Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 174
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Šala ili rasizam?
Povratak na članak

Nacistički pozdravljali i objavili fotomontažu s likom A. Hitlera

Ovo nije bio klasični primjer antisemitizma, već nečiji doživljaj humora, a za nas je to vrlo neslana šala. Obavijestili smo nadležne službe i ništa više nećemo poduzimati – kazao nam je predsjednik osječke Židovske općine Damir Lajoš.

Komentari 70

BO
boston
12:30 22.08.2010.

Da nisu mozda ugrozeni ti ljudi, od tamne cizme judeizma?? Mozda je vojska generala Thompsona dosla u grad? Sto se desava u zatrovanim umovima punim mrznje? Ja bi ih natjerao na robiju od 10 godina gledanja snimaka Fasistickih zlocina, 24 sata dnevno. Ako se ovakvo ponasanje pravda \"slobodom\", onda nam i netreba. Bolje da se pozabavimo ruckom, sto skuvati i kako se najesti !

VL
BO
boston
12:35 22.08.2010.

@pasdaran @new age Vidim, skrvnuce grobova u slobodnoj i demokratskoj Hrvatskoj vas nesmeta ni malo. Jeste li vi krsteni? Idete li u crkvu? Cije slovo vi stujete? I na kraju, kakve veze ima Izrael sa nasim Zidovima?? Isto koliko Irskaa sa nasim Katolicima.

VL
DU
Deleted user
13:26 22.08.2010.

bostone Izrael ima itekakve veze sa nama, jer si Izraelac Zuroff daje slobodu prozivanja Hrvatske kad god mu nešto nije po volji. Ili postavlja svoje pse čuvare (tipa ovog Budaja i sličnih), da prebrojavaju kape i iščitavaju stihove pjesama. Imaa veze i kad izraelski predsjednik da sebi pravo da u Hrvatskoj, na komemorativnom skupu napada i vrijeđa suverenu zemlju, s kojom Hrvatska nije neprijatelj. Isto tako ima veze jer Izrael svojom politikom prema Palestincima pokazuje da kad država nekog proglasi neprijateljem, može koristiti sva sredstva kako bi tog neprijatelja uništio. A to su upravo nacisti primjenili prema Židovima u II. svjetskom ratu. Židovi u Hrvatskoj preuzeli su sredstva borbe Izraela. Bez ikakvog preispitivanja činjenica preuzeli su komunističke povijesne laži o broju žrtava, Stepincu itd., tih činjenica drže se kao pijani plota i koriste ih kao batinu kojom svako malo lupaju po glavi mene koji ne nosim crnu kapu, NE skrnavim grobove i ne idem na Thompsonove koncerte!

VL
SK
santa klaus
16:10 22.08.2010.

Bostone, nevalja ti analogija...kad je netko Irac , onda je on prvo Irac , pa tek onda katolik.Tako je i netko Hrvat pa tek onda katolik.A čini mi se da kad govorimo o Židovima, da su oni prvo Židovi , pa su tek onda građani države u kojoj žive.Znači religija iznad nacije.Ne želim prebrojavati nečija krvna zrnca, ali gdje god sam bio u svijetu ( a bio sam svuda ) to je tako...Također kao i u krščanskom svijetu, judaizam ima puno pojavnih oblika, i mnogi se umjereni židovi bore protiv onih ortodosknih.Kao uostalom i u islamu npr.

VL
PA
Pasdaran
17:25 22.08.2010.

Stvar je u tome da židovi iz Hrvatske neprestalno optužuju Hrvate za holokaust, smetaju im hrvatske svetinje, domoljubni pjevači, Crkva, konzervativni odgoj, itd., dok se istovremeno niti jedan od njih nije distancirao od genocidnog izraelskog režima već ga naprotiv opravdavaju i veličaju.

VL
PA
Pasdaran
17:25 22.08.2010.

Pazite, čitav slučaj temelji se na optužbama onog \"Margelovog instituta\" kojeg vode dva marginalca pod imenima ALEN BUDAJ i SALAMON JAZBEC - nemaju niti završen fakultet a predstavljaju se pod firmom tobožnjeg \"instituta\" da ispadne kao da je riječ o nekakvim akademskim facama. Plaćaju ih Simon Wiesenthal i slične izraelske organizacije koje promiču cionizam (židovski fašizam). Budaj se već \"proslavio\" vrijeđanjem bleiburških žrtava, Crkve, Stepinca i patriotskih pjevača, odnosno opravdavanjem izraelskih pokolja i nije mu palo na pamet reagirati kada se prekjučer izraelska vojnikinja slikala uz zarobljene palestinske civile i objavila na to na facebooku. Osim svega navedenog, ta dva židovska farizeja su i PEDERI o čemu svjedoče ove fotografije: http://www.alenbudaj.bloger.hr/ Toliko.

VL
OB
-obrisani-
03:47 23.08.2010.

Da li smo mi stvarno izgubili kompas??? Zar je sve abnormalno postalo normalno? Dal je postenje stvarno izgubilo rat? Dal su normalni rijetka pojava? Ako je netko neposten, nepravedan, zlonamjeran to nama daje pravo da budemo i mi?! Ovo dvojeoje glupe djece ce platiti svoju glupost. A placa ju djelomicno i zbog VAS koji ste ih nesvjesno oblikovali. I zbog novina koje uz krivu ideju o demokraciji propustaju svakalve gluposti. Evo vam rezultata vasih TICA, U SRCU i svih drugih budalasa. Oni se skrivaju pod nickovima, a mladi glupani se slikaju na Facebooku. SRAMOTA i za jedne i za druge.

VL
OB
-obrisani-
20:25 24.08.2010.

zašto ne bacite mreže na njih i odvedeter ih na osamo jer nisu socijalizirani tipovi,,,degenerici ljudskog roda

VL
OB
-obrisani-
18:40 26.08.2010.

21.08.2010. u 16:38h Pasdaran je napisao/la: Ne bi djecu trebalo voditi u Jasenovac već u Gazu, da vide kako izgleda fašizam modernog doba! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Ovaj potpisnik nije ni iz Osijeka a poznat je po štancanju rasističkih pamfleta!

VL
OB
-obrisani-
18:42 26.08.2010.

21.08.2010. u 21:14h new age je napisao/la: zamislite kada bi hrvatska vojska usla u zagreb tenkovima i ubijala rome i rusila im domove,klala dijecu i silovali djecu, kakav bi to bio fasizam. upravo to izraelci rade palestincima i dobivaju nobelovu nagradu za mir,jer oni su bozji narod.sramota covjecanstva --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ne samo da su ti pogrešne usporedbe nego i sam potenciraš priču rekla-kazala! Vrlo glupavo i naivno! Ako se želiš pokazati i dokazati onda nešto i nauči!

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.