. Kod Save to ide malo obratno on odabere i optuži pa ti dokazuj da si nevin. A ne boj se digne optužnice u RS-u i onda se to automatizmom podizanja tjeralice šalje na Interpol i onda dobiješ slučajeve slične Purdinom. Ljudi shvatite da se ovdje radi o liku čija bi patologija bila nadasve zahvalna za proučavanje različitim sferama znanstvenika.

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.