Miroslav Tuđman: Milanović je hrvatska sramota
I predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko žustro je kritizirao aktualnu hrvatsku vladu
Komentari 247
Kako je gospon Tuđman ono bilo s Ankicom Tuđman koja za vrijrme rata u banku nosile pare u svim valutama DM, Dolare i neke druge i to ne male svote i vi sad o sramoti Milanovića Fuuuj
Što'no bi rek'o Crnogorac (u onom poznatom vicu): "Šta jes', jes' !"
Osporit ćemo udbinog doušnika koji se naziva domoljubom a strpao je generale u rešt..Ospori Ti ovo..
I zato idemo 08.11 smijeniti slučajnog premijera
Ajme nama ako dodje spiuncina s svojim sintarima na vladt-oj hrvatski rode ne daj da te ponovo zavede isprana politika niskih strasti -u ime domoljublja opljackase nam drzavu i jos traze mandate,prokletnici nesposobni neve vam uspijeti onaj retard od Karamarkaa nije sposoban 2 recenice sastavit nemojte zaboravit da su oni pokrali i unazadili hrvatsku te da im je gavni adut Sunkerovovo(Sukerovo zaduzivanje),sve niskoristi lopovi iz remetinca ,jao se nama ako oni pobjede,nikad srece s j jeftinim populizmom gamad s sloganom hdz -kradeze
Milanovicu i "drugovima" obavezno treba suditi nakon izbora!
Miroslav Tuđmane - kako to da ti je mama zaboravila prijavit 200 000 maraka?
Maksi123, To je najveca steta za 'projugoslovene', Srbe i komuniste!
ha, ha...zlocinacka organizacija prica o sramoti...to samo moze kradeze
Jel ovo Tudjman pored Karamarka?E date Franjo vidi kako tako bijedno stojis pored tog tupana odmabi tese odrekao.Daje Markac pristao nebi te Karamarko tu stavijo a ni ti nebi tako govorijo.Karamarko te stavijo zbog prezimena a ne stote cijeni i stosi dobar politicar.
velika je sramota da onaj koji je provodio detuđmanizaciju je tvoj ponos-ali vaša organizacija kompenzira sa crnim fondovima pa se može i rođeni otac prodati-sve za lovu
Katastrofa koje izjave.A Sanader je Hrvatska DIKA i opcenito hdz je nasa dika .Muljaju obecavaju samo da dobiju izbore.JKatastrofa.
Gospodine Tuđman najveća sramota Hrvatske je vaš otac dr. Franjo za njegove vladavine protjerano je nekoliko desetina tisuća Hrvatskih građana s njihovih vjekovnih ognjišta za vladavine vašeg oca desila se ogromna pljačka Hrvatske u pretvorbi za vladavine vašeg oca Hrvatskaatska je bila pod sankcijama da je ostao živ odgovarao bi sudu pravde u Hagu i sad vi o sramoti Milanovića Fuuuj
Najzalosnije je kad po stare dane, moras sam sebe lagati. Tu stojis kraj Tomislava Karamarka, mislis u sebi, mislis, i onda protiv sebe provalis. Napadnes covjeka koji se bori i radi za Hrvatsku da bi obranio lika pored sebe. Covjeka kojeg je namontirao Manolic, pa Mesic,..... A ja sam se uvjek pitao, na onom prvom filmu kad se na skupu HDZ-a, Tomislav Karamarko predstavio, i kojeg je poslao Jadranki Kosor, za koga je radio? Jeli tad radio za HDZ ili jos uvjek za Manolica?
Sramota ti je Kolinda i Karamarko...licemjeri i malograđani s europskog dna. Samo da vam je viriti iz dupeta gospodara, bili to Austrijanci, Nijemci, Mađari, a zadovoljili ste se i sa Šiptarima...
Hrvatska sramota je kradeze koji je opljačkao vlastiti narod i državu. Ti lopovi i lupeži učinili su sramotu od hrvatske. Ta bratija je raskrmčila hrvatsko bogatstvo, obogatila sebe i svoje obitelji i stvorila par stotina krkana oliti tajkuna koji hrvatsku imaju u vlasništvu. Tuđman kako te nije sram govoriti ko je sramota za hrvatsku. Zar može biti veća od tebe koji to govoriš i organizaciji lupeškoj kojoj pripadaš.
E Miroslve postivla sam te ali sada vidim da si dusu prodo onome tko je tvog oca sa mesicm htio pretvoriti u nasilnika I okupatora. Potpuno si izgubio ugled ovom prodajom, kad bi vi u HdZ kritizirali propuste Milanoviceve vlasti imali bi vise dostojanstva. Za sada jedino sto imate su lazi, obmanjivanje, primitivne metode napdanja. Po mome da li se ja slazem sa nekim ili ne ako ga je narod izabrao ja ga moram postivati, ovo pljuvanje po svemu je veoma ruzno I jadno.Umjesto da sirite optimizam I dokazujete kako ce te poboljsati HR vi samo udri pljuvat I lajat ko psi na lancu. Dok SDP ponekad odgovori na vas nacin na vase provokacije te govori sto su napravili I sto ce napraviti I kako to platiti te sire optimizam jos uvijek se drze vrijednosti normalnog razvijenijeg drustva. Zasto HDZ ne pokaze rezultate sto su napravili zanjih 20 godina, koji su to uspjesi? Jeste Franjo Tudjmn uz HR narod I imiigraciju je osloboio HR od agresije, sto poslje nasto kriminl, korupcij, zaduzivnje, obmanna sve pod pokroviteljskog laznog domoljublja. Branitelji su svete krave a sto su poneki dio criminala Boze sacuvaj da se o tome govori. E Miroslve nisam mislila da cu docekati dan kad si izdao sebe ali I ponizio svog oca. Zalosno I bljutvo.
Nebi dao glas ovom HDZ-u pa makar gladan kruha ostao.. Toj stranci nitko ne valja i pljuju po svima..HDZ tjerajte vi svoj red kukuruza..lopoviii
tko se javio??????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne smiju pljuvati po Kokošarima, nego samo navoditi "bajne" uspjehe koje su postigli u ove 4 godine!