Odakle braći Ćulum dva skupocjena Lamborghinija i jedan Ferrari?
O statusu vozila upoznati su radnici UNO-a BiH radi utvrđivanja carinskih prekršaja
Komentari 56
Sramota "porezne" i "institucija" gdje krimos bez 1 sata radnog staža ima nešto što i dijete od 4 godine može dokazat da li je legalno !!!!!
Jel se to tak izraste od banjalučkih ćevapa?
Zar to nije bosanski problem?
Izgledom pravi znanstvenici
Fuj ! Ovo doslovno smrdi !
Briga nas za braću Ćilim nego kaj pa Slovenka dela s tom bagrom ? Isti @ EU Hadžija
Ovo je za povratiti.
Ovaj prvi je napisao roman a drugi piše kajdanke
Vratiti ih u Kongo materi...
Sljakali decki na bausteli u mikenu,sta bolan pricate protiv njia.? 😂
Ljudi tesko rade, pa imaju a u BiH kaznu ce platit samo ova neprijavljena Slovenka. Od ovih su mozda na granici trazili zelenu kartu.
Al se mlati po steroidima hahaha, žalost
Posto govedina?
Ove kad vani vide radje im sve daju bez cjenkanja.
Vesti iz Rehgije? hahah pa vidi se na fotki da su vrhunski intelektualci. a Teja Stražišar zaradila posteno svoj dio, dala...p...
I ovi će poljubit hlad cestu samo samo je pitanje dana kada će se to desiti
cure moraju biti luxe starlete jer to normalno ide sa ovakovim makinama i ovako poslovnim ljudima ...to je danas chik bienis i unosni arbajt ...
Odakle im?... ma što uopće i pitate.... podigli ga u Italiji i na rukama donijeli do Bosne...pogledajte koliki su..... ali..... mislim da su to sve proteini i kemikalije.....
Badava im svi auti i novac.... kad ovako izgledaju. Prestrašno i nakaradno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Po fotkama bih rekao da su vjerojatno investicijski bankari u švici , vidi se na njima ta kalvinistička suzdržanost , samozatajnost i posvečenost poslu !!!