Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 10
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
predrag matić:
Povratak na članak

Pitajte najteže invalide što misle o lažnjacima! Uljezi nisu dobrodošli

U prva 24 sata stiglo je 2000 zahtjeva branitelja koji žele da im se u registru objavi cijeli ratni put

Komentari 150

KV
kviki111
10:51 21.12.2012.

21.12.2012. u 10:45h ngolubic je napisao/la: ima dijagnozu opća nesposobnost za rad a mogu biti u saboru. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sjedio doma ili u saboru i čemu je razlika? Pa jezik mu nema PTSP

VL
SE
sestrićna
13:18 21.12.2012.

samo oni koji su bili na prvim crtama i rovovoima zaslužuju sve beneficije..svi ostali su logistika..

VL
IN
insignia
22:15 21.12.2012.

večeras iblerovac administrira. Laku noć Hrvatska. stalna na tom svijetu samo mijena jest. Tako će i ovaj kifeliti,rekao bi Izet.

VL
Avatar xxxkrivixxx
xxxkrivixxx
22:14 20.12.2012.

Tomislave Filakoviću, Slavonije te se srami!

VL
FO
Folirant
23:35 20.12.2012.

Ma to vas opet Srbi kradu.

VL
IN
insignia
09:27 21.12.2012.

I nitko od novinara da pita ministra o stupnju invalidnosti kojeg posjeduje?!

VL
DE
dejure
22:41 20.12.2012.

o tempora - "Pravednik" to dobro ZNA, zato i jest spominjao otok Goli...

VL
ME
merdevina
23:23 20.12.2012.

Tko je želio vidjeti moj ratni put mogao je tih godina poći samnom!!

VL
LA
larala
22:18 20.12.2012.

"Neka se žale Iliji Rkmanu i Potrošačkom kodu, očigledno su dobili falši proizvod..." jedini ko je dobio falš proizvod su pravi branitelji s cijim životima se igra ministar koji si je u staž besramno upisao obuku....i ovo o zahtjevima braniteljaa da se objavi njihov ratni put....jel je to maticu tvoj drugi korak jer ipak to traži savo štrbac? jel to je jedina svrha objave registra...za lažne branitelje bi bilo dovoljno objaviti registar hrvi da se vidi tko i zašto prima mirovinu.....

VL
Avatar puky
puky
22:21 20.12.2012.

"Pitajte najteže invalide koliko im je bilo teško sve ove godine gledati pojedince koji zloupotrebljavaju prava koja pripadaju njima koji su Hrvatskoj dali dijelove svoga tijela" ... koji demagog ... koja su to prava bilo lažni bilo pravi branitelji aa koji nisu HRVI uskratili najtežim invalidima ? ... koliki si im ti matiću uskratio sa svojih 100% HRVI ani khurac ti nije ... još si i ozdravio kako bi na ministarsku plaću mogao doći ... lažni branitelj i HRVI sakriva se iza invalidnosti pravih branitelja i HRVI i iskorištava ih lovom na vještice za ispunjenje političkih ciljeva svoje partije ... ovo se može okarakterizirati kao neprijateljski pokušaj preuzimanja braniteljske populacije od HDZ-a ... crveni su u svojim zamisli da je HDZ zarobio braniteljsku populaciju u mrežu svoje politike a sada će oni svojim mamcima lovinu sebi preuzeti ... ništa ni od prvog ni od drugog ... branitelji su domovinski a politike su pokvarenjaka ako se na ovaj način hoće koristiti nečim što im ne pripada ... strava ...

VL
OB
-obrisani-
22:24 20.12.2012.

ehhehehe Hrvatskom upravljaju ili imaju presudan utjecaj razne nevladine udruge, PR-agencije koje oblikuju razmišljanje i ponašanje ne samo političara nego i stranaka, ali i koje diktiraju uniformiranost izabranih tema u svim važnijim medijima. Lako je to uočiti praćenjem raznih medija u Hrvatskoj koji poput papagaja prenose iste vijesti i na slični način izlaze s komentarima istih. Tek su ponegdje razlike u stajalištima, svjetonazorima, ali to je najčešće na razini marginalnih utjecaja kao što su pojedini kolumnisti. Sve to skupa se nikako ne može smatrati kao interes razvoja demokracije, nego njeno rušenje i uspostava hegemonije elitističkih oligarhija. Upravo je takva hrvatska politička stvarnost, hrvatska politička scena kojom se izmjenjuju uniformirani politički pingvini nesposobni za bilo kakav radikalni potez koji bi preusmjerio ovaj strmoglavi moralni i gospodarski pad u nešto još uvijek sasvim nepoznato.ehehehe

VL
FI
fico1
22:28 20.12.2012.

Zašto laže kad čovjek koji radi u m b kaže tek 50 .. tko sad laže? Matić il Novinar?

VL
Avatar Svećenik
Svećenik
22:29 20.12.2012.

prilično glupa situacija. Ministar "šeretski" trabunja o potrošačkom kodu- Pripremali su registar za obajvu godinu dana, znali su da će biti brdo primjedbi, a nisu predvidjeli kako prijaviti, kome, što. sada se loptaju prijavama od mupa do dorha do misnistarstva. seljački.

VL
MA
matokan
22:31 20.12.2012.

Hoce li objaviti i kada spisak laznih branitelja.Izgleda ima ih vise nego onih pravih branitelja.Hoce li koji Procelnik zavrsiti zbog toga u "cuzi"

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
22:34 20.12.2012.

– ako je suditi prema tisućama prijava građana koje su se dan prije slijevale u ministarstvo – Reda radi sad bi trebalo sve registrirati i te koji su prijavili suociti ih sa prijavljenim i neka ti koji su sagrijesili SNOSE POSLJEDICE.

VL
Avatar Pro et Contra
Pro et Contra
22:37 20.12.2012.

Treba objaviti i spisak tih koji prijave

VL
DE
dejure
22:37 20.12.2012.

"..a samo prvog dana objave stiglo je i 2000 zahtjeva branitelja koji traže da se objavi njihov cjelokupni put......" Ha ha ha, nasjeli na vapaj save škrpca iz rs, da se tako olakša potraga za rvackim "ratnim zločincima nad tisućama srba"

VL
DE
dejure
22:39 20.12.2012.

Pitanje je tko su ti "koji prijave" - da to nisu kreatori lažnih optužnica protiv branitelja ?

VL
DU
Deleted user
22:39 20.12.2012.

"iz pouzdanih izvora" saznao sam da su prvi koji su podnijeli zahtijev da im se objavi cijeli ratni put bili milanović, jovanović, pusićka, opačićka, josipović, pupovac, džakula.......

VL
BR
Brandfackel2
22:46 20.12.2012.

Evo kako vidimo objava ovoga zbrda-zdola sastavljena registra donosi i prve rezultate... Tamo neki četnik se brani da nije ubio hrvatskoga civila jer je taj Hrvat u registru evidentiran kao hrvatski vojnik. Ovo je ogroman "uspjeh" Peđe, Jovice, Rajka, Miladojke i ostalih "hrvatskih ministara"... Samo da znate kako ste samo "pomogli" Hrvatima koji i dan danas žive u Srbiji ili genocidnoj tvorevini "Republici Srpskoj". Bit će im stvarno "ugodno" kada Srbijanci na internetu čitaju imena njihovih rođaka koji su 90tih bili u "ustašama"...

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 8 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.