Glavaš se oglasio nakon što mu je Milanović oduzeo odlikovanja. Poslao je kratku poruku
Milanovićeva odluka uslijedila je nakon pravomoćne presude Glavašu
Komentari 92
Kod nas se svakoga pušta u javni prostot. Ako se pita DP glavaš će u budućnosti biti veći heroj nego do sada.
I oni Ante gromom bi te spžija kad bi to metnija na sebe.
još kao klinjo oblačio se u crno na korzu ispred rome
Kakva država takvi i sinovi...
Crni, crni...sve ste crnji. Crno vam se i piše.
"Sada ću u svečanim prilikama nositi tatina odličja kojim ga je odlikovao poglavnik NDH, dr. Ante Pavelić!" Čega se pametan a dodao bih iciviliziran stidi Glavaš se ponosi....
Nosit ćeš ti orden Muda labudovih!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bolesno. Da je imao priliku, prodao bi i Slavoniju.