Nacistički pozdravljali i objavili fotomontažu s likom A. Hitlera
Ovo nije bio klasični primjer antisemitizma, već nečiji doživljaj humora, a za nas je to vrlo neslana šala. Obavijestili smo nadležne službe i ništa više nećemo poduzimati – kazao nam je predsjednik osječke Židovske općine Damir Lajoš.
Komentari 70
damir_pacek, ne samo da postoji u Izraelu nekakva nacistička grupa/organizacija, nego se isto poput ovih slikaju uzdignute ruke. Baš me zanima što ona dvojica homića iz udruge građana \"Margelov institut\" vele na to. pozdrav vaš zmijicamala
Valjda ce policija poduzeti odredene sankcije protiv ovakve gamadi sa podignutim rukama nisu oni krivi sto su ih roditelji tako odgojili.
Sad će poskupjeti sve u Kauflandu, METROu , LIDLu ,LeClarcu,....itd itd
samo bi htjeo pohvaliti rekaciju g. Lajosa! nema nepotrebnog pretjerivanja sa neki \"dubokim znacenjem\" ovih postupaka dvoje mladih! \"antisemitizmom\",....bla bla!
Kut pod kojim pada sjena lijeve ruke nije isti kutu pod kojim pada sjena desne ruke. pozdrav vaš zmijicamala
trckaralo skinula sam tu sliku i istražila ih u povećanju od 1000%, svaki piksel! Pogledaj čelo muškarca, vidjet ćeš otsjaj fleša... pravo u sredini čela! A onda razmisli na kojoj bi strani trebala biti sjena ženske ruke koja pozdravlja!?
nisam znao tko je taj lik Alen Budaj pa sam ugooglao njegovo ime . Probaj kliknuti tamo gdje su njegove fotke na prvoj fotki mislim kad ju iksaš se otvori SRPSKI PROGRAM - SRPSKI BELI ORLOVI,Toronto.
stvarno cé Zidovi stvoriti Averziju , sami prema sebi...., a tih Holokausta se niko niti ne sjecá .., osim onih 43. 000 partizanskih penzijonera-koji se moraju -sjecáti zbog \"antifasisticke\" penzije !!..iako postoje mnogi, koji dobivaju i Partizansku penziju i Taljansku-fashi-penziju istovremeno !!
Svašta! Ovaj se minoran incident ovako prati a kad se u Srbu i Kumrovcu slave koljači Hrvata, nikome ništa
Židovi bolje plačite nad krvavom palestinskom djecom koja svaki dan doživljavaju holokaust od vaše braće židova izraelaca. Potvrđuje se da židov najbolje radi protiv sebe! Hrvati glavu gore! HDZ je izdao hrvatski narod i sklapa izdajničke poteze sa koljačima hrvatskog naroda: spomeik u Srbu financira hadezeova vlada, stanarska prava srbima isto, zajedničko vijeće općina srpskih isto... Dolje HDZ!!!
Očigledno židovi ne žele od nas učiti toleranciji, pa naučimo mi onda nešto od nijh,
a jesu osjetljivi, šta bi onda mi trebali nakon stoljentog klanja i teroriziranja Hrvata od strane četnika, pa mi največem krvniku hrvatskog naroda dajemo naziv najljepšeg trga u Hrvatskoj, nemojte Židovi da vas mi moramo učiti toleranciji, da smo mi židovi mi bismo sigurno Jeruzalem prozvali Hitlergrad.
viteže, istina je hrvatski narod je izdan i ponižen, a HDZ je mrtav! Srećom pa će domoljubi uskoro zajednički nastupiti i HDZ će im ustupiti svoje mjesto i uvjerena sam Hrvatsku ćemo osloboditi od ostataka srpske udbe i njenih jatakaka ko što smo je 1995 oslobodili od miloševićevih koljača, no mene samo jedno zanima, odluka o financiranju spomenika četničkm pokolju donjela je vlada na zatvorenoj sjednici a tu odluku nije mogla izglasati nakićena srpska koketa, morali su je podržati i drugi članovi vlade, pa se pitam jesu li im svima draže guzice u udobnim foteljama od hrvatskog naroda?
Najlakše moreš dojti u novine na ovakav način.Našle se dva bedaka s nekakvim pozdravom i evo ti priče.Kak novinar zna gdje do ovakvih dojti ? Kad prestanu novinari veličati takve bijednike,onda će to i prestati.
Stalno se zgražam nad ovakvim komentarima čitatelja ovih novina. Mržnja, antisemitizam, ksenofobija, srbofobija, homofobija......i ti se, narode Hrvatski, nazivaš KATOLIČKIM? A ovu gamad sa slike gore treba dobro ispljuskati, kazniti ih sa nekoliko tisuća kuna, godinu-dvije u strogom zatvora, aa onda još kasnije na 3 godine humanitarnog rada u istoj toj Židovskoj općini.
ha,ha,ha \"oštro osudio zagrebački Margelov institut\" Udruga građana zvučnog imena \"MARGELOV INSTITUT\", Zagreb, Ulica Stupnička 18/IV (\"institut na 4. katu!), reg. broj u Registaru udruga RH: 21005343. Od tog Alena Budaja, direktora \"instituta\" svojedobno se je ogradila čaki Židovska općinaina u Zagrebu! Što piše na njihovom webu? direktor: Alen Budaj (1976., po struci je trgovac, op ZM) glavni tajnik: Salomon Jazbec (1965., op ZM) ostali? nema ih! -------- Prijateljske organizacije: -Simon Wiesenthal Center, Los Angeles -OPERATION: LAST CHANCE (Zuroff) -Jasenovac-info, Copyright: Sveti Arhijerejski Sabor Srpske Pravoslavne Crkve. (jezik: Српски, Srpski, English) -Jasenovac Donja Gradina, RS, Bosna i Hercegovina, Copyright: Удружење Јасеновац – Доња Градина, -Jasenovac Research Institute, to je ona srpska propagandna web stranica bez impressuma -Udruga mladih antifašista grada Zagreba, infantilna web stranica (bez impressuma) koja podržava proslavu \"antifašističkog\" četničkog pokolja Hrvata 27.7.1941. u Srbu pozdrav vaš zmijicamala
Kakvi komentari takva i država, nazadna i balkanska ......talibanima preporučam da pojačaju dozu tabletica ....he he
YosephK Zgrazas li se i nad onom balavom Izraelkom u odori, koja se nasladjuje na muci zarobljenih Palestinaca?
zamislite kada bi hrvatska vojska usla u zagreb tenkovima i ubijala rome i rusila im domove,klala dijecu i silovali djecu, kakav bi to bio fasizam. upravo to izraelci rade palestincima i dobivaju nobelovu nagradu za mir,jer oni su bozji narod.sramota covjecanstva
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
djeca se zaigrala