Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Upozorenje BiH
Povratak na članak

Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!

Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH

Komentari 467

GR
grabice
14:07 21.11.2011.

Vukovarske žrtve.... .... Među 4000 ubijenih stradalo i 86 djece.... ...sve pod zapovjedništvom \"lijepe kape\"

VL
FR
fran108
14:10 21.11.2011.

eusrb janez----e bravo drugačiji su komentari od kamoćemo. konačno jedan pametni iz akcije civ. udruga.

VL
OB
-obrisani-
14:12 21.11.2011.

. .Ovdje se vidi da banda ,zlocinaca kriminalaca i spijuna kakvi su Seks, Vekic, Mercep i Glavas ima namjetru da u talastvu sopstvenog kriminala i zavjere drzi cijelu Hrvatsku drzavu . .Oni takvom drskoscu pozivaju se na svoje visoke funkcijeje u vladi i policijiji njihovih mentora isto takvih zlocinaca Franje TTUDJMAA i Gojka SUSKA . 7.Oni su u ratu organizirali i naredjivali zlocine, pljackali i krali praveci bespotrebne sukobe i ratove u kojima su cesto ginuli Hrvatii a i Srbi i Bosnjaci . .Radili su to po nalogu neprijatelja Hrvatske TUDJMANA u dil da rade izdaju a da ostavsi na vlasti im omoguce poklone u kapitalu i predaju banke. . . A u miru su pljackali ,krali prodavali i predavali imovinu Hrvatski gradjana ..strancima i drugim kriminalcima kao i domaci tajkunima. . Takodje su izbjegavali podici bilo kakve optuzbe protiv Beogradskih nalagodavaca zlocina ucinjenih nad Hrvatima u istocnoj Slavoniji i drugim dijelovima zemlje . bojeci se upravo ovoga sto im sada Beograd servira i plaseci se istine. . . .

VL
NI
nidzo
14:13 21.11.2011.

Hrvatska je pukla totalno... na sledecem popisu BiH ce biti vele sila za nju......

VL
OB
-obrisani-
14:13 21.11.2011.

. 21.11.2011. u 14:07h grabice je napisao/la: Vukovarske žrtve.... .... Među 15.000 ubijenih stradalo i 86 djece.... ...sve pod zapovjedništvom \"lijepe kape\" ...............TUDJMANA

VL
FR
fran108
14:13 21.11.2011.

eu srb janez--- pojasni malo to balkan i glavaš, a da ne spomeneš kiselinu.

VL
FR
fran108
14:15 21.11.2011.

kamoćemo30----ma tko je tebe naljutio; šušak,tuđman...a ja mislio samo glavaš. vidiš , vidiš.

VL
GR
grabice
14:15 21.11.2011.

....za najveći zločin i zločince poslije 2ww rata (zvijeri)..... .....kriva je isključivo zločinačka JNA..... ........sa \"lijepom kapom\"...... ....svi ostali im nisu niti sluge....

VL
OB
-obrisani-
14:15 21.11.2011.

21.11.2011. u 14:10h fran108 je napisao/la: eusrb janez----e bravo drugačiji su komentari od kamoćemo. konačno jedan pametni iz akcije civ. udruga. balkan-bimbo---kako dolgo je tebi potrebno da spoznaš oziroma skundaš kdo je Marsovec, kdo je Slovenec in kdo je tvojj večni sovražnik Srb ???

VL
OB
-obrisani-
14:16 21.11.2011.

. .Svjedok optužio Glavaša da mu je naredio likvidaciju . Bivši branitelj Tihomir Apari je kazao da mu je Glavaš naredio da se uzme stan u Ulici kardinala Šepera, . a vlasnika stanaubije i baci u Dravu

VL
NI
nidzo
14:17 21.11.2011.

Ovu izjavu ce bledo primiti u sarajevu... hrvatsku u regionu jos zbilja mogu shvatiti samo makedonija i crna gora....... velika albanija je realno 2 puta jaca od hrvatske..... hrvatska nema vise uticaj u regiji.

VL
DU
Deleted user
14:17 21.11.2011.

Da je pravde, Glavaš bi bio osuđen na OSAMDESET GODINA zatvora a ne tih OSAM. Taj monstrum,krvnik nedužnog Srpkog naroda ne bi smio dok je živ izaći iz zatvora . Moralna odgovornost prema Srpskom žiteljstvu predsjednika Josipovića je založiti see za korekciju ove naprosto smiješne presude i nabiti mu 80 godina. . Također,treba pokrenuti sudske procese protiv razularene horde pijanih branitelja koji su četiri godine mrcvarili nedužne Srbe,da bi ih a kraju poubijali ili protjerali sa njihovih vjekovnih ognjišta.

VL
OB
-obrisani-
14:18 21.11.2011.

21.11.2011. u 14:13h fran108 je napisao/la: eu srb janez--- pojasni malo to balkan i glavaš, a da ne spomeneš kiselinu. balkan-bimbo, ja o kiselini pojma nemam niti me interesira..ja sam pre svega orijentiran na Piranski zaljev u odnosu na lopoveve koji uz Boga i domoljublje pokušavaju šarati po njemu..

VL
FR
fran108
14:34 21.11.2011.

kamoćemo30---molim jedan komentar od tebe , a da ne sadržava sljedeće imena; glavaš tuđma, šušak itd. dali možeš ?

VL
GR
grabice
14:19 21.11.2011.

....a da se ljubitelji \"lijepih kapa\" ne bi opustili nismo zaboravili .. .....niti trećinu etnički očišćenih područja pod njihovom vlašću... ....polovinu hrvatske izgranatirane i razorene.... ..........na vašu veliku žalost nikad to zaboraviti nećemo..... ............

VL
OB
-obrisani-
14:19 21.11.2011.

. . \"Iako te je sudbina stigla, još je strašnija spoznaja da si ostao sam . Kao pas. Tako si i uhićen sam, kao pas na cesti. Sada i čamiš sam iz rešetaka. Nigdje prijatelja. Svi su te se odrekli.rekli. . . Ne samo ih nema k tebi, već te više i ne spominju\", . .

VL
FR
fran108
14:20 21.11.2011.

tamoćemo...ha, ha evo došao nam i tamoćemo nije više kamoćemo ...ha, ha !

VL
OB
-obrisani-
14:20 21.11.2011.

. . ..ribnik = tamocemo . . ..sad vidite , kakvo je to jadno stvorenje...... . .

VL
FR
fran108
14:22 21.11.2011.

tamoćemo--kamoćemo .....pa na kosovo bre !

VL
GR
grabice
14:22 21.11.2011.

.....lijepe kape nisu uspijele vojno istrijebiti i uništiti Hrvatski narod... ....ali još uvijek pokušavaju medijskim i svakim drugim neoružanim sredstvima..... .........izgubili ste onaj vojni rat a izgubiti će te i ovaj medijski..... ............male su vam šanse jer istina je na našoj strani..... ................. ......

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.