Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!
Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH
Komentari 467
eu-srb janez---puno ,puno pametniji od aktivista . mora se priznat, komentari su sadržajni. a ne spominješ glavaša. mudro nema šta.
kamoćemo 30---molim bar jedan pametan komentar od tebe, kao eu srb janez. ugledaj se na njega . čovjek piše i ne spomijne glavaša. a se razmemo. uzmi instukcije za pisanje komentara.
.. ..... ako hrvatska nastavi ovim trendom se razvijati do 2020 ona ce biti kolonija Srbije, Slovenije ...danas hrvatska nema svog predsednika vec samo tadicevu plisanu igracku.... do 2020 hrvatska ce biti satelitt slovenije ili srbije..... hrvatska nemre sama opstati...
21.11.2011. u 14:20h 3okamocemo je napisao/la: .ribnik = tamocemo . braco,a tko je ribnik?
21.11.2011. u 14:23h fran108 je napisao/la: eu-srb janez---puno ,puno pametniji od aktivista . mora se priznat, komentari su sadržajni. a ne spominješ glavaša. mudro nema šta. A kako da spominjem Glavaša kada ga ne poznajem, niti znam koga je sveve klao ili pokrao...Ja pre svega spominjem nevine vitezove alias robijaše XXXL klase i njihove štovatelje koji bi uz prosvjede u potporu robijašima i slušanje Thompsonovih pjesama još malo krali i po Sloveniji..
21.11.2011. u 14:20h 3okamocemo je napisao/la: . Sigurno si neki branitelj kad tako braniš Hrvatsku. Sad kad je zagustilo,HDZ propao,prebacio si se socijalistima. Koliko odlikovanja imaš od Franje Tuđmana?
. 179.....najdraze mi je ono, za pustanje Arkana na slobodu .
Glavašu je APSOLUTNO NEVIN i ništa nije mu dokazano a čovjek je osuđen na osnovu montiranog procesa i lažnih svjedočenja. Branimira Glavaša se jednostavno htjelo politički diskvalificirati jer je postao važan politički čimbenik u i istočnoj HR. Protiv Glavaša naročituočitu hajku vodi udbaška tvornica laži EPH jer ih je par puta tužio a EPH radi za svoje plaćenike da im se otvori politički prostor u Slavoniji kako bi pridobili glasačko tijelo B. Glavaša isto kao što su napravili i u Varaždinu kad su eliminirali Čehoka preko svojih poluga vlasti (Bajićeviih korumpiranih kriminalaca koji se pripremaju za smjenu vlasti). Potpuno je nevin i babo Abdić i protiv njega je vođen montiran politički proces. Glavaš je pao u jamu koju mu je kopao Ivo Sanader (kojega je Glavaš i doveo na vlast) uz suradnju s Sorošovim NVO u koju je i sam pao (Sanader) jer mu je HDZ kopao tu jamu a u koju će na kraju i sam HAZ pasti. U svemu će trijumfirati antihrvatske snage.
eu srb janez, ; evo vidiš kako ljepo pišeš , a ne kao aktivista kamoćemo30. trbali bi se vas dvojica više družit...da ga podučiš.šta ne ?
. Ratni zločinac Branimir Glavaš natrag je poslao prošlogodišnju odluku kojom su mu oduzeta odličja iz rata, a koja je, uzgred rečeno , kao bezvrijednu limariju navodno podvalio nekom napaljenom iseljeniku za 100 tisuća kuna. . “Razlog zbog kojeg vamam vraćam tzv. odluku vrlo je jednostavan. Naime, vi se u njoj pozivate na nekakvu presudu Vrhovnog suda koju ne priznajem niti ću je ikada priznati. .
aktivsti ajmo ponovo; sat povjesti....šta je to radio glavaš tuđman, šušak, dajte napišite koji komentar . nacija čeka vašu istinu. dakle......?
Ovaj sa Pantovcaka Tito mislim na Josipovica misli da je Hrvatska njegovo privatno vlasnistvo i da moze raditi sto hoce. I po cijenu rata nece biti tako. Zemlju ste opljackali pretvorbom i privatizacijom upravo Vi komunisti dok su hrvati vrelu krv prolijevali po ratistima:...Da Vas ne nabrajam, ako si tako pravedan isporuci Josipa Perkovica Njemackoj . Jer inrepol njemacki ga trazi radi ubistva koje ste Vi komunisti napravili, radi se o ubistvu Djurekovica. Brunu Busica, Antu Gotovinu, Markaca, Norca ste zatvorili upravo Vi komunisti i sada pljackate Hrvatsku!! Izazivate veliki bijes hrvatskog naroda, uskoro ce Vam biti sudjeno kao Gadafiju!!
. .koji psihopata je taj fran108...u mp 3...
kamoćemo30--bez vrjeđanja molim ovo je hrvatski portal , a ne pašaluk portal. kulture malo ti nebi štetilo.
21.11.2011. u 14:46h 3okamocemo je napisao/la: .koji psihopata je taj fran108...u mp 3... tažak slučaj ili morti čak opasan slučaj ludarije...
. .kardinal Vinko Puljić posjetio je ratnog zločinca, Branimira Glavaša, . nije , posjetio Tihomira Purdu, osumnjičenika za ratni zločin. Glavaš \"guli\" u Zenici zbog mučenja i ubojstava civila u Osijeku. . da podsjetim kako su pripadnici Glavaševe bojne tjeralitjerali zarobljenike da piju kiselinu iz akumulatora, . premlaćivali ih i zlostavljali na druge načine. Neki su s metkom u potiljku završili u Dravi. Ovaj sveti pohod kardinala Puljića kulminirao je misnim slavljem u zatvorskoj kapelici. .
21.11.2011. u 14:39h fran108 je napisao/la: eu srb janez, ; evo vidiš kako ljepo pišeš , a ne kao aktivista kamoćemo30. trbali bi se vas dvojica više družit...da ga podučiš.šta ne ? meni se čini da večina onih koji pišemomo sa kritičnom distancom nemamo zajedničku naciju ali imamo zajedničko da ne štujemo osuđene robijaše, ne podržavamo lopove koji se u zastavu zaklinju i ne plačemo uz Thompsonovu pjesmu jer Marko onako radi bolje zarade i više ovaca na koncertu spominje domoljublje, zastavu i klanje onih drugih i drugačijih...
aktivisti civ udruga kamoćemo---ne bavite se vi samnom, nego nam malo komentirajte glavaša i šuška. šta je glavaš radio....?
. .Doduše, zaboravih da svaka luda ima svoje veselje::)) ------------------------------------- . 21.11.2011. u 14:49h EUjanez je napisao/la: tažak slučaj ili morti čak opasan slučaj ludarije...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
. . fran108 . ..Poruči Glavašu da se pripremi na na put u Beograd...!!