Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
TEŠKA POZICIJA
Povratak na članak

Nakon arbitraže: Vlada traži nagodbu s MOL-om?

Na Federalnom sudu u Washingtonu MOL je pokrenuo postupak da se arbitražna odluka iz Ženeve prizna i provede u SAD-u

Komentari 123

BO
boovuu
14:18 13.11.2017.

Nakon arbitraže: Vlada traži nagodbu s MOL-om? ----------------------------- a Karamarko, koji je tražio da se pristupi nagodbi, ispao je babaroga i zbog toga su održani prijevremeni izbori. ko će se njemu ispričati. Petrov ili sdp koji su i pokrenuli arbitražuažu koja je izgubljena.

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
12:45 13.11.2017.

Rusija hoce da pokrade ININA polja u Siriji a Zidovi misle da je INA njihova..eto to je to..

VL
MA
Marko1337
15:23 13.11.2017.

Račun treba ispostaviti komunjarskoj zločinačkoj partiji

VL
DU
Deleted user
17:43 13.11.2017.

U biznisu nema ljubavi.To izgleda samo Hrvati i Srbi ne znaju.Srbija je u izuzetno dobrim odnosima sa Izraelom,ali je pokusala igrati svoju igru.Govorim o aferi "satelit",od pre nekoliko godina.Drzava nije ispostovala dogovoreno,i rezultat toga je-kazna, za onoga ko ne zna.37 miliona eura ce je kostati neznanje.Izrael je samo trazio ono,sto je njihovo.Tako je danas sa Inom,Agrokorom...Nasi bi politicari barem trebali pokusati shvatiti,da nisu bas toliko sposobni,koliko oni misle.Lako je prevariti radnike,koji primaju minimalac,i nemaju mnogo izbora.

VL
DI
Diesel
14:57 13.11.2017.

Imamo mi te kvalificirane muzijake, imamo.

VL
DU
Deleted user
11:47 13.11.2017.

jos od oluje..hrvatska je zahvaljujuci nesposobnim..politicarima..lopovima i lazljivcima..samo gubila da bi na kraju postala..drzava robova.

VL
NA
narod1
14:48 13.11.2017.

Ima li išta što je naša vlast napravila kako treba. Mađari nas opljačkaju i opet mi gubimo. Pa dajte više uvezimo strance koji će znati upravljati državom.

VL
BR
Brandfackel2
11:48 13.11.2017.

Ukupnu štetu nastalu cirkusom sa udbaškom kravom muzarom INA-om treba naplatiti oduzimanjem imovine svih političara i ostalih aktera ove propasti. Pošto su se političke okolnosti u Europi odavno promjenile, drugovi INA problem ne mogu riješiti kao nekada sa sjekirom um u glavu i tucet metaka u tijelo onih koji otkriju njihovu pljačku. Treba ih sve izvlastiti, od Špiljaka do Milanovića, od Petrova do Plenkovića, od Cvitana do svih "pravosudnih" lupeža...

VL
MK
mksdk
13:51 13.11.2017.

Božo i Plenky, hoćete odgovarat za sr.nja koja ste učinili? Nekakva ostavka možda?

VL
Avatar zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
zbog udbE HDZ i SDP Beskucnik
12:43 13.11.2017.

iza MOL-a stoji Rusija i Zidovi pa kak ce se Hrvatska sa takvom GAMADI BORIT..

VL
DI
Diesel
14:56 13.11.2017.

Nes ti bratiju osuditi pa da ga j.... Oni mogu sve. Mogu gaziti ljude po morima i cestama, pljackati ih, otimati, pa cak i ......

VL
Avatar krile11
krile11
13:32 13.11.2017.

Jedan je Caca!

VL
DU
Deleted user
12:22 13.11.2017.

Zanima me koliko su nesposobni političari potrošili novac za kojekakve Arbitraže, tuženja itd., a tek kolike su novce povukli raznorazni odvjetnici? Mislim da bi nakon ovih silnih promašaja, blamaža, od Pirana, INE, Todorića, bilo dobro narodu Hrvatske reći koliko ste novaca potrošili za Te slučajeve? INU smo izgubili, postala je MOL-ova, a tko je za to kriv? Sve se to odigravalo u vrijeme Sanadera, za kojeg se tvrdi "da nije kriv", a tko je onda kriv, ako nije on? Netko je kriv da je MOL uspio kupiti tolike Dionice INE? Novcima od tih kojekakvih tužbi, mogli smo napraviti 20 poduzeća i ostaviti 10 000 mladih ljudi u Hrvatskoj! Netko će morati odgovarati, makar Hrvatima, ako ne Sucima? Dokle će Hrvati tolerirati tolike neznalice koji nas vode? (u propast, naravno) Koliko je i gospođa Predsjednica ZARADILA novca za Hrvatsku? Od njenih putovanja mogla se platiti peterostruka naknada porodiljama i mladim ljudima? A sada se "KAO" brine za demografiju? Zar misli da smo mi zaista toliki naivci u Hrvatskoj?

VL
SI
siskic
12:52 13.11.2017.

pušing rođo.

VL
SV
svojaja
12:20 13.11.2017.

Ovi su kao cigani, pokusaju te nasamariti na sve moguce nacine, onda kada ih uhvate u lazi, ponovo bi se dogovarali kao da nista nije bilo. Oni su jednostavo bolesni za ludnicu i sve vise i vise ce nas gurati u govna, dok nas sasvim ne zatrpaju u septicku jametinu.

VL
DR
Draš
12:12 13.11.2017.

Smrad Plenković je MOL-ov plačenik i igrać ,samo ostavka i robija za ove koji žele nagodbu ,kada sve upučuje da smo apsolutno u pravu i da pobjeđujemo na sudu!

VL
OS
osica
12:10 13.11.2017.

"Uzalud nam trud svirači". Političari plaćaju samo na izborima i to tako da više nisu vlast već oporba, a ne padne im ni dlaka s glave. Da nas nema trebalo bi nas storiti ovakve , a oni to znaju, zato nas dijele na ove i one , nima jednako dobro a nama sve lošije. Mladi, put pod noge, jer vide da je ovdje i "Bog rekao laku noć".

VL
BS
@bserver
12:10 13.11.2017.

Sveukupni komentar na ovu ali i sve istovjetne priče je; dokle god politokracija vodi državnu administraciju, sudstvo, tužiteljstvo, pravobraniteljstvo, resorna ministarstva... po ključu "lojalnost a ne znanje", dokle god se nastavlja s negativnom selekcijom, dokle god se intelekt, trud, znanjeje tjera u inozemstvo a neznanje, glupost i samodopadnost honorira.. ova država ide u sigurnu propast. Narcizam i egoizam vlasti, dovodi do erozije i propasti etičkih, moralnih i društvenih vrijednosti​ a narod kao ukupni korpus RH pretvoren je u sužnja samodopadnih slijepaca upitne etike, inteligencije, morala i pameti. Takav status izaziva još brži odljev inteligencije. Ovo najbolje potvrđuju svi izgubljeni međunarodni sporovi koje vodimo u inozemnim pravosudnim tijelima! 70-tih, u vrijeme mrske nam SFRJ, iz nje su odlazili priprosti ljudi, uglavnom bez škole, znanja, vještina.. Danas u "lijepoj našoj" odlazi intelektualna perjanica koja jedina može i zna promijeniti stanje u zemlji. Pipl mast trast je mantra koja je postala dogma. Deprimantno!

VL
DU
Deleted user
12:48 13.11.2017.

ustavni sud je radio u korist hdz i ćaće koji ga je postavio arbitražni na tragu našega donio odluku nikad sa politički postavljenim sucima hdzsdp neće biti pravde dok oni dogovorno štite jedni druge

VL
OS
osica
12:05 13.11.2017.

Nema što "vjerodostojni smo skroz na skroz, i šuplji ko švicarski sir" , Koliko smo ono platili konzultante i p ravne stručnjake? Ma prava sitnica, vjerujem. No, kupujemo li INU, što kažu i koliko koštaju. Gospodo od kud pare zakud pare za bacanje u vjetar ?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.