Paradoks moderne demokracije ili: biste li oduzeli državljanstvo onima koji otvoreno mrze Hrvatsku?
Što znači prijedlog Domovinskog pokreta da Vlada revidira državljanstvo Bošnjaka koji svojim političkim djelovanjem nanose štetu Hrvatima?
Komentari 74
Apdolutno da
Taj DP mi se čini da traži načine da dobije jeftine poene.
DP idemooo u srž..
Lustracija.
Jeftina demagogija. Zbog čega su dijeljena prije svega?
Kasno je, previše ih se doselilo
U koju skupinu spadaju oni koji su je opeljušili?
A tko će određivati šta je to mržnja prema Hrvatskoj? Je li mržnja prema Hrvatskoj nepoštivanje hrvatskih zakona? Ima i Hrvata iz BiH koji ne poštuju hrvatske zakone. Treba li i njima oduzeti državljanstvo?
Mrziteljima bih!
Zagreb bečka škola!? Iz kojega si dijela Marsa stigao, čovječe?
Drveni, pa Hrvati, referendumom glasali za samostalnu drzavu Hrvstsku. Naravno tada je glasalo vise od 95%. Naravno tadasnjeg stanovnistva Hrvatske. Neznam tko to danas misli da zelimo neku Jugu. Pa kaj je vama. Zasto nam stalno govorite te bedastoce.
Čude me ovi DPovci! Oni bi opet rat u BiH. Glupi su kao krompiri. Tko ne voli Hrvatsku? Hoćemo li inkviziciju ili denuncijaciju. Ne vole je kreteni koji ubijaju ljude u Hrvatskoj, kreteni koji kradu domaćim ljudima, koji kradu državni novac, koji zlorabe svoju ovlast. Koji besramno uzimaju plaće preko 4000 i rade samo za svoju korist, koji šire mržnju i nejednakost među državljanima koji šire nejednakost i slobodi govora, rada i ostalim civilizacijski dostignućima. DP nemojte biti takvi kakvi jeste i otežavati položaj Hrvta u BiH. To je izborna baza HDZ-a. Na izborima ste dobili 7 mandata za Sabor na programu uzimanja glasova HDZ i sada kao hijene zbog boljih izbornih rezultata manipulirate sa Hrvatima u Bosni i Hercegovini, a doma, pljujete u ruke HDZ-a kao najvećih protivnika. Fuj, sljedeći izbori biti će te izbrisani iz Hrvatskog Sabora!
Baš bi volio čuti što o ovome misle "ljubitelji" Hrvatske tipovi ala Jakovina, Klasić i Markovina.
Žarko, sunce ti žarko, Hrvatska je administrativni pojam i ne može se mrziti. Može se nrziti kriminalnu vlast koja pogoduje velikim igračima i puni džepove!
Zanimljivo možemo se počeo brinuti o Mirovinama hrvatski branitelja a stranka možemo u svom statutu jasno naznačuje da rat 90 tih ili domovinski rat samo mit .
Trebalo bi državljanstvo uzimati onima koji ne žive u Hrvatskoj, nikad nisu živjeli u Hrvatskoj, ali jako dobro žive od hrvatske sise i pomoći za Hrvate van Hrvatske , a glasaju na izborima za Sabor RH.
Nisam baš vidjela u medijima kolumne o onoj hdz-ovoj prostakuši, osječkoj županici koja je izjavila da SDP i Možemo nemaju što tražiti u Slavoniji. Pokušavam zamisliti da je Tomašević izjavio da HDZ nema šta tražiti u Zagrebu. Koliko bi samo kolumna bilo o tome napisano. Kao o Sandri Benčić koja je dama naspram ove HDZ ove sirove prostakuše.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako kažeš da je hdz osuđena kriminalna zajednica, onda otvoreno mrziš Hrvatsku?