Odakle braći Ćulum dva skupocjena Lamborghinija i jedan Ferrari?
O statusu vozila upoznati su radnici UNO-a BiH radi utvrđivanja carinskih prekršaja
Komentari 56
Cuj samo ove policijske nabulozne izjave,"Za Strazisar je utvrdjeno da je strana drzavljanka te da nije ispostovana procedura za boravaka stranaca"aman drzave,u koju je uslo zadnjih godinu-dvije 1 milijon izbjeglica,niko ni je prijavljen,niti je izbacen iz Bosne,a ova curica jeje ima samo osobnu naravno Slovensku,a staje bosnaski policajaca briga odakle ljudima ta skupocjena auta,imaju uredne papire(saobracjne i zelene kartone),i tu nema sta dallje da se pametuje,zasto bosanska policija ne utvrdjuje odkle cerki Bakirovoj audi q8,odakle Bakiru najnovija verzija Mercedsa,pa vila od 2 milijona maraka,a ni dna ni je proveo na baustelama zapada,koja je septicka jama ova bosan.
pa isto odakle Tuđmanovom unuku banka - radili su po 16 sati dnevno i uštedjeli...
Što se čudite odakle im? Sjetite se onog Alije Sirotanovića sa hiljadarke.Najučinkovitiji je bio sa lopatom, a viđe ovih.U svakoj ruci po jedna lopata i eto ti Ferarija.
Na prvi pogled djeluju mi na mlade inžinjere kemije i biomehanike.
I sada će od svih njih samo Slovenka da nahebe...😁😂😁😂Bem ti svakakve države...
ha...ha...
Mi se bavimo tuđim dvorištem, a u naše ne možemo niti ući od smeća....
Niti će doživjeti starost, niti umrijeti na prirodni način. Što će im sve to.
Sto zar mi u Hrvatskoj nememo dovoljno kriminalaca pa ih dovodimo iz druge ne bas prijateljske drzave.Kog briga za te dopingirane degenerike iz Banja Luke.
Hebite se s komentarima, oni voze Lamborghinije a vi????
koji biseri iz BiH
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dodiku i nekima iz njegove svite zapela za oko skupocjena auta! Obračun entiteske mafije sa "regularnom" mafijom, na srpski način.