Miroslav Tuđman: Milanović je hrvatska sramota
I predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko žustro je kritizirao aktualnu hrvatsku vladu
Komentari 247
E pa sad, gospon Miro, i vaš si je japek bil dobar samo z Miloševićem i Izetbegovićem.
Naj veća sramota zlo za Hrvacku je HDZ na čelu sa tuđmanima
Sramota ti je caca sto je opljackao vlastiti narod. Trebalo bi mu sve spomenike porusiti, kao sto ce mu i porusiti djeca u iducim generacijama. Ja kada pricam s ljudima na Zapadu svi ga zovu Tudjman diktator, fanatik sto je pokrao vlastiti narod, svi ga pljucaju, pametni ljudi sto znaju sto se desavalo na tim prostorima. I to desnicari ovdje u CH ga pljucaju, a mozete zamisliti kakvo tel ljevicari imaju misljenje o njemu. Dok Tita svi vole i postuju i imaju ogromno postovanje prema njemu i ljevicari i desnicari jos vise. Sakrijete se svi skupa i sramite se. Stavio je ruku na srce, ma mars srami se i vracaj pare sta je caca pokrao nasemu narodu, lopovi!!!
E moj tuđman sramota za Hrvatsku je tvoj otac koji je opustošio Hrvatsku doveo je u izolaciju i ilfitrirao mito i korupciju u naše društvo i kradeze nastavio.Zato ovaj pametan narod neče nikad više dozvolit da takvi i tebi slični dođu na vlast.
Sto niste nosili salove kadste INU korumpirali.Sto ne nosite te salove cijelo vrijeme akoste domoljubi.To ima samo u HDZ zastave i salevi kad su izbori poslije kuverte ispod stola.
Ti i tvoj stari zajefno sa Kamenjarkom ste najveca sramota, sto ucinise od Hrvatske.
tatin sin po zanimanju ...
Hrvatska je velika sramota
istina ili ne on nije indijski premijer nego hrvatski..znaci gradani su ga izabrali..a ne zrake sunca..sramota ili ne sve je to veliki biznis..
Ne samo da su ovi gore na slici svi od reda nasa sramota, nego i najgora moguca kombinacija ikada koja se sprema da se kao lesinari bace na Hrvatsku i po treci put ju opljackaju i pokradu. Necete nikad vise zgrabiti Hrvatsku za gusu!
Ćaća mu je bio toliko malo normalan da je mijenjao ime nogometnom klubu, a posvuda su mu se pričinjali zeleni, crni i crveni vragovi. Na kraju je Hrvatsku ostavio u općem rasulu, a hrvatski narod opljačkan do gole kože. I sada nam ćaćin šef špijuna priča o hrvatskoj sramoti...Nema veće hrvatske sramote od familije Tuđman.
jel to sin onoga koji je bio najmlađi titin general i nije pričao o bleiuburgu i golom otoku
U Hrvatskoj ima puno politickih sramota Milanovic mu je sramota jer nije iz zna se.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad Milanovic dobije drugi mandat bjezat ce krimosi glavom bez obzira jer ce napokon proraditi pravna drzava. Toga se oni boje i zato se svim silama hoce docepati vlasti. Skoro sve i jedna pticica koja se sad drzi za srce zavrsit ce tamo di joj je i mjesto.