Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!
Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH
Komentari 467
eusrb janez----e bravo drugačiji su komentari od kamoćemo. konačno jedan pametni iz akcije civ. udruga.
. .Ovdje se vidi da banda ,zlocinaca kriminalaca i spijuna kakvi su Seks, Vekic, Mercep i Glavas ima namjetru da u talastvu sopstvenog kriminala i zavjere drzi cijelu Hrvatsku drzavu . .Oni takvom drskoscu pozivaju se na svoje visoke funkcijeje u vladi i policijiji njihovih mentora isto takvih zlocinaca Franje TTUDJMAA i Gojka SUSKA . 7.Oni su u ratu organizirali i naredjivali zlocine, pljackali i krali praveci bespotrebne sukobe i ratove u kojima su cesto ginuli Hrvatii a i Srbi i Bosnjaci . .Radili su to po nalogu neprijatelja Hrvatske TUDJMANA u dil da rade izdaju a da ostavsi na vlasti im omoguce poklone u kapitalu i predaju banke. . . A u miru su pljackali ,krali prodavali i predavali imovinu Hrvatski gradjana ..strancima i drugim kriminalcima kao i domaci tajkunima. . Takodje su izbjegavali podici bilo kakve optuzbe protiv Beogradskih nalagodavaca zlocina ucinjenih nad Hrvatima u istocnoj Slavoniji i drugim dijelovima zemlje . bojeci se upravo ovoga sto im sada Beograd servira i plaseci se istine. . . .
Hrvatska je pukla totalno... na sledecem popisu BiH ce biti vele sila za nju......
. 21.11.2011. u 14:07h grabice je napisao/la: Vukovarske žrtve.... .... Među 15.000 ubijenih stradalo i 86 djece.... ...sve pod zapovjedništvom \"lijepe kape\" ...............TUDJMANA
eu srb janez--- pojasni malo to balkan i glavaš, a da ne spomeneš kiselinu.
kamoćemo30----ma tko je tebe naljutio; šušak,tuđman...a ja mislio samo glavaš. vidiš , vidiš.
....za najveći zločin i zločince poslije 2ww rata (zvijeri)..... .....kriva je isključivo zločinačka JNA..... ........sa \"lijepom kapom\"...... ....svi ostali im nisu niti sluge....
21.11.2011. u 14:10h fran108 je napisao/la: eusrb janez----e bravo drugačiji su komentari od kamoćemo. konačno jedan pametni iz akcije civ. udruga. balkan-bimbo---kako dolgo je tebi potrebno da spoznaš oziroma skundaš kdo je Marsovec, kdo je Slovenec in kdo je tvojj večni sovražnik Srb ???
. .Svjedok optužio Glavaša da mu je naredio likvidaciju . Bivši branitelj Tihomir Apari je kazao da mu je Glavaš naredio da se uzme stan u Ulici kardinala Šepera, . a vlasnika stanaubije i baci u Dravu
Ovu izjavu ce bledo primiti u sarajevu... hrvatsku u regionu jos zbilja mogu shvatiti samo makedonija i crna gora....... velika albanija je realno 2 puta jaca od hrvatske..... hrvatska nema vise uticaj u regiji.
Da je pravde, Glavaš bi bio osuđen na OSAMDESET GODINA zatvora a ne tih OSAM. Taj monstrum,krvnik nedužnog Srpkog naroda ne bi smio dok je živ izaći iz zatvora . Moralna odgovornost prema Srpskom žiteljstvu predsjednika Josipovića je založiti see za korekciju ove naprosto smiješne presude i nabiti mu 80 godina. . Također,treba pokrenuti sudske procese protiv razularene horde pijanih branitelja koji su četiri godine mrcvarili nedužne Srbe,da bi ih a kraju poubijali ili protjerali sa njihovih vjekovnih ognjišta.
21.11.2011. u 14:13h fran108 je napisao/la: eu srb janez--- pojasni malo to balkan i glavaš, a da ne spomeneš kiselinu. balkan-bimbo, ja o kiselini pojma nemam niti me interesira..ja sam pre svega orijentiran na Piranski zaljev u odnosu na lopoveve koji uz Boga i domoljublje pokušavaju šarati po njemu..
kamoćemo30---molim jedan komentar od tebe , a da ne sadržava sljedeće imena; glavaš tuđma, šušak itd. dali možeš ?
....a da se ljubitelji \"lijepih kapa\" ne bi opustili nismo zaboravili .. .....niti trećinu etnički očišćenih područja pod njihovom vlašću... ....polovinu hrvatske izgranatirane i razorene.... ..........na vašu veliku žalost nikad to zaboraviti nećemo..... ............
. . \"Iako te je sudbina stigla, još je strašnija spoznaja da si ostao sam . Kao pas. Tako si i uhićen sam, kao pas na cesti. Sada i čamiš sam iz rešetaka. Nigdje prijatelja. Svi su te se odrekli.rekli. . . Ne samo ih nema k tebi, već te više i ne spominju\", . .
tamoćemo...ha, ha evo došao nam i tamoćemo nije više kamoćemo ...ha, ha !
. . ..ribnik = tamocemo . . ..sad vidite , kakvo je to jadno stvorenje...... . .
tamoćemo--kamoćemo .....pa na kosovo bre !
.....lijepe kape nisu uspijele vojno istrijebiti i uništiti Hrvatski narod... ....ali još uvijek pokušavaju medijskim i svakim drugim neoružanim sredstvima..... .........izgubili ste onaj vojni rat a izgubiti će te i ovaj medijski..... ............male su vam šanse jer istina je na našoj strani..... ................. ......
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vukovarske žrtve.... .... Među 4000 ubijenih stradalo i 86 djece.... ...sve pod zapovjedništvom \"lijepe kape\"