Nakon arbitraže: Vlada traži nagodbu s MOL-om?
Na Federalnom sudu u Washingtonu MOL je pokrenuo postupak da se arbitražna odluka iz Ženeve prizna i provede u SAD-u
Komentari 123
Nije jako popularno reći, ali osim naših poslovično "domoljubnih" elita i još "domoljubnijih" pojedinaca koji su pod nikad do kraja razjašnjenim okolnostima prepustili važnu stratešku energetsku kompaniju INA-u Mađarima, zadnji čavao na lijes su zabili naši branitelji koji su imali veliki portfelj dionica INA-e prodajom svojih udjela MOL-u. Žalosno je pak što ni nakon privatizacije 90-ih, nakon prepuštanja svih banaka strancima, nakon prodaje HT-a i konačnog gubitka INA-e mi kao narod ništa nismo naučili. Zar su nam za ovakve stvari stvarno krivi Srbi, Jugoslaveni, UDBA, Orjuna i drugi, očigledno je da sami ne znamo gospodariti ničime. Imaju Hrvatsku!
Molit ću lijepo,tko je prodao (poklonio) INA-u madjarima ???? Da li su to bili "ljevičarčuge"ili Kradeze sa Sanaderom ??? Tkoje razorio hrvatsku privredu??? Tko je krivac pljačkaške privatizacije??? Tko je napravio Agrokor??? Kako mi samo ovi domoljubni talibani idu na nerve... Sve su Prskala razorila što iz Ercegovine,to iz Hrvatske a uvijek iza svakog sra.a stoji braniku prevare,krađe i pljačke stoji velikim slovima ispisano HDZ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Molit ću lijepo,tko je prodao (poklonio) INA-u madjarima ???? Da li su to bili "ljevičarčuge"ili Kradeze sa Sanaderom ??? Tkoje razorio hrvatsku privredu??? Tko je krivac pljačkaške privatizacije??? Tko je napravio Agrokor??? Kako mi samo ovi domoljubni talibani idu na nerve... Sve su Prskala razorila što iz Ercegovine,to iz Hrvatske a uvijek iza svakog sra.a stoji braniku prevare,krađe i pljačke stoji velikim slovima ispisano HDZ...